Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemlerinin Yeni Renkleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemlerinin Yeni Renkleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Renkli göz kalemlerinin eyelinerların yerini aldığı bu günlerde, L’Oréal Paris’in Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yepyeni 5 rengi ile karşındayız!

Eyeliner her zaman göz makyajında çok klasik bir görünümü ifade ediyor ama günlük makyajda elimiz çoğunlukla göz kalemlerine gidiyor. Yumuşak ve kolay uygulanan göz kalemlerini hem eyeliner gibi uygulayabiliyor hem de dağıtarak dumanlı bir göz makyajı elde edebiliyoruz. O yüzden eminiz ki her birimizin makyaj çantasında en az bir tane bulunan göz kalemlerine büyük görev düşüyor. Tam da yazdan sonbahara geçiş yaptığımız bu günlerde, L’Oréal Paris’in Infaillible Gel Crayon göz kalemlerine eklenen yeni 5 rengi inceledik ve şimdi seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemleri

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemleri

Göz kalemleri hepimizin vazgeçilmezi. İster ince bir eyeliner görünümü, istersek de dağıtılmış bir dumanlı göz makyajı için çoğunlukla tercihimiz. Makyaj çantamızda bizi bekleyen en büyük yardımcılar neredeyse.

Çıktıkları ilk günden beri elimizden düşmeyen L’Oréal Paris’in çok severek kullandığımız Infaillible Gel Crayon göz kalemleri şimdi yeni 5 rengi ile aramızda. Yazı geride bırakıp sonbaharın özlediğimiz koyu renklerine geçiş yaptığımız bu günlerde tam da ihtiyacımız olan tonları bize sunan bu yeni 5 rengi birlikte inceliyoruz.

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yapısı

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemlerinin Yeni Renkleri_1

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yumuşacık yapılarıyla çok kolay bir şekilde sürülüşü ve yoğun renkleriyle tek seferde istediğimiz etkiyi vermeleri zaten en sevdiğimiz özelliklerinden.

24 saate varan kalıcılıkları ve bir kere sabitlendikten sonra bir yere kıpırdamamaları, özellikle “akmayan siyah göz kalemi” arayanlar için tam bir hazine. Jel yapıları, göz makyajında en acemi olana bile inanılmaz kolay bir uygulama sağlıyor ve göz makyajında bizi asla zorlamıyor.

Kolay açılan ucu ve suya dayanıklı formülü ile gün içinde ne olursa olsun asla yerinden kıpırdamayan L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemleri, hem eyeliner görünümü için hem de far kullanmadan yapılan göz makyajları için ideal.

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yeni renkleri

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemleri
Renkli göz makyajları için artık farları bir tarafa bırakıp göz kalemlerine yönelir olduk. L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yeni 5 rengi de tam ihtiyacımız olan yenilik. Koyu yeşil, lacivert, altın, gümüş ve beyaz gibi sonbahara muhteşem bir şekilde yakışan bu tonlar, sonbahar makyaj trendlerinin mücevherlerden ilham alan etkisini de taşıyor.

Artık siyah göz kalemlerine biraz ara verip koyu yeşil veya lacivert renklere yer vermenin zamanı geldi. L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerin 16 Navy Life hem yoğun pigmentli hem de göz alıcı bir lacivert. 17 Christmas Day ise yılbaşından ilham alan en sevdiğimiz yeşil tonlarından.

Eğer göz makyajında biraz daha ışıltı peşindeysen, L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerin altın tonlarındaki 06 Golden Woman rengi yoğun rengi ile bizi epey bir şaşırttı. Aynı şekilde 07 Flash Silver ise en göz alıcı gümüş göz kalemlerinden.

L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemleri

Göz makyajında beyaz eyeliner görünümünü denemek istersen, günlük makyajında da gözlerinin daha büyük ve enerjik görünmesini sağlamak istersen, 14 White is White bugüne kadar gördüğün en opak ve yoğun pigmentli beyaz göz kalemi olabilir, mutlaka denemelisin!

Bu sonbaharın göz makyajı trendlerine ayak uydurmak ve renklere yer vermek istersen, L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon göz kalemlerinin yeni renklerine yer açmayı sakın ihmal etme!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?