Deniyoruz: L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum

Deniyoruz: L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Daha dolgun, daha güçlü ve canlı kirpikler için kirpik serumları bakım rutinlerimize hızla girmeye başladılar. L’Oréal Paris’in yeni Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’u da kirpikler üzerindeki kanıtlanmış etkileriyle bugünkü yazımızın başrolünde!

Kirpik serumları, özellikle son zamanlarda hızlı bir şekilde hayatımıza girdiler. Maskaralardan aldığımız verimi artıran, daha dolgun, daha güçlü ve dökülmeyen kirpiklerle makyajlarımız çok daha etkileyici hale geliyor. Hepimiz, maskarasız bile yoğun ve canlı görünen kirpiklerin peşine düştük. Tam da bu arayışımızda, L’Oréal Paris’in yeni Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serumu ile tanıştık, denedik ve seninle paylaşmak için can atıyoruz!

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum

Kirpiklerimizin daha yoğun, daha dolgun ve canlı görünmesi için hepimizin birkaç reçetesi vardır. Doğal yağlardan destek alıp kirpiklerimize yaptığımız bakımların yerini artık, bilimsel yollarla işe yaradığı kanıtlanmış kirpik serumları aldı. Üstelik bu kirpik serumları makyaj öncesi maskara altına da kullanılabiliyorlar. Kısacası, artık hepimiz evde kirpik bakımı yapabiliyor ve göz alıcı kirpiklere kavuşabiliyoruz!

Kirpik serumlarının en yenisi L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’u ise son zamanlarda bizi en çok heyecanlandıran ürünlerden biri. Bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış, deneyenlerin de uzun süreli ve düzenli kullanımda %99 oranında memnun kaldığı ve etkisini belirgin bir şekilde gördüğü bu kirpik serumunu biz de hemen denedik. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullandığımız bu kirpik serumu, daha ilk haftada bile etkisini gösterdi.

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un İçeriği

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un İçeriği

Kirpiklere, kaşlara ve saçlara, beslenmeleri, güçlenmeleri ve dökülmemeleri için iyi gelen belli başlı doğal ve klinik bazlı içerikler var. Bunlardan başlıcaları Hint yağı, Vitamin B5, keratin… L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un içerisinde de bu içeriklerin tamamı bulunuyor. Hint yağı kirpikleri besliyor, Vitamin B5 güçlendiriyor ve dökülmeye engel oluyor, keratin güçlendiriyor ve yeni kirpik oluşumunu sağlıyor.

Tüm bu içeriklerin yanında, L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’da hyalüronik asit, Madecassoside ve Filoxane de bulunuyor. Bu içerikler de, klinik olarak kanıtlanmış, kirpikleri güçlendiren, uzamalarına destek olan ve dolgunlaştıran içerikler. Tüm bunların birleşimi sonucunda da kirpikler, düzenli kullanımda çok daha dolgun, daha güçlü ve yoğun görünüyor.

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un İçeriği

Kirpik konusunda canımızı en çok sıkan konulardan biri de, gün sonunda makyaj temizleme adımında pamukta dökülen kirpikler görmek. L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum ise tamamen bu keyif kaçırıcı durumun önüne geçiyor. Bu kirpik serumu düzenli kullanıldığında, güçsüzleşerek dökülen kirpikler artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Klinik onaylı formülü ile kirpikler daha da güçlendiği için dökülmeden dolgunlaşıyor, sayısı artıyor ve uzuyor.

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un Yapısı

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’un Yapısı

Fırçalı ucu ile kalem formundaki L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum, arkasındaki düğmeye basıldığında fırça kıllarının arasından çıkıyor. Transparan jel formundaki yapısı son derece hafif, kirpiklere sürüldüğünde hemen emiliyor.

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum Nasıl Kullanılır?

Etkili bir sonuç almak için kirpik serumlarını bakım rutinine düzenli bir şekilde dahil etmelisin. L’Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Güçlendirici Serum’u sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere, ince fırça ucu ile üst ve alt kirpiklerine uygulayabilirsin.

Düzenli olarak kullandığında, ilk haftadan etkisini görmeye başlayacağına emin olabilirsin. 4 ve 8 hafta sonunda da çok belirgin bir şekilde daha dolgun, dökülmeyen, canlı ve güçlü kirpiklere sahip olduğunu göreceksin. İşte bizim A’dan Z’ye kirpik bakımı hakkında verebileceğimiz en iyi öneri de bu serum! Denedikten sonra sonucu bizimle de Instagram hesabımızdan paylaşmayı unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?