Deniyoruz: L'Oréal Paris Saf Kil Yüz Temizleme Jelleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Saf Kil Yüz Temizleme Jelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt temizleme adımında severek kullandığımız L’Oréal Paris Saf Kil Jelleri birlikte deniyoruz!

Cilt bakımında kilin önemi oldukça büyük. Ciltteki kirleri ve kalıntıları arındırma özelliğine sahip killer, cilt bakım ürünlerinin içeriklerinde cildin çok daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor. Cilt bakım rutinimizin vazgeçilmezi olan kil maskeleri ile birlikte, kil içeren yüz temizleme jelleri de son derece etkili ve tamamlayıcı nitelikte. Bu yazımızda, çok severek kullandığımız L’Oréal Paris Saf Kil yüz temizleme jelleri birlikte inceliyoruz!

L’Oréal Paris Saf Kil Yüz Temizleme Jelleri

L’Oréal Paris Saf Kil Yüz Temizleme Jelleri

Bizi sık takip ediyorsan, L’Oréal Paris Saf Kil Maskelerin cilt bakım rutinlerimizin vazgeçilmez üyeleri olduğunu biliyor olmalısın. Formüllerindeki 3 saf kil ile cildi harika bir şekilde arındıran, temizleyen ve pürüzsüz görünmesini sağlayan bu kil maskelerini o kadar başarılı buluyoruz ki, Loreal yüz temizleme jellerini de görür görmez denedik ve rutinimize ekledik. Jel formda olan ve uygulayınca köpüğe dönüşen bu jeller, gerçekten de harika bir temizlik sağlıyorlar.

Kil, daha önce de söylediğimiz gibi cilt bakımında son derece etkili bir içerik. Cildi arındırma, tüm kirleri ve kalıntıları temizleme konusunda kilden daha iyi bir içerik düşünemiyoruz! Tıpkı kil maskeleri gibi L’Oréal Paris Saf Kil temizleme jelleri de formüllerindeki 3 farklı saf kil ile temizlik hissini bir üst seviyeye taşıyorlar. Saf Kil jellerin formüllerine biraz daha yakından bakarsak, bu 3 saf kil şu şekilde:

Arı Kil: Ciltteki fazla yağı gidererek daha pürüzsüz olmasını sağlıyor.

Montmorillonit Kil: Cildin kusursuzlaşmasını sağlıyor.

Rhassoul Kili: Cildi temizleme ve arındırma görevini görüyor.

L’Oréal Paris Saf Kil temizleme jellerinin 3 farklı çeşidi var ve bu çeşitlerin her birinde, az önce bahsettiğimiz saf killere farklı bir içerik eşlik ediyor. Kömür, kırmızı yosun ve okaliptüs gibi bu içerikler, ciltte farklı bir etkiye sahip. Şimdi gel birlikte L’Oréal Paris Saf Kil jel çeşitlerine daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Jeli

L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Jeli

Cildinde detoks etkisine ihtiyacın varsa, tüm kirlerden ve kalıntılardan iyi bir şekilde arınmasını istiyorsan, L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Jeli’ni deneyebilirsin. Formülündeki 3 saf kil ve kömür ile birlikte cildi temizleyen, detoks etkisi sağlayan ve cildin ışıltı kazanmasını sağlayan bu yüz temizleme jeli, tüm bunları cildi kurutmadan yapıyor. Kömürün bir mıknatıs gibi kir ve kalıntıları çekme özelliği sayesinde harika bir temizlik hissi veren bu yüz temizleme jeli, cilt problemlerinin tekrarlamasına engel oluyor. Sonuç olarak bu Saf Kil temizleme jelini düzenli olarak kullanarak cildinin çok daha temiz, pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsin.

L’Oréal Paris Saf Kil Arındırıcı Jel

L’Oréal Paris Saf Kil Arındırıcı Jel

Yağlı bir cilde sahipsen ve cildindeki parlamadan şikayetçiysen, L’Oréal Paris Saf Kil Arındırıcı Jel’i tercih edebilirsin. 3 saf kil ve okaliptüs özü içeren formülü ile ciltteki fazla yağı arındıran, temizleyen ve matlaştıran bu yüz temizleme jeli, cildin kurumasına neden olmuyor. Cildi arındırma özelliğine sahip olan okaliptüs özü, ciltteki fazla yağın temizlenmesini sağladığı için, mat bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Loreal Saf Kil Arındırıcı Jel kullananlar olarak, oldukça memnun olduğumuzu da söylemek isteriz. Cildindeki parlamayı gözle görülür bir şekilde azaltmak istiyorsan, Saf Kil Arındırıcı Jel’i mutlaka denemelisin.

L’Oréal Paris Saf Kil Peeling Jeli

L’Oréal Paris Saf Kil Peeling Jeli

Tıkanmış ve genişlemiş gözeneklerle başın dertteyse, L’Oréal Paris Saf Kil Peeling Jeli tam sana göre demektir. Formülündeki 3 saf kil ve kırmızı yosun özü ile cildi temizleyen bu jel, tıkalı gözeneklerin açılmasına ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Kırmızı yosun özlerinin cilt tonunu dengeleme özelliği ile cildin günden güne eşit tonda olmasını sağlıyor. Aynı zamanda formülündeki mikro taneciklerle peeling yaparak ciltteki pürüzleri ve ölü derileri gidermeye yardımcı oluyor. Sonuç: Arınmış, eşit tonda ve aydınlık bir cilt, sıkılaşmış ve azalmış gözenek görünümü!

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Saf Kil Jeller’den en iyi etkiyi almak için, cilt bakım rutininde L’Oréal Paris Saf Kil Maskelerini de ekleyebilirsin. 3 saf kil içeren bu kil maskeleri ve temizleme jelleri birlikte kullanıldığında, cildi çok daha etkili bir şekilde arındırıyor, pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?