Deniyoruz: Master Drama Lightliner Göz Kalemleri ile Aydınlık Göz Makyajı

Deniyoruz: Master Drama Lightliner Göz Kalemleri ile Aydınlık Göz Makyajı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Aydınlık, parıl parıl göz makyajları bu aralar radarımızda! Maybelline New York’un yeni Master Drama Lightliner aydınlatıcı göz kalemleriyle aydınlık bir göz makyajı yaptık!

Bu yaz hem ten, hem göz hem de dudak makyajları olabildiğince aydınlık ve ışıltılı. Işıltılı derken de öyle göz kamaştıran simli görünümler yerine, doğal bitişli, ışığı yansıtan, yaz güneşini pekiştiren bir görünümden bahsediyoruz. Ten makyajında sağlıklı bir ışıltı, gözlerde de aydınlık bakışlar son derece trend. Maybelline New York’un Master Drama Lightliner aydınlatıcı kalemleri, bu trendi en iyi şekilde temsil eden makyaj malzemelerinden. bakışlara eklediği derinlik ve yorgun görünümü gizleyişi ile ilk denemede kalbimizi fethetti! Bu harika aydınlatıcı göz kalemleri ile aydınlık bir göz makyajı yaptık, bakalım bizim kadar beğenecek misin?

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri

Işığı yansıtan doğal pigmentleri ile Maybelline New York Master Drama Lightliner aydınlatıcı göz kalemleri, gözlere doğal bir aydınlık veriyor ve belirginleştiriyor. Bu kalemler sayesinde, aydınlatıcılar sadece elmacık kemiklerinin üzerine değil, artık gözlere de uygulanıyor ve verdiği etki gerçekten eşsiz.

Yaz aylarında aydınlatıcı uygulamayı ne kadar sevdiğimizi bilirsin, bu kalemler ile artık gözleri de aydınlatmak bizim için kaçınılmaz oldu. Yarattığı aydınlık görünümü o kadar çok sevdik ki, bugüne kadar bu kalemler olmadan nasıl makyaj yapmışız şaşırdık doğrusu! Özellikle festival makyajlarının starı haline gelecek bu kalemleri sen de mutlaka bu yaz denemelisin!

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemlerinin Yapısı

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri

Maybelline New York Master Drama Lightliner göz kalemlerinin yapısı, tıpkı diğer Maybelline New York göz kalemleri gibi yumuşacık, çok kolay uygulanıyor. Uyguladıktan sonra hemen sabitlenen bu aydınlatıcı göz kalemleri, tüm gün boyunca da kalıcılar.

Akma yapmayan, dağılmayan, buluşmayan bitişleri, özellikle göz içine uygulamaya da çok müsait. Verdiği aydınlık etki bozulmadan tüm gün boyunca kaldığı için, Maybelline New York Master Drama Lightliner göz kalemlerine tek kelimeyle bayıldık!

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemlerinin Renkleri

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri

8 farklı renk tonu bulunan bu aydınlatıcı kalemler, her tonda makyaja kolayca uyum sağlıyorlar. Bronz, altın, mor, pembe, beyaz ve siyahın en yumuşak ve aydınlık tonları ile, yaza uygun göz alıcı aydınlık makyajlar yapmak için bir harikalar!

İçerisinde sim barındırmayan, aydınlık etki verip ışığı yansıtan pigmentler sayesinde çok doğal bir bitiş sağlayan Maybelline New York Master Drama Lightliner göz kalemlerinin renkleri arasında seçim yapmak son derece zor, bu yüzden biz birkaç rengi bir arada kullanmayı çok seviyoruz.

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri Nasıl Uygulanır?

Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemleri

Maybelline New York Master Drama Lightliner göz kalemleri eyeliner olarak göz kapağına uygulayabilir, alt kirpiklerinin dibine ve göz içine uygulayabilir, göz pınarlarını da aydınlatabilirsin.

Biz, bu aydınlatıcı göz kalemleri arasından seçim yapmakta zorlandığımız için birkaç rengi bir arada kullandık. 30 Moonlight Purple’ı göz kapağımıza eyeliner şeklinde uyguladıktan sonra, altın renkli 10 Gold Light’ı da alt kirpik diplerimize ve göz içimize uygulayarak aydınlık bir görünüm elde ettik. Göz makyajımızı daha da belirginleştirmek için kirpiklerimizde de Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black maskarayı kullandık. Tam yazın ışıltısına ve parlaklığına uygun bu aydınlık göz makyajını biz çok sevdik, eğer sen de sevdiysen Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemlerini bir an önce denemelisin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?