Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bambaşka bir maskara deneyimine hazır mısın? Maybelline New York’un yepyeni maskarası Total Temptation bugün merceğimiz altında!

Artık maskaralar sadece maskara olmaktan çıktı. Kirpiklerimize verdikleri hacim, kıvrıklık, takma kirpik etkisi tek beklentimiz değil. Artık bir maskarada yeni bir “his” peşindeyiz. Kirpiklerimize hiç olmadığı kadar hacim verirken aynı zamanda aynaya baktığımızda bizi bambaşka bir havaya sokacak, bizi şımartacak maskaralar, bir adım öndeler. Peki bu bir paket mi? Artık makyaj malzemeleri sadece makyaj malzemesi olmaktan çıkıp, işi bir üst seviyeye taşıyıp sadece görünüm ile beraber his de mi vaat ediyorlar? Cevap evet. Maybelline New York’un Total Temptation maskarası ile tanıştığımızdan beri bunu düşünüyoruz!

Maybelline New York Total Temptation Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara_1

Maybelline’in Instagram hesabında bu maskarayı ilk gördüğümüz andan beri, farklı “bir şey” olduğunu fark etmiştik. Ambalajı mı dersiniz, görsellerinin farklılığından mı kaynaklı bilemiyoruz ama bu maskarada başka bir hava vardı. Adından da yakalayacağın gibi “Total Temptation” sadece kirpiklere sürülen bir ürün olmaktan çok bir his. Güzel olma hissi.

Peki Total Temptation’ı bu kadar farklı yapan ne? Kirpiklere ekstra hacim veriyor, tek tek ayırıyor ve işin can alıcı kısmı, ne kadar sürersen sür yumuşacık kalıyor ve hindistan cevizi kokusu ile şımartıyor. Sence de çok cezbedici değil mi?

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara_2

Kirpiklerde kayıp giden, yumuşacık kremsi bir formül, üstüne bir de hindistan cevizi kokusu. Etkisini anlatmak gerekirse yılın 365 günü hep yazmış, hava sıcakmış ve tatildeymişsin hissi. Kirpikler üzerindeki etkisine gelirsek de, tek seferde aradığımız hacim, hem de tek tek ayrılmış kirpikler.

Total Temptation’ın bağımlılık yapan bir etkisi olduğu kesin. Kirpiklere verdiği hacim, yoğun ve tek tek ayrılmış görünümden vazgeçmek gerçekten kolay değil. Üstüne bir de çok kolay uygulanıyor oluşu tam bir bonus. Tek kat uygulayıp bırakabilir veya istediğin yoğun kirpik görünümünü elde edene kadar birkaç kat daha uygulayabilirsin. Ne kadar üst üste sürersen sür, kirpiklerinin yumuşacık kaldığını göreceksin, tek yapman gereken katlar arasında maskaranın kuruması için beklememek.

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara_3

Maybelline New York Total Temptation maskaranın diğer bir harika özelliği ise çok kolay temizlenebiliyor oluşu. Micellar sular, makyaj temizleme mendilleri veya çift fazlı makyajı temizleyicilerinin hepsi ile kolay bir şekilde çıkıyor ve geriye iz bırakmıyor.

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara_4

Bir maskaradan istediğimiz tüm özellikleri bir arada barındırıp bir de üzerine hindistan cevizi kokan Total Temptation’ın cezbedici bir havası olduğu tartışılmaz. Her kirpik tipine uyabilecek ve bugüne kadar kullandığın en özel maskara ile tanışmak istersen, kozmetik marketlere doğru bir an önce yola çıkmalısın! Sözümüze güven, bu maskara gerçekten çok güzel!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?