Deniyoruz: NYX Professional Makeup Liquid Suede Metalik Mat Rujlar


Sonbahar makyaj trendlerinden metalik rujları denemeye devam ediyoruz: Bugünkü konuğumuz NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan Liquid Suede Metallic Mattes serisi.

Makyaj trendlerini takip etmeyi ve makyaj rutinimizde yer vermeyi ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun değil mi? 2017 Sonbahar-kış makyaj trendleri arasında bizi en çok heyecanlandıranlardan biri de makyajda metalik ruj etkisi oldu. Markaların ardı ardına koleksiyonlarına ekledikleri metalik ürünlerini denemek, bizim için son zamanların en keyifli şeylerinden biri oldu. Bugün de yine keyifle denediğimiz ve yapılarına bayıldığımız, NYX Professional Makeup’ın yeni Liquid Suede metalik mat serisinden bahsedeceğiz sana.

NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic Mattes

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Liquid Suede Metalik Mat Rujlar_1

Bu yıl metalik rujların yılı olacak gibi görünüyor ve bu durumdan oldukça memnunuz. Özellikle NYX Professional Makeup’ın yeni metalik ruj serisi, Herkesicinguzellik.com ofisinde epey bir heyecana sebep oldu. Liquid Suede serisini bayıla bayıla kullanıyorduk, şimdi bir de aynı serinin metalik etkiye sahip versiyonları ile tanışınca heyecanımıza engel olamadık.

Eğer sen de bu konuda bizim kadar heyecanlıysan, NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic Mattes rujları incelemeye başlıyoruz!

Liquid Suede ile dudaklarda metalik etki

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Liquid Suede Metalik Mat Rujlar_2

NYX Professional Makeup’ın Liquid Suede Metallic Mattes serisinde, 12 birbirinden çarpıcı metalik renk bulunuyor. Sonbahara uyan toprak ve kızıl tonların yanı sıra, pembe, mor ve siyah metalik renkler de koleksiyonun en can alıcı renklerinden.

Serideki renklerden nude tonlara en yakın olanı 29 Mauve Mist, içinde kahverengilik barındıran bir renk, metalik yansıması ise yine kendi tonunda olduğundan bizde günlük makyaja en uygun olan rujlardan biri. 30 Bella ise, biraz daha koyu, içinde hafif kızıl tonlar barındıran bir ruj. Metalik yansıması gümüş tonlarında olduğundan metalik etki çok daha fazla hissediliyor. Eğer bakır yansımalı bir kahverengi istiyorsan, 31 New Era’yı mutlaka denemelisin! Bu kadar güzel metalik bir kahverengi, bize sorarsan bu sonbaharın favorisi!

Eğer sonbaharda, içinde hafif mor tonlar barındıran soğuk nude tonları denemek istersen, 32 Neat Nude en doğru seçeneklerden. Hem iddialı hem de nude tonlar bu sene bizim de radarımızda. Fakat eğer kış aylarında da pembelerden vazgeçemem diyorsan, göz alıcı metalik pembe tonu ile 33 Buzkill’e de bir şans verebilirsin. Şarap rengi rujların da güzelliği ayrı bir konu, ve bu serideki 34 Pure Society gözlerimizi alamadığımız çekici renklerden.

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Liquid Suede Metalik Mat Rujlar_3

Konu bordo ve şarap renginden açılmışken, 35 Biker Babe daha şimdiden makyaj çantamızın müdavimi oldu bile! İçindeki aynı tondaki metalik yansımalar o kadar çekici bir etki veriyor ki, insanlar gözlerini dudaklarından alamayacak.

Eğer makyajda biraz sıra dışı renkleri denemeyi seviyorsan, kış aylarına en yakışacak renklerden biri de mor. 36 Ego ise bize sorarsan parti makyajlarının en popüler rengi olmaya aday. Soğuk ve pembe alt tonlu bir kırmızı için de doğru adres 37 Acme. İçindeki soğuk pembe metalik yansımalar bu ruju daha da çekici bir hale getiriyor.

Baır-altın arası bir rengi olan 38 Exposed, tek başına bir harika fakat daha koyu renklerle ombre görünümü yakalama konusunda da oldukça başarılı. 39 Modern Maven ise kahverengiye çalan bordoları sevenler için harika bir tercih. Gelelim koleksiyondaki en iddialı renge: 40 Go Rouge. İçindeki hologram etkili yansımalardan gözlerimizi alamadık. Siyahın en güzel hali bize sorarsan bu renk!

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Liquid Suede Metalik Mat Rujlar_4

Kolay sürülüşleri ve uzun süre kalıcılıkları ile bizden tam puan alan NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic Matteskoyu tonların zamanı diyeceğimiz, bu sonbahar-kış sezonunun en ilgi çeken ürünlerinden olacağı kesin. Dudağı kurutmadan uzun süre kalıcılık sağladıkları ve kremsi mat yapıları ile son derece pratik oldukları için bizce her makyaj çantasına dahil olmalılar!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala