En İyi Dövme Ruj Önerileri


Tüm gün kalıcı, yokmuş gibi bir dudak makyajı için en iyi dövme ruj önerilerimizi bir araya getirdik!

Son zamanların en hızlı yükselen makyaj trendlerinden biri de dövme rujlar. Lip stain adı da verilen bu kalıcı rujlar, su gibi incecik bir yapıya sahip. Uygulandıkları zaman dudakta doğal bir renk bırakarak çok uzun süre çıkmadıkları için çok seviliyor. Dudakta rujun yarattığı ağırlığı yaratmıyorlar, varlıkları hissedilmiyor ve dövme etkisi sayesinde ise tazelemeye ihtiyaç bırakmıyorlar.

Bu yazımızda deneyip performansından çok memnun kaldığımız en iyi dövme rujları listeledik! Bakalım en çok hangisini seveceksin?

1. YSL Beauty Tatouage Likit Ruj

YSL Beauty Tatouage Likit Ruj

Dudaklarda dövme etkisi yaratan, 8 saate kadar kalıcı, incecik yapısı ile varlığı asla hissedilmeyen ilk dövme ruj önerimiz: Yves Saint Laurent Tatouage likit rujlar. Fuşyadan turuncuya, nude tonlardan kırmızılara, en güzel ruj renklerine sahip Tatouage rujlar, keskin uçlu aplikatörü ile de çok pratik bir şekilde uygulanıyor. 

2. Armani Beauty Lip Magnet Likit Ruj

2. Armani Beauty Lip Magnet Likit Ruj

Giorgio Armani’nin rujlarını bugüne kadar denemediysen çok şey kaçırıyorsun! Özellikle Armani Lip Magnet likit rujlar, dövme etkili kalıcılıklarıyla bugüne kadar kullandığımız en kalıcı rujlardan. Ultra ince film teknolojisi ile incecik bir yapıya sahip olan bu rujlar, dudakta çok hafif bir etki yaratıyor. 22 farklı renk seçeneği ile de tüm makyaj stillerine hitap ediyor.

3. L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Ruj

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Ruj

L’Oréal Paris’in Rouge Signature likit rujları, likit rujlara dair en sevdiğimiz özellikleri barındırıyor. Dudakta yokmuş hissi yaratan bu likit rujlar, tam lip stain gibiler. Tek sürüşte yoğun renk veriyorlar ve mat bir bitişe sahipler. Kırmızı, nude, pembe, turuncu ve mor tonları ile tam 12 farklı renk seçeneğine sahip Rouge Signatrue rujları mutlaka denemelisin.

4. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Ruj

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Ruj

Dövme etkili ruj dendiğinde aklımıza ilk gelen rujlardan biri de Maybelline Matte Ink rujlar. 16 saate kadar kalıcı formülleri sayesinde yemek yemek, bir şeyler içmek bu rujlarla son derece kolay. Hem süper mat bitişleri hem de geniş renk seçenekleri ile en sevdiğimiz likit mat rujların başında geliyor!

5. NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Likit Ruj

NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL Likit Ruj

Dövme etkili kalıcılığa sahip, maskeye bile bulaşmayan bir likit mat ruj arıyorsan, NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL likit rujları deneyebilirsin. 16 saate kadar kalıcı bu rujlar, incecik yapıları sayesinde dudakta hiç ağırlık yaratmıyorlar. Hepimizin favorisi olan 24 nude tondan oluşan bu ruj serisi, nude rujlardan vazgeçemeyenler için ekstra uzun kalıcılık sağlıyor.

6. Lancome Matte Shaker Likit Ruj

Lancome Matte Shaker Likit Ruj

İncecik, su gibi hafif ama bir o kadar da kalıcı, dövme etkili bir diğer ruj önerimiz ise Lancome Matte Shaker. Kokteyl shakerı şeklindeki ambalajı ile görür görmez sempati yaratan bu likit rujlar, büyük sünger aplikatörü ile çok pratik bir şekilde uygulanıyor. İncecik yapısına rağmen gün boyu kalıcılık sunan Matte Shaker rujlar, tek sürüşte yoğun renk veriyorlar.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala