​İlk hipoalerjenik saç spreyi: L'Oréal Professionnel Infinium Pure

​İlk hipoalerjenik saç spreyi: L'Oréal Professionnel Infinium Pure

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kuaförde saatlerce o istediğin saç modelini elde etmek için bekliyorsun ve sonunda harika bir görünüme kavuşuyorsun. Tabii bu güzel saçları birçok etkiden korumak, saatler boyunca bozulmamasını sağlamak için de saç spreylerine güveniyoruz. Saç spreyleri olmasaydı, davetlerde tercih ettiğin o süper havalı topuz stili, acaba sen davetten dönene kadar sabit kalabilir miydi? Tabii ki hayır!

Ne yazık ki bazılarımız bu spreylere karşı alerjik reaksiyonlar gösterebiliyoruz… Ama şimdi, saç dünyasına yepyeni bir saç spreyi geliyor; L'Oréal Professionnel Infinium Pure, ilk hipoalerjenik saç spreyi! Bu özel sprey, ultra saf hipoalerjenik bir formüle sahip; yani alerjik reaksiyon riskini en aza indiriyor. Ayrıca parfüm içermiyor ve kokusuz.

Orta, güçlü, ekstra güçlü olmak üzere 3 farklı tutuş gücüne sahip olan Infinium Pure, saça uygulandığında ince ve kuru bir dağılım sağlıyor. Yani normal saç spreylerinden 2 kat daha küçük taneciklere sahip olduğu için hızlı kuruyan bir dokuya sahip. Ayrıca normal saç spreylerini uyguladıktan sonra ortaya çıkan o yapay görünüm Infinium Pure ile ortadan kalkıyor ve saçlarda doğal bir dokunuş bırakıyor.

Genelde saç spreyleri son dokunuş için kullanılır ama Infinium Pure uygulandıktan sonra fırça ile düzeltmeler yapılabiliyor. Yani tutuş gücü üzerinde maksimum esneklik sağlıyor.

Şimdi Infinium Pure Saç Sprey'i nereden bulacağım diye mi düşünüyorsun? Bu spreyi yalnızca uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabilirsin. Sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsin.


Photo credit: istock.photo.com, pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?