İmza Parfümünü Bul: Doğru Parfüm Nasıl Seçilir?

İmza Parfümünü Bul: Doğru Parfüm Nasıl Seçilir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bazı insanlar kokularıyla hatırlanırlar. Eminiz senin çevrende de parfümüyle bütünleşmiş kişiler vardır. Hatta bir kokuyu duyduğunda, direkt olarak o kişiyi hatırlarsın. İşte buna imza parfüm deniyor. Peki, senin imza parfümün hangisi?

İmza kokunu henüz bulamadıysan veya imza kokunun seni tam olarak yansıtmadığını düşünüyorsan hemen en iyi parfümleri araştırmaya başlamalısın. İmza parfümünü ararken sende çağrıştırdığı hisse, teninde nasıl koktuğuna ve tabii ki de kalıcılığına dikkat etmelisin. Bizim son zamanlarda en çok beğendiğimiz parfümleri seninle paylaşıyoruz. Bakalım aralarında hangisini imza parfümün olacak seçeceksin?

Mutluluğun parfümü: Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle

İmza parfümünün sana mutluluğu ve yaşam enerjisini çağrıştırmasını istiyorsan senin parfümün Lancome La Vie Est Belle olmalı! İkonik kokusu, zamansız şişesi ve İris çiçeğinin zarif kokusuyla bütünleşen bu parfüm, mutlu ve özgür kadınlara çok yakışıyor.

İmza parfümünü yıl boyunca kullanmak, yaz kış ayırt etmeden çiçek bahçesi gibi kokmak istiyorsan Lancome parfüm tam sana göre bir tercih olacak. Lancome La Vie Est Belle parfümü eminiz çevrende daha önce koklamış veya bu parfümü kullananlarla aynı ortamda bulunmuşsundur. Lancome parfümün en güzel özelliği, her ciltle bütünleşebiliyor olması! Kendi kokunla bütünleşerek sana has bir imza parfümü yaratmak istiyorsan aradığın parfüm La Vie Est Belle olabilir.

Özgür hissetmek için: Yves Saint Laurent Libre

Özgür hissetmek için: Yves Saint Laurent Libre

Özgür ve bir o kadar da feminen hissetmek istiyorsan Yves Saint Laurent Libre parfüm senin imza kokun olabilir. Libre parfümün içeriğindeki maskülen Fransız lavantası, cildinle bütünleşip sana feminen, şehvetli ve eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Libre parfümü en çok özgür, güçlü ve cesur hisseden kadınlar için tavsiye ediyoruz. Fas'tan gelen portakal çiçeğinin yakısı kokusu, seni olduğundan daha güçlü hissetmene yardımcı olur. YSL Libre parfümün en çok sevilen özelliği de lüks ve çarpıcı şişesi! Altın zincirlerle çevrili asimetrik şişeyi kullananlar bu lüks deneyimi devam ettirmek istiyorlar. İmza parfümünün kokusu kadar şişesinin ne kadar şık göründüğünü de önemlidir!

Renkli kadınların parfümü: Viktor & Rolf Flowerbomb

Renkli kadınların parfümü: Viktor & Rolf Flowerbomb

Hem göze hem de hislerine hitap eden bir parfüm arıyorsan tercihini Victor & Rolf Flowerbomb parfümden yana kullanabilirsin. Uçuk pembe ve siyah tonlarında tasarlanan göz alıcı şişesi sana bambaşka bir deneyim sunar, çevrendekilerin 'hangi parfüm o?' sorularına maruz kalabilirsin. Flowerbomb parfümü, tıpkı şişesi gibi canlı ve renkli bir kokuya sahip! İçeriğindeki çiçek kokuları, teninle bütünleşerek sana daha enerjik bir his kazandırır. Bu parfüm frezya, yasemin, zambak, orkide ve sentifonilia gülü esanslarının birleşiminden meydana geliyor. Eğer kadınsı, masum ve başdöndürücü kokuların karışımlarını beğeniyorsan Flowerbomb'ı mutlaka imza parfümler listene eklemelisin.

Şık ve zarif kadınlar için: Armani Si

Şık ve zarif kadınlar için: Armani Si parfüm

Efsanevi kokuları seviyorsan Armani Si parfümü imza kokun yapabilirsin. Si parfüm denilince aklımıza hemen şık, zarif ve naif hisseden kadınlar geliyor. Sen de kendini zarif hissetmek ve kadınsı bir parfüm kullanmak istersen aradığın 'o' parfümü buldun demektir.

Armani Si parfüm, frenk üzümü, modern şipre ve sarışın ahşap misk kokularından meydana geliyor. Formülündeki notalar, güçlü ve kadınsı hisler uyandırıyor aynı zamanda sofistike, karizmatik bir kadını tanımlıyor. Özellikle modern kadınların tercih ettiği Giorgio Armani Si parfüm, bir kadına alınabilecek en güzel hediyelerden biri!

Hep daha iyisini isteyenler için: Lancome Idole

Hep daha iyisini isteyenler için: Lancome Idole

Hep daha iyisini isteyen, mükemmeliyetçi ve kendine güvenen bir karakterin varsa Lancome'un Idole parfümü senin imza kokun olmaya aday! Dünyaya ilham veren idollerin parfümü olarak bilinen yeni Lancome Idole parfüm, eşsiz kokusu ve şişesiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Idole parfümün bu kadar çok konuşulmasının sebebi sadece eşsiz kokusu değil, aynı zamanda içeriğinin sürdürülebilir kaynaklardan oluşması! Idole parfümün içeriğindeki yasemin, gül ve beyaz şipre akorları kadınların kendilerini güçlü, vurucu ve ferah hissetmelerine yardımcı oluyor.

Idole parfümün en büyük özelliklerinden biri de 1,5 cm kalınlığıyla dünyanın en ince parfüm şişesi olarak seçilmesi! İmza parfümün kokusuyla olduğu kadar şişesiyle de dikkat çeksin istiyorsan Lancome Idole parfümün şişesini yakından görmelisin.

Enerjik ve cool kadınlar için: YSL Black Opium

Enerjik ve eğlenceli kadınlar için: YSL Black Opium

Yves Saint Laurent'in en çok sevilen parfümlerinden olan Black Opium, en çok cool, enerjik ve dinamik hissetmeyi seven kadınlar tarafından tercih ediliyor. Işıltı parfüm şişesi de bunun işaretlerinden biri!

Black Opium kadını, arkadaşlarıyla yeni deneyimler yapmayı çok sever, anı yaşar ve her zaman beklenmeyeni sorgular. 'İşte bu benim' diyorsan imza kokunu buldun demek. YSL parfüm, siyah kahve akoru, portakal çiçeği, sedir ağacı ve beyaz çiçek kokularından meydana geliyor. Enerji verici ve canlı kokuları seviyorsan Black Opium kokusunu çok seveceğini tahmin ediyoruz.

Ateşli ve tutkulu kadınların parfümü: Cacharel Amor Amor

Ateşli ve tutkulu kadınların parfümü: Cacharel Amor Amor

Girdiğin bir ortamda bakışları üzerine toplamak ve her daim tutkulu hissetmek istiyorsan senin parfümün Ateşli ve tutkulu kadınların parfümü: Cacharel Amor Amor olmalı!

Cacharel Amor Amor parfüm iştah açıcı çiçek kokularından oluşuyor. Paçuli, vanilya ve tonka fasulyesinden meydana gelen bu parfüm, kadınsı ve tutkulu bir kokuya sahip. El bombasına benzeyen şişesiyle kendini bir aşk savaşçısı gibi hissedebilirsin! Özellikle Sevgililer Günü, yıldönümü gibi özel günlerde hediye edilen bu çekici parfümü en kısa zamanda deneyerek imza parfümler koleksiyonuna eklemelisin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?