Kendimizi Şımartıyoruz: Yeni Yılda İyi Gelecek Makyaj Malzemeleri

Kendimizi Şımartıyoruz: Yeni Yılda İyi Gelecek Makyaj Malzemeleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Harika bir 2021 için, yeni yılda bize iyi gelecek makyaj malzemesi önerilerimizi paylaşıyoruz!

Kabul edelim, 2020 hiç beklediğimiz gibi bir yıl olmadı! “Yeni yıla nasıl girersen, tüm yıl öyle geçer” inanışından yola çıkarak bu yılbaşında kendimizi şımartmaya karar verdik! Bize iyi gelecek, kendimizi çok daha iyi hissetmemizi sağlayacak makyaj malzemelerimizi listeledik ki, sen de yeni yıla en az bizim kadar motive bir şekilde hazırlan. İşte karşında kendini şımartabileceğin, yeni yılda seni harika hissettirecek makyaj malzemesi önerilerimiz!

Maybelline Instant Anti Age Eraser

Maybelline Instant Anti Age Eraser

Yeni yılda kendimizi iyi hissetmenin başlangıç noktası, enerjik ve capcanlı görünmek. Bunun için de yorgun görünüme veda etmek. Peki bunun anahtarı ne, biliyor musun? Mükemmel bir kapatıcı! Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, en koyu göz altı halkalarını bile gizleyerek yorgun görünümü anında ortadan kaldırıyor. Cildi aydınlatıyor ve kusursuz görünmesini sağlıyor. Yen yıla süper bir giriş yapmak için bu kapatıcıyla tüm cilt kusurlarımızı sıfırlıyoruz!

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Gelelim bizi en çok mutlu eden şeylerden birine: Lifting etkili kirpikler! Kirpiklerimizin olduklarından çok daha hacimli, kalkık ve kıvrık görünmeleri bizi büyülüyor. Bu yüzden favori maskaralarımızdan birini sana da öneriyoruz: Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, çift eğimli fırçasıyla en kısa kirpiklere bile ulaşıyor ve kaldırarak kıvırıyor. Profesyonel kirpik liftingi uygulamasından yola çıkarak tasarlanan bu maskara ile evde kirpik liftingi etkisi elde etmek sadece birkaç saniye sürüyor!


Maybelline Nudes of New York Far Paleti

Maybelline Nudes of New York Far Paleti

Eğer kendimizi şımartmamız söz konusuysa, bir far paleti hediyesi hiç de fena olmazdı! Her türlü durumda kullanılabilecek, tüm cilt tonlarına uyum sağlayacak tonlara sahip bir far paletinden güzel bir hediye olamaz! Maybelline Nudes of New York far paletinde tam 16 tane, doğal ve nötr tonlu far bulunuyor. New York’dan esinlenen bu far paletiyle hem mat, hem ışıltılı, hem gündüz hem de gece makyajı yapmak çok kolay. Yoğun pigmentli, pudramsı farları çok kolay dağılıyor ve cilde eşsiz bir uyum sağlıyor. Tek bir paletim olsun, her durumda kullanılabilsin dersen, Nudes of New York, yeni yılda en sevdiğin far paletin olmaya aday.


Maybelline City Bronzer Bronzlaştırıcı Pudra

Maybelline City Bronzer Bronzlaştırıcı Pudra

Yüzü yeniden boyutlandırmak, bazı bölgeleri geri plana atıp çok daha belirgin hatlara sahip olmak bize kendimizi iyi hissettiriyor. Bunun için de kontür pudraları ve bronzerlar resmen elimiz ayağımız oldular. Maybelline City Bronzer bronzlaştırıcı pudralar, hem yüzü doğal bir şekilde ısıtmak için, hem de soğuk tonlarıyla kontür yapmak için çok kullanışlılar. Tek bir ürünle kontür yapmak ve yüzüne doğal bir sıcaklık vermek için City Bronzer vazgeçemediklerimizden!

Maybelline Cheek Heat Likit Allık

Maybelline Cheek Heat Likit Allık

Kendiliğinden kızarmış gibi görünen yanaklar, sağlıklı bir görünüm elde etmek için çok önemli. Likit allıklar da bu noktada devreye giriyorlar. Çok doğal bir bitiş verdikleri için likit allıklar özellikle kış makyajında elimizden düşmüyor. Maybelline Cheek Heat allıklar, cildin kendi pembeliğini ön plana çıkardan, yanakları sanki kendiliğinden kızarmış gibi gösteren harika allıklar. Eğer sen de her aynaya baktığında ne kadar canlı göründüğünü görüp mutlu olmak istiyorsan, bu allıkları bir an önce denemelisin!

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları

Gelelim bizi en çok şımartan makyaj malzememize: Dudak dolgunlaştırıcı etkili Maybelline Lifter Gloss rujlar! Hyaluronik asit içeren formülüyle dudakları dolgunlaştıran bu lip glosslar, aynı zamanda çok daha pürüzsüz ve nemli görünmelerini sağlıyor. Lifting etkisi ile daha kalkık ve dolgun dudak görünümü veriyorlar. Dudak çerçevesini belirginleştiren ve kalkık dudak görünümü sağlayan Lifter Gloss’lar, verdikleri yüksek parlaklık etkisiyle de kalbimizi fethetti. Nude- pembe tonları arasından seçimini yap, parlak ve dolgun dudaklarının keyfini çıkar. Hatta sana önerimiz, tüm bu makyaj malzemeleriyle yaptığın makyajınla bir yılbaşı selfiesi paylaş!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?