​Kısa siyah saç modelleri


Ne demişler, ''Esmerin tadı''! Esmerlerin kendilerine has çekicilikleri, onlara herkesten daha farklı bir hava veriyor. Yani senin anlayacağın, sen de esmersen çok şanslısın! Siyah renkteki çekici, kısa saçlarına farklı bir saç modeli denemek ya da saçlarını kısa kestirmek istiyorsan, sana özel hazırladığımız kısa saç nasıl şekillendirilir önerilerine kulak verebilirsin! Aşağıya hemen göz atmaya ne dersin?

1.Bob kesim


Son dönemde bir çok ünlünün da tercihi olan bob kesim saç stilini deneyerek güzel bir görünüm elde edebilirsin.

2.Düz, uzun bob

Orta uzunlukta, omuz hizasındaki, uzun bob saç kesimini en güzel şekilde ortaya çıkartan saç modellerinden biri kesinlikle düz saçlar! Sen de düzleştiricin yardımıyla bu saç modelini elde edebilirsin. Ancak saçlarını şekillendirmeden önce ısıdan korunması için yağ içeren bakım kremi kullanmanı öneririz.

3.Half bun

Yarım topuz saçmodelini, saçların kısa olsa da kullanabilirsin. Salaş ama bir o kadar da şık bir görünüm vadeden yarım topuz sayesinde trendy bir görünümde olacaksın!

4.Kaküllü küt saç modeli

Kakül kestirmeyi daha önce de düşünmüş olabilirsin ama bizce şimdi tam zamanı! Kısa saçlarını farklılaştırmak ya da bambaşka bir görünüm elde etmek için kaküllü, küt saç kesimi ideal!

5.Düz kısa saç modeli


Düz ve kısa olan bu saç modeli özellikle esmerlere ve küçük yüzlülere çok yakışıyor! Saçın kulak kısımlarının kısa, üst ve tepe noktasının uzun olduğu bu saç kesimini yandan ayırıp, düz fön çektiğinde ortaya çıkan görünüm ise harika oluyor!

6.Katlı ve dağınık kısa saçlar


Saçın üst ve ön kısımlarının uzunlu, kısalı, asimetrik kesimde olduğu bu saç modeline, pixie saç kesimi de deniyor. Özellikle saçlarını kestirmek ve çabucak şekillendirebileceğin bir saç modeli istiyorsan bu saç kesimi tam sana göre!

Photo credit: Abaca, Pinterest, istock Photo

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!