Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me Fondöten Renkleri ve Yorumları

Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me Fondöten Renkleri ve Yorumları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Çıktığı ilk günden beri en sevilen fondötenler arasında giren Maybelline Fit Me fondöten'i denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Kusursuz bir cilt görünümü için ten makyajı en çok özen gösterdiğimiz makyaj adımlarından. Bu noktada cilde uygun fondöten kullanmak da son derece önemli. Cilt alt tonuna uyum sağlayan, cildi kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm veren Maybelline Fit Me Fondöten, en iyi fondötenler listemizin değişmez bir üyesi! Bu yazımızda da Fit Me Fondöten kullananlar olarak yorumlarımızı ve bu fondötenin tüm özelliklerini bir araya getirdik...

Maybelline Fit Me Fondöten Yorumları

Maybelline Fit Me Fondöten İncelemesi

Çıktığı ilk günden beri çok sevilen, herkesin denediği anda bayıldığı, ince yapılı bu doğal ve mat fondöten, aldığı tüm övgüleri kelime kelime hak ediyor! Biz de tabii ki Maybelline Fit Me fondöteni denedik ve soluğu hemen Herkesicinguzellik.com'da aldık.

Fit Me fondötenin özelliklerini sıralamak gerekirse;

- İnce yapılı, orta kapatıcılığa sahip

- Doğal-mat bitişli

- Kil içeren formülü ile parlamayı kontrol altına alıyor

- Gözenek görünümünü gizliyor

- Ciltte pudralı bir görünüme neden olmuyor, ağırlık yaratmıyor

- Gün içerisinde etkisini kaybetmiyor

- Tüm cilt tipleri için uygun ama özellikle yağlıya dönük ciltler için bir hazine!

Maybelline Fit Me Fondöten Öncesi Sonrası

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_1

Fit Me fondöten before after fotoğrafı da ne kadar doğal bir etki verdiğini bizce gösteriyor! Hem ciltteki kusurları iyi bir şekilde gizliyor hem de gözeneklerin gizlenmesini sağlayarak pürüzsüz bir etki veriyor.

Karma ve yağlı cilde sahip olanlar, gün içinde yağ kontrolü sağladığı için bu fondöteni çok severek kullanacaklar, normal ve kuru ciltliler ise herhangi bir kuruluk problemi ile karşılaşmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Mat fondötenler arasında bitişi en doğal, cilt tonuna ve dokusuna kusursuz uyan bu fondöteni sen de dener denemez çok seveceksin ve Fit Me fondötenle pürüzsüz makyaj etkisi sende bağımlılık yaratacak!

Maybelline Fit Me fondöten renkleri

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_2

Gelelim Maybelline Fit Me fondötenin renk ve renk kodlarına: Tam 20 farklı rengi bulunan bu fondöten, her türlü cilt alt tonuna uyum sağlıyor. Sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonlarına sahip olanlar, en açıktan en koyuya, bu 20 renk arasından ciltlerine tam uyacak rengi kolayca bulabilirler.

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_3

Eğer "Tam benim tonum" dediğin o fondöteni henüz bulamadıysan, Maybelline Fit Me fondötenin tüm bu renklerinin seni mutlu edeceğine eminiz! Fit me fondöten renklerinin tümünü görmek ve hangi cilt tonunun hangi rengi kullanması gerektiğini görmek için bu makalemizi okuyabilirsin.

Fit Me fondötenin en açık rengi olan 90 Alabaster, özellikle beyaz tenliler için ideal. Maybelline Fit Me 110 Porcelain ise yine beyaz tenliler için son derece uygun. Fit Me 120 Classic Ivory ise buğday tenlilerin en seveceği fondöten renklerinden.

Maybelline Fit Me fondötenin kalıcılığı

maybelline fit me fondöten

Maybelline Fit Me fondötenin kalıcılığına gelirsek, sabahın erken saatlerinde makyaj yapıp günü aynı makyajla yenilemeden geçirenlerdensen, kalıcılığı seni tatmin edecek. Hele ki zaman geçtikçe T bölgende yağlanma sorunu ile karşılaşıyorsan, o parlak görüntüyü tarihe göndermeye hazır ol!

Fit Me fondötenle ilgili en sevdiğimiz noktalardan biri ise gün içinde aynaya baktığımızda gözenek görünümünü de uzun süre boyunca gizliyor oluşu. İlk anda cilde verdiği pürüzsüz etkiyi günün ilerleyen saatlerinde de koruması, Maybelline Fit Me fondötenin en sevilen özelliklerinden.

Maybelline Fit Me fondöten nasıl uygulanır?

maybelline fit me fondöten

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin nasıl uygulanacağına da değinmemiz gerekirse, ister fondöten fırçası ile istersen de nemli makyaj süngeri ile uygulayabilirsin.

Fit Me fondöteni nemli makyaj süngeri ile uyguladığında çok daha doğal bir sonuç elde edebilirsin. Eğer kapatıcılığını daha da artırmak istersen, gerekli bölgelere bir kat daha uygulayabilirsin. Hafif yapısıyla ciltte hiç ağırlık yapmadığı için, pudralı ve yoğun bir görünüme yol açmadan kapatıcılığı artırılabiliyor.

Editörün Önerisi: Ten makyajında pürüzsüz bir etki istiyor ama göz altında kullanacağın kapatıcının fondöteninle uyup, doğal bir etki vermesini istiyorsan, Maybelline Fit Me kapatıcıyı deneyebilirsin.

Maybelline Fit Me fondöteni, fondöten fırçasıyla uygulandığında da, doğal mat bitişine rağmen asla fırça izi bırakmadan çok kolay bir şekilde cilde dağılıyor ve cilt dokusuyla kusursuz bir uyum yakalıyor.

Maybelline Fit Me fondöten kullananlar ve yorumları

v

Gelelim Fit Me fondöten kullananların yorumlarına! Özellikle L'Oréal ContentPro kullanıcılarının favori fondötenlerinden biri olan bu fondöten, doğal mat etkisi ve cilt tonuyla birebir uyan renk seçenekleriyle gönüllerde taht kurmuş durumda.

L'Oréal Content Pro kullanıcılarından Ece'nin Fit Me fondöten yorumu:

"Cildim gün içinde parlayabiliyor, özellikle T bölgem aynaya her baktığımda parıl parıl görünüyor. Maybelline Fit Me fondöten bu yağlanmayı güzel bir şekilde kontrol altına alıyor. Mat bir bitiş veriyor ama pudralı da durmuyor. Kapatıcılığı ve kalıcılığı da bence çok iyi."
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?