İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Radiant Finish Sprey

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Radiant Finish Sprey

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Işıltılı ten makyajı trendi her geçen gün yükselirken, bu yazımızda NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi’ni birlikte inceliyoruz!

Cildin kendi sağlıklı ışıltısını ön plana çıkaran, çok daha taze, canlı ve aydınlık bir görünüm veren ışıltılı makyaj ürünleri, makyaj koleksiyonlarımızı ele geçirmiş durumda. Işıltılı makyaj bazları, fondötenler, aydınlatıcılar, allıklar ve rujlar ile birlikte, artık makyaj sabitleme spreyleri de ışıltılı makyaj konusunda vazgeçemediklerimizden. Bu yazımızda, cilde verdiği ışıltı ve aydınlık etkiyi çok sevdiğimiz NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

Cildine aydınlık, ışıltılı bir görünüm vermek için likit aydınlatıcılardan, ışıltılı makyaj bazlarından ve ıslak bitişli fondötenlerden yardım alabilirsin. Bu ışıltıyı uzun saatler boyu sürdürmek için kullanacağın makyaj sabitleme spreyinin makyajında çok şey değiştireceğini de bilmelisin. Cilde ışıltı veren bir makyaj sabitleme spreyi kullanarak, hem makyajının gün boyu yüzünde sabit kalmasını, hem de cildinin daha aydınlık, taze ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsin.

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi, formülündeki mikro kapsüller sayesinde, tüm cilt tonlarına ve cilt tiplerine uygun bir ışıltı veriyor. İnci ışıltısına sahip etkisi, cilde çok doğal, sanki içten gelen bir aydınlık etki veriyor. Bunu yaparken de hafif formülü sayesinde hiç ağırlık yaratmıyor ve makyajı 12 saate kadar sabitliyor. Hem ışıltı verme özelliği, hem de makyaj sabitleme özelliği bir arada! Daha ne isteriz ki?


NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Yapısı

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Yapısı

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi’in en sevdiğimiz tarafı, cilde çok doğal bir ışıltı ve aydınlık etki vermesinin yanında, son derece hafif ve vegan formüle sahip olması. Uygulandığında cilde anında taze bir etki veriyor ve tüm cilt tonlarına uyum sağlıyor. Makyajın daha ışıltılı olması için her aşamadan sonra uygulanabildiği gibi gün içinde tazelemek için de kullanılabiliyor. Tam çantaya atıp çıkmalık bir makyaj malzemesi!

Bu spreyi çok sevmemizin diğer bir sebebi ise, sen de bilirsin ki ışıltılı makyajı ciltte sabit tutmak biraz zordur, özellikle de sıcak yaz günlerinde. NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi, makyajın kalıcılığını 12 saate kadar artırıyor. Böylece hem fondötenin ve diğer likit ürünler bozulmadan kalıyor, hem de cildin ışıldıyor.

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

Radiant Finish makyaj sabitleme spreyi, mikro kapsüller içeren bir formüle sahip olduğu için aktive etmek için çalkalamak gerekiyor. Spreyi çalkaladıktan sonra 20-25 cm uzaktan yüzüne uygulayabilirsin. Özel sprey başlığı, tüm yüze eşit bir şekilde ürün uygulanmasını sağlıyor ve yüzde damla izleri oluşmasına neden olmuyor.

Eğer daha yoğun ışıltı ve aydınlık etki elde etmek istersen, makyajın her aşamasından sonra NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi’i yüzüne uygulayabilirsin. Makyaj bazı, fondöten ve allık/bronzer/kontür adımından sonra uygulayarak ışıltıyı maksimuma çıkarabilirsin. Son adımda da tüm makyajını sabitleyebilir, gün içinde de uygulayarak makyajını tazeleyebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?