Kuaför Koltuğu: Ceylan Çapa ve Ali Subaşı ile Ekspres Saç Bakımı!

Kuaför Koltuğu: Ceylan Çapa ve Ali Subaşı ile Ekspres Saç Bakımı!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bildiğiniz gibi Coachella Festivali’nden yeni geldim ve tabii hala festivalin o müthiş enerjisini taşıyorum! Ancak ne yazık ki saçlarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim… California’nın sıcak ve kuru havası saçlarıma pek iyi gelmedi; saçlarımın uçları yıprandı... Tabii saçlarımı bu durumdan kurtaracak hızlı ve özel bakım için soluğu Ali Subaşı’nın yanında aldım! :)

Mos Kuaför’den Ali Subaşı’nın yardımlarıyla saçlarım neyse ki eski sağlığına çabucak kavuştu. Saçlarımın kurtarıcısı bu etkili ve hızlı bakımı öğrenmek istiyorsan seni aşağıya alalım!

Saç analizi:

İlk önce Ali, saçlarımın ihtiyacı olan bakımı bulmak için Kérastase’ın yeni aplikasyonuyla saçlarımın ihtiyaçlarına ve benim beklentilerime uygun saç bakımını belirledi. Doğal saç tipine, ince telli saçlara sahibim, saçlarımı her gün yıkıyorum ve de yıprandığı için eski canlılığına bir an önce kavuşmasını istiyorum. Bunların sonucunda da Kérastase Fusio Dose bakımına ihtiyacım olduğu ortaya çıktı!

Fusio Dose Bakımı

Fusio Dose bakımında saçın birincil ihtiyacına seslenen konsantre ürünler, saçın ikincil ihtiyacı için yaratılan güçlendirici ürünler ile birleşiyor ve 5-10 dakikada mükemmel saç dönüşümü sağlanıyor. Tabii en önemlisi de bu ekspres bakımla, anında gözle görülür sonuçlar elde edebiliyoruz!

Analiz sonucunda benim saçımın birincil ihtiyacına uygun olan, derinden yapılandırma özelliğine sahip Fusio Dose Concentre Resistance, saçımın ikincil ihtiyacına uygun, saça parlaklık veren Booster Reflection karışımı çıktı.

Karışımın uygulanması için saçların temiz olması gerekiyor. Bu nedenle Ali saçlarımı yıkadı ve yıkadıktan sonra da saçımdaki nemi kâğıt havluyla aldı.

Sonrasında ise saçlarımı tutamlara ayırarak karışımı tüm saçıma uygulamaya başladı. Son olarak da karışımı saçlarımdan durulayıp saçlarımı kuruttu.

Ve sonuç!

Sonuç gerçekten süper oldu! Ali Subaşı’nın sayesinde ve Kérastase Fusio Dose bakımı ile saçlarım tam da istediğim gibi çabucak eski parlak, canlı haline geri döndü.

Tabii ki saçlarımın yeniden yıpranmasına engel olmak için bu bakıma evde de devam etmem gerekiyordu. Bu nedenle Ali’nin önerdiği Fusio Dose karışımlarını içeren Fusio Dose Homelab’i haftada 1 gün, temiz saçlarıma uygulayıp, 5 dakika bekletip saçlarımı duruluyorum ve saçlarımın kusursuz görünmesini evde de sağlamaya devam ediyorum!

Artık saçlarım çok daha canlı, parlak!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?