L'Oréal Paris Unlimited Maskara Kullananlar ve Yorumları

L'Oréal Paris Unlimited Maskara Kullananlar ve Yorumları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

En iyi maskaralar arasında gösterilen L'Oréal Paris Unlimited Maskara'yı bir de kullanıcılarından dinleyelim. Kirpikleri daha kalkık, uzun ve adeta limitsiz gösterdiği söylenen Unlimited maskara yorumlarını birlikte okuyoruz.

Herkesicinguzellik.com editörleri olarak bizim de elimizden düşürmediğimiz Unlimited maskara, kısa ve cılız kirpiklerde bile gözle görülür bir değişim yaratıyor. Kirpiklerinde iddialı bir uzunluk ve hacim görmek isteyenler Loreal maskaranın yeteneklerini mutlaka denemeli! Bakalım bizim dışımızdaki kullanıcılar Unlimited maskara hakkında ne düşünüyorlar?

Kısa kirpikler için ideal! 

Kısa kirpikler için ideal!

Kısa kirpiklere sahip olanlar bazen iki farklı maskara kullanarak anca hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabiliyorlar. Sen de kirpiklerinin kısalığından ve cılızlığından şikayetçiysen L'Oréal Paris Unlimited maskara tam sana göre! En kısa kirpiklerde limitsiz bir uzunluk yaratan Unlimited maskara, kirpikleri tam olarak kavrıyor ve dipten uca kaldırıyor. Böylece kısa kirpiklerde görülen hacimsiz ve düz görüntü ortadan kalkıyor. Hem gündüz, hem de gece makyajında kullanabileceğin bu ürün sayesinde iki maskara kullanımına güle güle diyebilirsin.

Kirpiklerde siyah etki

Kirpiklerde siyah etki

Açık renkli kirpiklerin varsa kirpiklerinin yok gibi görünmesinden şikayetçi olman çok normal. Açık renkli kirpikler, ne kadar uzun olursa olsun silik ve cansız görünebiliyorlar. Bunun önüne geçmek için simsiyah maskaralardan Unlimited maskarayı kullanabilirsin. Tek katta kirpiklerini simsiyah gösteren bu maskara, kirpiklerini tek tek kavrayarak eşit görünmelerini sağlar. Unlimited maskaranın en sevdiğimiz özelliği ise 24 saat boyunca kalıcı olması! Siyah maskara kirpiklerinden dökülmüyor ve göz altına bulaşmıyor. Kusursuz görünmek istediğin günlerde Loreal maskarayı sür ve uzun kirpiklerinin tadını çıkarmaya başla.

Takma kirpik etkisi

Takma kirpik etkisi

Uzun kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpik kullanmak değil. Takma kirpik kullanmadan da uzun ve kalkık kirpiklere sahip olabilirsin. En sevdiğimiz maskaralardan biri olan Unlimited maskara, özel bükülebilir fırçası sayesinde kirpiklerde adeta takma kirpik gibi upuzun bir etki yaratır. Konik şekildeki fırçası da kirpiklerinin tamamını kavrayarak en kısa kirpiklerde dahi kıvrık bir görünüm sağlar. Loreal'in Unlimited maskarası, hiç bir kirpiğini atlamaz ve kirpiklerine sanki #lifting yaptırmışsın gibi gösterir.

Kirpikleri yukarı kaldırır

Kirpikleri yukarı kaldırır

Aşağı doğru bakan kirpikler oldukça rahatsız edici olabiliyor. Hem görüş kaliteni düşüren, hem de göz yapını daha düşük gösteren bu kirpik yapısı için kirpikleri kaldıran bir maskaraya ihtiyacın var.

L'Oréal Paris Unlimited Maskara, düşük kirpikleri kaldırarak gözlerini daha açık ve büyük gösteriyor. Düşük göz yapısını daha kalkık ve iri bir görünüme çevirir. Kirpik liftingi etkisinde iddialı bakışlar için Unlimited maskaranın hünerlerinden yararlanmalısın.

Kirpiklerde yeni bir dönem! 

Kirpiklerde yeni bir dönem!

Unlimited maskarayı kullananlar, kirpiklerinde yeni bir dönemin başladığını söylüyorlar. Uzunluk, hacim ve kıvrım sağlayan bu maskara, kirpiklerinin hiç olmadığı kadar iddialı görünmesini sağlar.

Peki, Unlimited maskara bunu nasıl yapıyor? Maskaranın bükülebilen çift açısı fırçası sayesinde en kısa kirpikleri bile kökünden kavrayarak kirpik lifting etkisi sağlayabilirsin. Sadece gövdesi değil, konik şeklindeki fırçasıyla da kirpiklerde uzatma etkisi gösteren bu maskara, esnek bir şekilde hareket ederek bütün kirpiklerinde eşit bir kıvrıklık yaratır. Gün içinde akma, bulaşma veya dökülme yapmadığı için 24 saate kadar göz makyajında iddialı bir görünüm sağlayabiliyorsun.

Bakışlarına anlam katar

Bakışlarına anlam katar

Kısa kirpikleri olanlar iddialı göz makyajı yapmaktan geri kalıyorlar. Çünkü ne kadar iddialı göz makyajı yaparsan yap, kısa kirpiklerin yüzünden göz makyajın arka planda kalabiliyor. Bakışlarına anlam kazandırmak için kirpiklerini olduğundan daha uzun gösterecek maskaraları kullanmalısın. Unlimited maskara yorumlarını okuduğumuzda da bunu gördük. Bu maskarayı kullananlar, gözlerinde sanki takma kirpik etkisi oluştuğunu ve göz makyajlarının çok daha belirgin bir hale geldiğini söylüyorlar. Unlimited maskaranın kirpikleri limitsiz uzatma etkisinden sen de faydalanmalısın.

Kirpiklerin hiç olmadığı kadar kıvrılır

Kirpiklerin hiç olmadığı kadar kıvrılır

Hani derler ya 'kirpiklerim kaşlarıma kadar uzanıyor' diye... Sen de bu efsaneyi yaşamak istiyorsan Unlimited maskara ile tanışmalısın. Kirpiklerine uzunluk ve kıvrıklık kazandıran bu maskara, bakışlarını değiştirir ve makyajının çok daha belirgin olmasını sağlar.

Unlimited maskaranın kalıcı formülü sayesinde 24 saat boyunca kirpiklerinde bu efsanevi etkiyi görebilirsin. Hızlı kuruyan maskara, farını bozmaz ve gün içinde akma yapmaz. E en iyi maskaradan daha ne bekleyebilirsin ki?

Klasik maskaraları unutturuyor

Klasik maskaraları unutturuyor

L'Oréal Paris Unlimited Maskara yorumlarını okuduğumuzda eski kullanım alışkanlarını değiştirdiğini gördük. Klasik maskaraların yapamadığı kadar uzun kirpikler yaratan Unlimited maskara, bütün makyaj alışkanlıklarını alt üst ediyor. Kirpiklere ultra siyah bir görünüm kazandırırken aynı zamanda upuzun görünüm sağlayan Loreal maskarayı bir deneyen bir daha vazgeçemiyor.

Sen de kısa kirpiklerine bir şans vermek ve göz makyajını ortaya çıkarmak istiyorsan hangi maskarayı deneyeceğini artık biliyorsun.

Hacim, uzunluk ve kıvrımlar bir arada! 

Hacim, uzunluk ve kıvrımlar bir arada!

Unlimited maskarayı kullananların ortak söylediği bir şey var: Hacim, kıvrım ve uzunluk! Evet, bu üç etkiyi tek bir maskarada bulabilirsin. Klasik maskaraların aksine, Unlimited maskara kirpiklerinde bu üç etkiyi aynı anda gösteriyor ve adeta takma kirpik görünümü yaratıyor.

Unlimited maskarayı tek kat uyguladığında uzun, doğal ve hacimli kirpikler elde edebilirsin. İkinci katta ise adeta kirpik lifting etkisi ile büyüleyici görüneceksin. Özel gün makyajlarında iki kat maskara sürerek kirpiklerine ekstra hacim, kıvrıklık ve uzunluk katabilirsin.

Uygun fiyatlı

Uygun fiyatlı

L'Oréal Paris Unlimited Maskara'nın yorumlarında gözümüze uygun fiyatı da çarptı! Kirpiklerde böylesine uzunluk ve kıvrım sağlayan bir maskaranın çok daha pahalı olacağını düşünürdük. Ekonomik maskara grubuna giren Unlimited maskara, fiyatıyla da bizi çok mutlu ediyor. Sen de indirim dönemlerinden bu maskaradan birkaç tane edinerek kirpiklerinde limitsiz uzunluk etkisinin uzun süre devam etmesini sağlayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?