Makyaj.com'un yeni gözdesi Maybelline New York Master Strobing Stick

Makyaj.com'un yeni gözdesi Maybelline New York Master Strobing Stick

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Güzellik editörleri, bloggerlar, makyaj artistleri... Hepsi bu tekniği konuşuyor: Strobing. Kırmızı halılarda ve podyumlarda sıklıkla rastlamaya başladığımız "elmacık kemiklerinin üzerindeki aydınlık görünümü" ünlüler ve moda ikonları aslında bu tekniğe borçlular.

Henüz Strobing hakkında hiçbirşey bilmiyorsan endişelenme, merak edilen tüm soruları yanıtlıyoruz! Bir an önce uygulamaya geçmek için sabırsızlandığında, bu teknik için bizim gözde ürünümüzü de seninle paylaşacağız!

Strobing de neyin nesi?

Id
7b6e197d-6ed3-4401-82bf-2aaaeadfccb0
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

'Strobing' yüz hatlarını aydınlatarak yaptığın bir makyaj tekniği. Amaç ise genelde aydınlık bir görünüm yakalamak. Bu teknik, kontürün aksine gölgeleme yapmadan, yüz hatlarını belirginleştirmeni sağlıyor. Gölgeleme olmadığı için de aslında işler çok daha kolaylaşıyor!

Neden "strobing" yapmalıyım?

 

Strobing yüz hatlarını ön plana çıkarmak için en pratik yöntem. Birkaç dokunuşla aydınlık ten görünümü yakalamamıza yardımcı oluyor.

Peki nasıl "strobing" yaparım?

 

Strobing Stick'i ışığının ilk vurduğu yüzün yüksek noktalarına uygulamalısın. Aşağıdaki görselde strobing tekniğini adım adım nasıl yapabileceğini keşfedebilirsin!

Herkesicinguzellik.com'un yeni gözdesi Maybelline New York Master Strobing Stick_1

Burun kemiği, alnının orta kısmı, kaş kemiğin, gözlerinin iç köşeleri, elmacık kemiklerinin üstü, dudak alt ve üstü Strobing Stick'ini uygulayabileceğin noktalar!

Son olarak... Biz neden Maybelline New York Master Strobing Stick'i sevdik?

 

Herkesicinguzellik.com'un yeni gözdesi Maybelline New York Master Strobing Stick_2

Maybelline New York Master Strobing Stick hem içeriği, hem dokusu, hem uygulama rahatlığı kalbimizi fethetti. İnci parçacıkları içeren formülü aydınlık bir ten görünümü yakalamamızı sağlarken, korktuğumuz yapay, simli görünümden de bizi uzaklaştırıyor. Stick formatında olduğu içinse son derece pratik bir ürün. Sür ve dağıt, saniyeler içinde hazırız. Strobing Stick'in iki farklı tonu var: Açık cilt tonları için şampanya tonu (200 Medium-Nude Glow), buğday ve bronz tenler içinse altın tonu (300 Dark Gold). Hangisini deneyeceksin?

3,2,1... ve ışılda!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?