Ruj paletlerinin püf noktaları


 

Söz konusu makyaj olduğunda, renk seçimi yaparken doğru tonları seçtiğine emin olmalısın. Ten rengine yakışan, yakışmayan renkler olabileceği gibi senin diğer herkesten farklı olmanı sağlayan renkler de vardır. Özellikle ruj rengi seçimi, herkesten bir adım öne çıkmanı sağlar.

 

Peki, hangi ruj paletini, nasıl kullanmalıyız? Yazımızın devamında bu sorunun cevabını ve daha fazlasını bulabilirsin!

 

Ruj paleti nedir, hangisini kullanmalı?

 

Ruj paletlerinin püf noktaları_1

 

Öncelikle ruj paletlerini tanıtmakla başlayalım. Ruj paletleri kolay kullanımları, çantaya at ve çık tasarımları ile, istediğimiz tüm renkleri tek bir yerde bulabildiğimiz için bize büyük kolaylık sağlıyorlar. Ayrıca hem günlük, hem de gece makyajımıza dilediğimiz tonu adapte edebiliyoruz. Herkesicinguzellik.com editörleri olarak, bizim son dönemlerde favori ruj paletlerimiz ise L’Oréal Paris Color Riche La Palette Matte ve L’Oréal Paris Color Riche Rouge Palette No:2.

 

 

Ruj paletlerinin püf noktaları_2

 

Bu ruj paletlerinin tasarımları da çok şık olduğu için çantamıza atıyoruz ve rujumuzu aynası yardımıyla dilediğimiz yerde çabucak tazeleyebiliyoruz.

 

Ruj paletlerini nasıl kullanmalı?

 

Ruj paletlerinin püf noktaları_3

 

Aslında her iki paleti de kullanmak çok kolay! İster renkleri karıştırarak kendi rengini oluştur, istersen de 6 renkten dilediğini kullan; tamamen sana kalmış. L’Oréal Paris Color Riche La Palette Matte Bold ve L’Oréal Paris Color Riche Rouge Palette No:2'nin pratik uygulama sağlayan ruj fırçasını paletteki istediğin renge batırıp dudaklarına uyguluyorsun. Kusursuz bir görünüm istersen uygulama öncesinde, kullanacağın rujun renginde bir dudak kalemiyle dudaklarını çerçeveleyebilirsin. İşte bu kadar! Sonuç: Süper bir dudak makyajı! 

 

Photo Pinterest.com

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala