Saç kırıkları için en iyi 5 saç bakım ürünü!

Saç kırıkları için en iyi 5 saç bakım ürünü!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kırık saçlar, uzun saçların, saç uzatmak isteyenlerin korkulu rüyası! Tam saçların sağlıklı uzadı derken bir bakmışsın saç uçların çatal çatal olmuş… İşte bu duruma engel olmak, özenle uzattığın saçlarını kestirmek zorunda kalmamak için sana özel süper önerilerimiz var! Bu saç bakım ürünleriyle saç kırıklarına “bye bye” diyeceksin! :)

1.Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi!

Sana saç kırıklarına “bye bye” diyebileceksin demiştik! :) İşte Elseve Dream Long Bye Bye Makas saç bakım kremiyle gerçekten de saç kırıklarınla vedalaşabiliyorsun. Saçlarını ısıyla kurutmadan, şekillendirmeden önce saç boy ve uçlarını koruma altına almak için bizce ideal! 180°C ısıya kadar koruma sağladığı için maşa, düzleştirici kullanmadan, saçlarına fön çekmeden önce kullanıp saçlarını ısıya karşı koruyabilirsin.

Aynı şekilde banyo sonrasında saçların ıslakken ya da gün içerisinde kuru saçlarına uygulayabilir, saçlarını günlük yıpranmalara karşı koruyabilirsin. Tarama öncesinde kullanarak saçlarının yumuşacık olup kolayca taranmasını sağlayabilirsin.

Nasıl kullanılır: Islak ya da kuru saçın uç ve boylarına yoğunlaşarak uygulayabilirsin.

2.Elseve Komple Onarıcı 5 Anında Kurtarıcı Yoğun Bakım Kremi 

Günlük hayatta saçımıza sıkça uyguladığımız düzleştiriciler, maşalar ve sert tarak darbeleri, boya renk açma gibi işlemler saçımızın yıpranmasına, kırılmasına neden oluyor. Yıpranmalardan dolayı oluşan kırıklardan şikâyetçiysen Elseve Komple Onarıcı 5 Anında Kurtarıcı Yoğun Bakım Kremi tam sana göre!

Nasıl kullanılır: Durulamaya gerek olmadığı için saçın ıslakken de kuruyken de kullanabilirsin. Saçının uç ve boy kısımlarına uygulayıp saçlarını tarayabilirsin.

3.Kırık saç onaran şampuan!

Saç kırıklarını onaran, saçın sağlıklı uzamasını sağlayan Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı tam kırık saçlara uygun! Saçı onaran hem de bakımını yapıp saçı güçlendiren bu şampuan, bizim de son dönemdeki favorilerimizden olan Hint yağı içeriyor. Aynı zamanda bitkisel keratin ve vitaminler de bulunuyor.

Nasıl kullanılır: Saçlarını banyoda nemlendirdikten sonra şampuandan bir miktarı avucuna alıp ardından saç diplerine nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsin.

4.Uzun saç kurtarıcı maske!

Saçların son dönemde kırılmaya başladıysa ve bunu yeni fark ettiysen hemen önlem alman gerekir. Saçlarını kurtarmak için ise Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske’yi öneriyoruz. İçerikleri sayesinde saçı dipten uca güçlendiren bu bakım maskesi, saç kırıklarını onarıp saç tellerini besler.

Nasıl kullanılır: Saç maskesini 2 şekilde kullanabilirsin. İlk yöntem, banyodan önce saçlarının uç ve boylarına uygulayıp birkaç dakika bekledikten sonra banyoda saçlarını her zamanki rutininde yıkamak. İkinci yöntem ise banyoda saçlarını şampuanlayıp duruladıktan sonra saçının uç ve boylarına uyguladıktan sonra 2 dakika bekleyip saçlarını durulamak.

5.Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Ultra-Mühürleyici Kırık Uç Serumu

Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Ultra-Mühürleyici Kırık Uç Serumu

Söz konusu saç kırıkları olduğunda en yeni favorilerimizden olan Kérastase Nutritive serisinin bu kırık uç için saç serumundan bahsetmezsek olmaz! Kırık saç uçlarına yoğun bir bakım uygulayarak kırık uçları onaran, besleyen bu serum, saçlara ihtiyacı olan bakım desteğini sağlıyor. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?