Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?

Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kusursuz ve doğal ten makyajına giden yolda işimizi çok kolaylaştıran bir üründen bahsedeceğiz: L’Oréal Paris Saf Kil Eşitleyici Maske!

Kusursuz ve doğal ten makyajı, 2017’nin en popüler makyaj trendleri arasındaydı ve hepimiz de bu trendi makyajımızda uygulamayı çok sevdik. Zaman zaman cildimizdeki renk eşitsizliklerini gidermek ve o porselen görünüme ulaşmak için çok efor sarf ettik. Fakat artık fondöteni kat kat sürmek, en örtücü kapatıcının peşine düşmek geride kaldı. Sadece bir maske ile cildimizdeki renk eşitsizliklerini giderip, artık doğal, kusursuz ve yokmuş gibi bir ten makyajı ile ışıldıyoruz! Peki nasıl mı? Yuzu limonundan gelen bu sihirli yöntemi hemen seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Saf Kil Eşitleyici Maske ile muhteşem bir cilt görünümü

Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?_1
Saf kil maskeleri, uzun süredir bakım rutinimizin değişmez adımı halindeler. L’Oréal Paris’in arındırıcı, detoks, peeling ve siyah nokta karşıtı saf kil maskelerinden sonra, bu aralar yeni çıkan “Eşitleyici” kil maskesi de büyük bir hızla favorimiz oldu.

Cilt tonunu eşitlemesi, tanecikli yapısıyla cildi temizlemesi, aydınlık bir cilt görünümü sağlaması ve muhteşem kokusu tamamen aklımızı başımızdan aldı.

L’Oréal Paris Saf Kil Eşitleyici Maskenin yapısı

Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?_2

Sarı rengiyle iştah kabartan bu harika kil maskesinin en büyük özelliği, içeriğindeki Yuzu limonu özüyle cildi arındırması ve renk düzensizliklerini eşitlemesi. Asya güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi Yuzu limonunun resmen sihirli bir özelliği var. Neredeyse 1200 yıllık bir mucize olan bu Uzakdoğu’ya ait turunnçgil, kan dolaşımını hızlandırarak cildi yeniliyor. Sonuçta da ortaya eşitlenmiş, arınmış, ışıldayan bir cilt çıkıyor.

L’Oréal Paris Saf Kil Eşitleyici Maske nasıl uygulanır?

Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?_3

İşin eğlenceli kısmı tabii ki maskeyi uygulamak! L’Oréal Paris’in diğer tüm Saf Kil Maskelerinden bildiğimiz gibi, bu maskenin mucizevi görevini gerçekleştirmesi için sadece 10 dakika yeterli. İster elinizle ister bir fırçayla yüzünüze uyguladıktan sonra 10 dakika bekliyorsunuz. Kuruduktan sonra ise duruladığınızda tertemiz ve yumuşacık bir ciltle karşılaşıyorsunuz. Kokusunun güzelliği ise ayrı bir konu, yıkarken vedalaşmak epey zor!

Saf Kil Maskesi ile Cilt Tonu Nasıl Eşitlenir?_4

Eğer siz de cildinizdeki eşitsizlikleri gidermek ve bunu yaparken aynı zamanda cildinizi derinlemesine temizlemek, aydınlık bir cilde kavuşmak isterseniz L’Oréal Paris Saf Kil Eşitleyici maskeyi bir an önce denemeniz gerek! İlk 10 dakikadan sonra bu kil maskesine bağımlı olacağınıza eminiz!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?