Seni sezonun en pratik fondöteni ile tanıştıralımı: Lancôme Teint Idole Ultra Cushion

Seni sezonun en pratik fondöteni ile tanıştıralımı: Lancôme Teint Idole Ultra Cushion

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sonbahar mevsiminde ten makiyajında biraz değişikliğe ihtiyacımız var. Yaz aylarındaki doğal ve fresh görünümü biraz daha kapatıcılık ve porselen ten makyajı ile birleştirmemiz gerekiyor. Yağmurlu ve rüzgarlı bu mevsimde kapatıcılığına çok güvendiğimiz, ciltte uzun süre bozulmadan kalan yeni bir ürünle seni tanıştıracağız, hazır mısın?

Seni sezonun en pratik fondöteni ile tanıştıralımı: Lancôme Teint Idole Ultra Cushion_1

 

Lancôme ​ Teint Idole Ultra Cushion 

Herkesicinguzellik.com olarak en yeni çıkan makyaj malzemelerini denemeyi çok seviyoruz! Sonbaharın kuru soğuklarına çok yakışacak bir fondöten bulduk. Lancôme ​ Teint Idole Ultra Cushion fondöten sayesinde ten makyajında gün boyu kusursuzluğu yakalayabilirsin. En yeni teknoloji ile üretilen bu fondöten piyasadeki en yüksek kapatlıcığa sahip ürünlerden biri!

Biz bu ürünü neden çok sevdik?

Kapatıcılığı yüksek fondötenlerin genellikle ağır ve yoğun bir yapısı oluyor. Yüzüne bu tarz fondötenleri sürdüğünde ağır ve yoğun yapısını gün boyu hissedebiliyorsun.  Lancôme ​ Teint Idole Ultra Cushion fondöten ise bu fondötenlerden oldukça farklı!  Sahip olduğu teknoloji sayesinde cildine ince bir tabaka olarak yayılır ve yüzüne kolayca uyum sağlar. İdeal miktarda fondöteni cildine uygulayarak hem kusursuz bir ten görünümüne kavuşabilir hem de uzun süre bu fondöteni kullanabilirsin! Daha ne olsun?

Bu ürünü kimler kullanmalı?

Lancôme ​ Teint Idole Ultra Cushion fondöten incecik yapısı sayesinde her cilt tipine ve yaşa uygundur. Özellikle yoğun bir hayata sahip olan kadınlar için toplantı aralarını iyi değerlendirmek, son dakika buluşmalarına hazırlıksız yakalanmamak için oldukça ideal bir ürün. Üstelik içindeki pratik fondöten süngeriyle uygulamayı kolaylaştırarak, zamandan kazanmana yardımcı oluyor! Sen de yoğun geçen haftanı bu mucizevi fondöten ile güzelleştirebilirsin, denemeye ne dersin?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?