Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları

Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sonbahar demek bizim için çoğunlukla koyu saç renklerine geçiş yapmak demek oluyor. Özellikle yazın deniz ve güneşten açılan saç rengimizi, soğuyan havalarla birlikte biraz daha koyu tonlara döndürmek isteyebiliyoruz. Eğer sen de bizim gibi sonbahar ve kış mevsiminde koyu saç renkleri kullanmayı seviyorsan, doğru yerdesin. İşte karşında bu sonbahar tüm dikkatleri üzerinde toplamanı sağlayacak en iyi koyu renk saç önerileri...

1- Küllü kahve saç rengi

Sonbahar sezonunda küllü kahve ve küllü kumral saç renkleri en popüler renkler arasında. Eğer sen de bu sonbahar küllü kahve saç renklerini denemek istersen, renk önerimiz: L’Oréal Paris Excellence Cool Creme 5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve saç boyası. Bu boya uzun süre kalıcı soğuk renkler elde etmeyi sağlıyor ve içerisindeki mor şampuan ve mor maske ile turunculaşma karşıtı bir etki sunuyor.

2- Esanevi Türk kahvesi saç rengi

Son zamanların en popüler saç renklerinden biri de türk kahvesi rengi. Sıcak ve göz alıcı bir kahverengi tonunu saçlarında denemek istersen, L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi rengini deneyebilirsin. %100 beyaz kapama etkisi ile Loreal excellence saç boyası, kusursuz ve parlak bir saç rengine sahip olmanı sağlayacak.

3- Koyu kestane saç rengi

Eğer bu sonbahar koyu bir kahve saç rengine sahip olmak istersen, koyu kestane rengi deneyebilirsin. Siyaha yakın bu kahve saç rengi, yoğun renk etkisi ile saçlarının göz alıcı görünmesini sağlayacak. Renk önerimiz ise L’Oréal Paris Excellence Creme 3 Koyu Kestane.

4- Çikolata kahve saç rengi

Hem koyu hem de sıcak alt tonu olan bir saç rengi denemek istersen, çikolata kahve saç rengi sana göre olabilir. Eğer buğday tenliysen, bu rengin sana çok yakışacağına eminiz. Hafif bakır tonu barındıran, sıcacık bir kahve tonu için renk önerimiz L’Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve saç boyası. Bu zengin rengin saçlarında mükemmel görüneceğine emin olabilirsin.

5- Doğal ışıltılı açık kahverengi saç rengi

Koyu saç renkleri ile doğal ışıltıları bir arada denemeyi istersen, bu sonbahar ışıltılı açık kahverengi saç rengini de tercih edebilirsin. L’Oréal Paris Excellence Creme 6.03 Doğal Işıltılı Açık Kahve saç boyasının saçlarına katacağı ışıltı ile çok daha aydınlık ve canlı bir görünüme sahip olabilirsin.

6- Derin siyah saç rengi

Siyah saç rengi, sonbahar ve kış aylarında koyu saç rengi kullanmak isteyenler için en iddialı renk seçeneklerinden biri. Eğer saçlarını tamamen yoğun bir siyah renge boyamak istemezsen, L’Oréal Paris Excellence Creme 1.01 Derin Siyah rengine boyayabilirsin. Daha ışıltılı bir siyah tonuna sahip bu saç boyası, aradığın yoğun koyuluğu verecek.

7- Karamel kahve saç rengi

Karamel saç renkleri, son dönemin en popüler saç renklerinden biri. İçerisinde sıcak yansımalar barındıran bu kahve tonu, iç ısıtan saç renklerini sevenler için harika bir seçim. Renk önerimiz ise L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve.

8- Tarçın bakırı saç rengi

Sıcak saç renklerinden bahsetmişken, tarçın bakırı saç rengini önermezsek olmaz. Daha çok kızıla kaçan bu kahverengi tonu, sonbahar yapraklarından ilham alan bir renge sahip. L’Oréal Paris Excellence Intense 7.43 Tarçın Bakırı, bu sonbaharda favori rengin olabilir.

9- Ateş kızılı saç rengi

Mevsim fark etmeksiniz saçını kızıla boyatmak isteyenler burada mı? Biz genellikle kızıl tonlarına karşı koyamıyoruz. Eğer sen de bizim gibiysen, bu sonbahar kızıl saç rengini denemen için doğru zaman olabilir. Bugüne kadar gördüğümüz en göz alıcı kızıl saç renklerinden biri olan L’Oréal Paris Excellence Intense 4.6 Ateş Kızılı’nı mutlaka denemelisin!

10- Sıcak çikolata saç rengi

Sonbahar dendiğinde aklına ne geliyor? Bizim sıcak çikolata! Bu mevsimde sıcacık çikolata renginde saçlara sahip olmak sence de çok çekici değil mi? Eğer sıcak kahve saç renkleri hoşuna gidiyorsa, L’Oréal Paris Excellence Intense 5.3 Sıcak Çikolata rengini deneyebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?