Altın karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Altın karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bakışları üzerinde toplamak isteyenler için en uygun saç renklerinden olan altın karamel, göz alıcı duruşuyla büyülüyor! :) Sen de yakın zamanda saç rengini değiştirmek, altın karamel saç rengini denemek istersen bu yazımız tam sana göre!

Altın karamel nasıl bir renk?

Altın karamel nasıl bir renk?

Kabul edelim, hepimiz göz alıcı parlaklıkta saç rengimiz olsun istiyoruz. Hatta bizim şu sıralar gözümüz altın karamel üzerinde! Altın karamel saç renginin büyüsüne kapıldık bir kere! :)

Altın karamel saç rengi nasıl bir renk diye sorarsan, kumral saç rengi üzerine altın renginde yansımalara sahip bu saç rengi, karamel tonlarına da göz kırpıyor. Saçta çok tatlı ve çok doğal ışıltılar sağlıyor.

Altın karamel saç rengine nasıl ulaşılır?

Altın karamel saç rengine nasıl ulaşılır?

Altın karamel saç rengi, adı üstünde altın ışıltılarına sahip! Bu nedenle saç renginin süper parlak görünmesi oldukça önemli. Bu konuda da bizim favorimiz, L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel rengi.

Saçlarını daha önce bu renge hiç boyamadıysan kesinlikle denemeni öneririz. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için kendi saç rengine dönüş yapabiliyorsun. Ama eminiz ki altın karamel saç rengine bayılacaksın ve bir daha vazgeçemeyeceksin! :)

Saç rengine kavuştuktan sonra renginin ne kadar parlak göründüğüne, saçlarının ne kadar yumuşak olduğuna çok şaşıracağını düşünüyoruz. Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel’de besleyici fındık özlerine sahip, çok özel bir saç bakım kremi bulunuyor. Bu bakım kremini saçlarını boyadıktan sonra uyguluyorsun ve saçların tam anlamıyla süper oluyor!

Altın karamel saç rengi kimlere yakışır?

İçerisindeki sıcak, altın rengindeki yansımalarla beraber altın karamel saç rengi buğday ve esmer ten renklerine çok yakışıyor. Ten rengi çok daha canlı, aydınlık bir görünüme kavuşuyor.

Eğer açık ten rengine sahipsen de altın karamel saç rengi yerine krem karamel gibi, soğuk ve sıcak yansımaların bir arada olduğu karamel tonuna bir şans verebilirsin. Mesela Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel rengi hiç fena olmaz!

Altın karamel saç rengiyle hangi saç modellerini tercih edebilirsin?

Dalgalı saç modelleri

Özellikle saçların katlı kesimdeyse yepyeni saç renginle hava atmak için dalgalı saç modellerini tercih edebilirsin.

Salaş saç modelleri

Altın karamel saçlarda salaş ve bohem saç modelleri de çok güzel görünüyor. Özellikle günlük saç modellerinde salaş topuzlardan, atkuyruğu stillerinden ilham alarak güzel görünümler elde edebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?