Görünce ''benim olmalı'' diyeceğin uzun dalgalı saç modelleri

Görünce ''benim olmalı'' diyeceğin uzun dalgalı saç modelleri

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Uzun saçlara en çok yakışan saç modellerinden biri kesinlikle dalgalı saç modelleri! Saçın uzunluğunu, hareketliliğini daha da belirginleştiren dalgalı saç stilleri sayesinde, saç güzelliğimizi ortaya çıkartabiliyoruz. Sen de uzun saçlarına dalgalı saç modelleri denemek istiyorsan, ilham alabilmen için 10 farklı dalgalı saç stilini senin için derledik. En beğendiğin saç modelini hemen denemeye ne dersin?

1.Su dalgası uzun saç modeli

Su dalgası saç modeli

Bohem bir hava katan su dalgası saç modellerine hepimiz bayılıyoruz! Eğer sen de bu görünümü denemek istiyorsan geniş uçlu saç maşasıyla bu görünüme ulaşabileceğini hatırlatalım.

Editör önerisi: Su dalgalı saç modelinde önemli olan, saçlarının pürüzsüz görünmesidir. Özellikle saç uçlarının kırık olması, görünümü bozabilir. Eğer senin de saç uçlarında kırıklar varsa bu görünüme engel olmak, saçlarını onarmak için Elseve Dream Long serisini denemeni öneririz. Saç uçlarımızdaki kırık görünümüne, Dream Long serisiyle engel olduğumuzu söylemeden geçmeyelim! :)

2.Örgülü ve dalgalı uzun saç modeli

Örgülü ve dalgalı uzun saç modeli

Rapunzel'i bile kıskandıracak uzunlukta saçlar arkada toplanıyor ve örülüyor. Ortaya da son derece güzel bir saç modeli çıkıyor!

3.Yarı toplu dalgalı uzun saçlar

Yarı toplu dalgalı uzun saçlar

Saçlarını maşa ile dalgalandırdıktan sonra ön kısımlarına geriye doğru örüp, arkada birleştirerek bu görünümü sen de elde edebilirsin! Saçlarına maşa uygulamadan önce, saçı 230 derece ısıya kadar koruyan Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi uygulayabilirsin. Böylece saçlarını ısının etkilerine karşı koruma altına almış olursun!

4.Şelale örgüler ve dalgalı görünüm

Şelale örgüler ve dalgalı görünüm

Dalgalı saç modeli ile birleşince kusursuz görünen bu saç modelinin nasıl yapıldığını buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

5.Retro dalgalar

Retro dalgalar

Sanki eski Hollywood filmlerinden çıkmış gibi görünen bu saç modelini özel davetlerde, gece davetlerinde kullanarak sen de retro bir görünüm elde edebilirsin.

6.Hareketli dalgalar

Saçın uç kısımda oluşan hareketli dalgalar, uzun saçlarıyla dikkat çekmek isteyenler için ideal! 

7.Yandan ayrılmış dalgalı görünüm

Derin şekilde yandan ayrılmış saç görünümü ve iri dalgalar gerçekten çok şık!

8.Dalgalı atkuyruğu

Dalgalı atkuyruğu

Hacimli ve dalgalı bir atkuyruğu gündüz-gece, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir! Saçlarını toplayıp, geniş uçlu bir maşayla dalgalandır ve dolgun görünümün tadını çıkar!

9.Dağınık dalgalar

Dağınık dalgalar

Sanki elektriklenmiş gibi görünen, hafif dağınık dalgalar ''cool'' görünmek isteyenler için ideal! Yataktan daha yeni çıkmış görünümlü bu saç stilini şekillendirici köpük yardımıyla elde edebilirsin.

10.Denizkızı dalgaları

Denizkızı dalgaları

Denizkızı dalgalı saç modeli, tam da yaz aylarına göre! Çok havalı görünen bu salaş tarzı uzun saçlarında deneyerek bakışları üzerinde toplayabilirsin. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?