Aydınlık ve ışıltılı ten makyajıyla bakışları üzerine topla!

Aydınlık ve ışıltılı ten makyajıyla bakışları üzerine topla!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Aydınlık ve canlı bir görünümü kim istemez! Mat ve cansız görünen cildini doğru makyaj teknikleriyle bambaşka gösterebilirsin. Aydınlık, ışıl ışıl parlayan bir cilt makyajı, senin bütün havanı değiştirecektir. Bugün kendine bir güzellik yap ve bu makyaj tekniğini dene. Arkadaşlarının övgülerini duydukça ve her aynaya baktığında aydınlık, ışıl ışıl bir cilt gördüğünde bize çok teşekkür edeceğine eminiz!

Makyaj bazı

Makyaj bazı

Makyaj bazı, aydınlık ten makyajı için çok önemlidir. Özellikle ışıltılı bir makyaj bazı kullanmanı öneriyoruz. İçerisinde doğal ışıltılar barındıran bir makyaj bazı, makyajını tamamladığında yüzüne içten gelen bir aydınlık verecek. Maybelline makyaj bazlarından pembe renkli Face Studio 20 Aydınlatıcı makyaj bazı bunun için en doğru tercihlerden. Bu baz cildini nemlendirecek, ışıltı verecek ve fondöteninin de daha kalıcı olmasını sağlayacak.

Fondöten seçimi

Fondöten seçimi

Fondöten seçerken canlılık ve aydınlık etki veren fondötenleri tercih etmelisin. Bu fondötenler cildine daha taze ve canlı bir etki vereceği için çok daha aydınlık görüneceksin. Aynı zamanda doğal bir görünüm elde edeceğin için, içten gelen ışıltın göz kamaştıracak.

Maybelline fondötenlerden Affinitone, içerisindeki doğal pigmentlerle cildindeki kusurları gizleyecek ve daha aydınlık ve taze bir görünüm verecek. İnce yapılı ve aydınlık bitişli bir fondöten arıyorsan, Affinitone fondöten tam sana göre. Bu fondöteni nemli makyaj süngeri ile uygulayarak son derece doğal bir bitiş elde edebilirsin.

Strobing

Strobing

Aydınlık ten makyajı için strobing olmazsa olmazdır. Elmacık kemiklerine, burun ucuna, dudak üstüne ve çenene uyguladığın aydınlatıcı sayesinde gün boyu oldukça canlı ve enerjik görüneceksin. Bunun için sana önerimiz, simli durmayan, ıslak görünen metalik bitişli bir aydınlatıcı tercih etmen.

Maybelline Master Chrome aydınlatıcılardan Molten Rose Gold rengi, sıcak tonu ve güçlü yansımasıyla tam aradığın aydınlatıcı. Tek seferde, taa uzaklardan göz alacak kadar güçlü bir aydınlık veren bu aydınlatıcı, tamamen metalik bitişli ve asla simli durmuyor.

Son dokunuşlar

Gelelim cildinde yarattığımız bu aydınlık etkiyi bronzer ile desteklemeye. Yüzünün güneşte ilk yanan bölgelerine bronzer uygulayarak çok doğal bir sıcaklık verebilir, böylece cildindeki ışıltıyı biraz daha vurgulayabilirsin. Maybelline City Bronzer'lardan 250 Medium Warm rengini kullanarak hem yüzünü ısıtabilir, hem de kontür yaparak yüzünü boyutlandırabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?