Bahar aylarına özel oje renkleri

Bahar aylarına özel oje renkleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Havalar ısındığına göre artık renklenmenin zamanı gelmiş demektir. Sadece makyajda değil, manikür trendlerinde de renkli stiller karşımıza çıkıyor. Klasikleşen renklerin aksine mavi, pembe, yeşil oje renkleri 2017 bahar modasında ön plana çıktı. Şimdi yaz için ideal oje renkleri ile karşındayız. Sen de ısınan havaları renkli ojelerinle karşılayabilirsin.

Renkli ojeler

Bahar aylarına özel oje renkleri_1

Bu sezon pastel renkler çok popüler! Pastel mavi ojeni sürerek baharın enerjisini tırnaklarına yansıtabilirsin. Mavi ojeni sürdüğün günlerde, tek bir tırnağına çiçek deseni çizerek farklı bir nail art elde edebilirsin. Son olarak parlatıcı ojeni sür ve hazırsın!

Bahar aylarına özel oje renkleri_2

Bu bahar trendlerinde oval törpülenmiş tırnakları çok sık görüyoruz. Sen de tırnaklarını küt törpülemek yerine badem şeklinde şekillendirerek daha çekici ellere sahip olabilirsin. Badem tırnaklarına açık mor çok yakışacaktır.

Bahar aylarına özel oje renkleri_3

Bahar çiçeklerini tırnaklarına yansıtmaya ne dersin? Pembe, fuşya gibi canlı tonları bu bahar mevsiminde mutlaka maniküründe kullanmalısın. Tek renk olarak ojeyi sürebilir veya tırnak uçlarına ters French manikürü yapabilirsin. Tek bir tırnağına çiçek motifleri çizerek maniküründe farklı bir görünüm elde edeceksin. 

Bahar aylarına özel oje renkleri_4

Mavi'nin en güzel tonunu seç ve tırnaklarını sür! Mavi makyaj yaptığın günlerde mavi tırnakların çok uyumlu görünecektir. Bu nail artı yaptığın günlerde yüzük parmağına glitter ojeni sürerek çok daha havalı görünebilirsin. 

Bahar aylarına özel oje renkleri_5

Baharın en enerjik renklerinden birisi de nar çiçeğidir. Açık kırmızının tonlarından olan bu renk yaz akşamlarına da çok yakışacaktır. Sen de tırnağına nar çiçeği rengini sürerek şimdiden yazın enerjisini ellerine yansıtabilirsin. 

Bahar aylarına özel oje renkleri_6

Açık mor rengi sadece tırnaklarda değil, göz makyajında da çok moda! Sen de makyajınla uyumlu nail art denemek istiyorsan açık mor rengini tercih edebilirsin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?