Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri

Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son zamanlarda radarımıza giren ve uzun süre de radarımızdan çıkmayacağı kesinleşen bir renk var: Bakır kızıl saç rengi. Kızıl ve bakır tonlarındaki bu renk hemen hemen her cilt tonuna çok yakışıyor. Özellikle ten rengine uygun kızıl bakır saç rengini bulduktan sonra eminiz ki bu rengi değiştirmek istemeyeceksin!

Bakır kızıl saç boyası ile bu rengi evde de kolayca elde edebilir, dakikalar içinde bambaşka birine dönüşebilirsin! Bakır kızıl saç rengi ile ilgili bilmek istediğin bütün soruları bu makalemizde yanıtlıyoruz.

Bakır kızıl saç rengi

Bakır ve kızılın birleşimi ile meydana gelen bakır kızıl saç rengi sıcak alt tonlu bir renktir. Bu saç renginde kızıl saç rengi daha ağır basmakla birlikte içinde bakır ışıltılar vardır. 

Bakır kızıl saç boyası, özellikle parlak saç rengi isteyen kişiler için ideal! Saçlarında ışıl ışıl bir parlama, aynı zamanda da iddialı bir renk istiyorsan kızıl bakır saç modellerini kesinlikle denemelisin!

Bakır kızıl saç rengi kimlere yakışır?

Bakır kızıl saç rengi aslında herkese yakışır, önemli olan cilt tonuna uygun bakır kızıl tonunu bulmak. Açık tenliller, bakır renginin yoğun olduğu kızıl ve bakır karışımı saç rengini tercih etmeliler. Esmerler ise koyu bakır kızıl ile oldukça çekici görüneceklerdir. 

Bakır kızıl saç rengi nasıl elde edilir?

Bakır kızıl saç rengini evde de deneyebilirsin! Eğer saçlarını evde bakır kızıl yapacaksan ve mükemmel bir sonuç elde etmek istiyorsan kızıl bakır saç boyası alarak evde uygulayabilirsin.

Altın ışıltılı bakır saç boyasını kullanarak saçlarına altın parlaklığı yansıtabilirsin. Eğer enerjik ve canlı görünmeyi seviyorsan da koyu kızıl rengini denemeni öneriyoruz.

Bakır kızıl saç modelleri

Kaküllü saç modeli

Bakır kızıl saç modeline çekici bir hava katmak istersen kakül kestirebilirsin. Yüz şekline uygun kakül modelini bulduktan sonra bu saç kesiminden hiç vazgeçmek istemeyeceksin.

Örgülü saç modeli

Kızıl bakır saç rengine dinamik ve canlı saç modelleri çok yakışıyor. Sen de enerjisi yüksek saç modellerini seviyorsan balıksırtı örgü saç modelini deneyebilirsin. Bu saç modeli ile capcanlı görüneceğinden eminiz!

Dalgalı saç modeli                    

Dalgalı saç modelini kim sevmez? Özel bir davete giderken veya romantik bir akşam yemeği için dalgalı saç modelini tercih edebilirsin. İri dalgalar, bakır kızıl saç renginin ışıltısını harika bir şekilde yansıtacaktır.

En iyi bakır kızıl saç boyaları

L’Oréal Paris Excellence Crème 7.43 Sultan Bakırı

En iyi saç boyaları arasında gösterilen L’Oréal Paris Excellence Crème 7.43 Sultan Bakırı, en çok açık tenlilere yakışıyor. Saçlarında altın yansımaların parlaklığını görmek isteyen açık tenli kadınlar Sultan Bakırı saç rengini mutlaka denemeliler.

Eğer saç rengin koyu tondaysa ve bu güzel saç rengini denemek istiyorsan da koyu saçlarda da görünür renkler elde etmeni sağlayacak Excellence Intense'in 7.43 Tarçın Bakırı rengini denemeni öneririz. 

L’Oréal Paris Excellence Crème 6.45 Sıcak Bakır Kahve

Sıcak alt tonlu bir saç rengi arıyorsan L’Oréal Excellence saç boyalarından Excellence Crème 6.45 Sıcak Bakır Kahve’yi deneyebilirsin. Bu saç rengi buğday tenlilere ve esmerlere çok yakışıyor. Kahve, kızıl ve bakır karışımı olan bu saç boyası ile arkadaşlarının ilgisini çekecesin.

Sana uygun bakır rengi hala bulamadıysan bu testimiz tam sana göre! Testi çöz, sana uygun bakır tonunu bul! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?