Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz!

Burcuna göre hangi saç rengini seçebileceğini söylüyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Biz kadınlar saç rengimizi değiştirmek istediğimizde ilk yaptığımız şey internetten araştırma yapmak oluyor. Ancak bir kişiye yakışan bir saç rengi, aslında bir başka kişiye yakışmayabilir. Bu nedenle ten rengi, göz rengi, saç uzunluğu gibi etkenlerin dışında bir de saç renginin karakterine uygun olması gerekir. Burçlarımız da karakterimizin bir yansıması olduğuna göre saç rengimizi burcuma göre de seçebiliriz.

Biz de sana yardımcı olması için her burç için farklı bir saç rengi önerisinde bulunduk. İşte karşında burçlara göre saç rengi önerileri!

Koç burcu için saç rengi önerisi

Koç burcu için saç rengi önerisi

Ateş burcu koçun uğurlu rengi kırmızı! Tutkulu, hayat dolusun. Sana, senin gibi canlı ve hayat dolu bir renk olan parlak kızıl tonunu öneriyoruz. Eğer saçlarında büyük bir değişime hazırsan parlak kızıl saç rengi seni bekliyor! L'Oréal Paris Excellence Creme 6.66 Şarap Kızılıtam da sana göre bir renk!

Boğa burcu için saç rengi önerisi

Boğa burcu için saç rengi önerisi

Boğa burçları yeniliğe karşı koymayan duruşlarıyla, yeni saç renklerini de çabucak benimserler. Ancak bu saç renkleri gösterişten uzak, abartısız olmalı. Yani doğal tonlar tam boğa burçlarına göre! Mesela sıcak kahve tonları, kestane tonlarını tercih edebilirsin. Koyu saç renklerini seviyorsan sana Excellence Creme Saç Boyası 3 Koyu Kestaneyi önerebiliriz. Saçlarda yumuşacık bir etki bırakan bu saç rengini boğa kadınları çok sevecek. 

İkizler burcu için saç rengi önerisi

İkizler burcu için saç rengi önerisi

Kararsız ikizler burcu için en zor şeylerden biri de saç renklerine karar vermek. Ama her konuda birden farklı hisler besleyen ikizler için önerimiz yarı kalıcı saç boyaları kullanmak. L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 680 Bronz Kahve saç boyası sadece 28 yıkamaya kadar geçerli! Kararsız ikizler burçları bile bronz kahveyi denedikten sonra başka bir saç rengini denemek istemeyecek.

Yengeç burcu için saç rengi önerisi

Yengeç burcu için saç rengi önerisi

Duygularıyla hareket eden yengeç burçlarının yumuşak başlı hallerine en uygun saç renklerinden biri kesinlikle kumral tonları. Bu natürel ama fark yaratan saç renkleri tam yengeçlere göre! Natürel kumral tonlarını elde etmek için L’Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç boyasını öneririz. Saçlara ekstra küllü yansımalar kazandıran bu saç boyası romantik yengeç burçlarına çok yakışır.

Aslan burcu için saç rengi önerisi

Aslan burcu için saç rengi önerisi

Kendine güvenen, dikkat çekmeyi seven aslan burçları için önerimiz ise bakır tonları. Etrafını bakır saç rengiyle yakıp kavuran bir kadını… Aslan burcu kadınına da bu yakışır! Dikkat çekecek bakır saç boyası arıyorsan acilen Excellence Intense 7.43 Tarçın Bakırı rengiyle tanışmalısın. Zenginleştirilmiş 3'lü bakım sunan Excellence saç boyasıyla, bakır rengini uzun süre parlak gösterebilirsin. 

Başak burcu için saç rengi önerisi

Başak burcu için saç rengi önerisi

Mükemmeliyetçi başak burçları aynı zamanda sorumluluk sahibi ve kararlı bir yapıya sahip. Tabii bir de özgürlüklerine olan düşkünleri var. Onlara bizim en çok yakıştırdığımız saç rengi ise küllü sarı tonları. En doğal görünen sarı saç boyalarından biri olan L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı, amonyak içermeyen hoş kokusuyla sarı saç deneyimini daha konforlu bir hale getiriyor. 

Terazi burcu için saç rengi önerisi

Terazi burcu için saç rengi önerisi

Bir şeye karar vermeden önce tartıp ölçen, sonuçlarını düşünen terazi burçları için denge çok önemli! Bu nedenle saç renginde de aynı durumu yaşadıkları için garantici terazi burçları doğal saç renklerini seviyorlar. Altın açık kahve tonları terazi burçlarının en sevdiği renklerden biri! Hem doğal, hem de çekici görünümü dengede tutmak isteyen terazi kadınları Excellence Creme Saç Boyası 6.32 Altın Açık Kahve saç boyasını kullanabilirler. 

Akrep burcu için saç rengi önerisi

Akrep burcu için saç rengi önerisi

En cazibeli burçlardan akrepler için koyu renkler ideal! Toprak tonları yerine siyah gibi koyu ve gizemli bir ton eminiz ki onlara çok yakışacaktır. Siyah saç rengine henüz karar veremediysen Casting Creme Gloss 200 Karadut Siyahı saç boyasını deneyebilirsin. 28 yıkamaya kadar kalıcı olan bu saç boyasını kullanarak siyah saçların sana yakışıp yakışmadığını test edebilirsin. 

Yay burcu için saç rengi önerisi

Yay burcu için saç rengi önerisi

Açık fikirli, dışa dönük yay burçları için zarif görünmek çok önemlidir. Trendlerin de sıkı takipçisi olan yaylara farklı ve çekici bir saç rengi tercihi yapmalarını öneririz. Mesela açık sarı, platin sarısı gibi renkler yay burçlarına çok yakışır. En zarif saç renklerinden olan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 10 Açık Sarı saç rengi tam yay burçlarına göre! 

Oğlak burcu için saç rengi önerisi

Oğlak burcu için saç rengi önerisi

Çalışkan ve hırslı oğlaklar söz konusu saç renkleri olduğunda ise birazcık gösterişi seviyorlar. Soğuk kahve tonları ise onlara göre! Buzlu kahveler, küllü kahveler oğlakların imza saç renkleri! Saçı besleyip, harika bir küllü renk sunan L'Oréal Paris Cool Creme 6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral saç boyasına ise bir şans vermeni öneririz.

Kova burcu için saç rengi önerisi

Kova burcu için saç rengi önerisi

Sadık, entelektüel, özgürlüğüne düşkün kova kadınlarına biraz daha farklı saç renklerini denemelerini öneriyoruz. Eminiz ki bu farklı görünümlere alışmaları hiç zor olmayacaktır. Kızıl saç trendinin tam da onlara göre olduğunu düşünüyoruz! Casting Creme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı saç boyasının süper parlak sonucu tam da kova kadınlarına göre! 

Balık burcu için saç rengi önerisi

Balık burcu için saç rengi önerisi

En duygusal burçlardan balıklar romantik görünümlere de bayılırlar! Dore kumral saç rengi, hem natürel, hem de yumuşak bir saç rengi olduğu için eminiz ki balık burcu kadınlarına çok yakışacaktır. Casting Creme Gloss 600 Parlak Kahve saç rengiyle saçlarında altın yansımalara sahip olabilir ve yumuşacık görünen saçlar elde edebilirsin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?