Kadife kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey bu yazımızda!


Kadife parlaklığında kahverengi saç rengine kim hayır diyebilir? Saçlarındaki mat ve solgun görünüm yerine ışıl ışıl parlayan kahve tonlardaki saç rengi için kadife kahvesi saç boyasını tercih edebilirsin.

Son yıllardaki saç trendlerine baktığında doğal, canlı ve yumuşak saç renklerinin ön plana çıktığını fark ediyorsundur. Sanki kendi saç rengin gibi görünecek, ama kendi saç renginden çok daha parlak ve sağlıklı görünecek kahve saç rengi için doğru yerdesin! Kadife kahve saç rengine dair daha fazla bilgi almak için okumaya devam et.

Kadife kahve saç rengi nasıl bir renk?

Kadife kahve saç rengi nasıl bir renk?

Kadife saçlar, koyu kahverenginin içinde ışıltılar olan saç rengine verilen isimdir. Kestane saç rengine benzeyen bu saç rengi saçlarda canlı ve sağlıklı bir görünüm yaratır.

Kadife kahve saç rengi nasıl bir renk?

Matlaşan ve kuruyan saçların zamanla solgun görünmeye başladıysa senin için kadife yumuşaklığındaki kahve saç rengini öneririz. Bu saç rengi, saçlarındaki bakımsız görümü siler ve onun yerine doğal, sıcak bir renk kazandırır.

Kadife kahve saç rengi kimlere yakışır?

Kadife kahve saç rengi kimlere yakışır?

Kadife kahvesi saç rengini biz en çok buğday tenlilere yakıştırıyoruz. Kahve saç renginin içeriğindeki altın ışıltılar ve buğday cilt renginin uyumu birbirini tamamlıyor. Yüzüne ışıltı kazandırmak, daha aydınlık görünmek için hangi saç rengini denemen gerektiğini artık öğrendin.

Eğer açık tenliysen ve kadife kahvesi saç rengini denemek istiyorsan senin için L’Oréal Paris Excellence Creme 4.15 Büyüleyici kahve saç rengini öneririz. Büyüleyici kahve, açık ten renginle kontrast oluşturarak saçlarında iddialı bir imaj yaratacaktır.

Kadife kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Kadife kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Kadife kahvesi saçlar için evde saçlarını boyayabilirsin. Bizim önerdiğimiz kahve saç boyası L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 400 Kestane rengi. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olan bu saç rengi, saçlarını doğal ve hiç olmadığı kadar parlak gösterir. Sıcak alt tonlu bu kestane saç rengini dediğimiz gibi en çok buğday tenlilere yakıştırıyoruz. Saç renginde değişiklik yapmak isteyen buğday tenliler çok şanlısınız!

Kadife parlaklığında kahve saç rengini denemek isteyen esmer tenliler için önerimiz L’Oréal Paris Excellence Creme 4 Koyu Kahve saç boyası. Saç boyasının içerisinden çıkan pH dengeli şampuan sayesinde saçlarını boyadan sonra kurutmadan yıkayabilir ve koyu kahve saç renginin daha parlak görünmesini sağlayabilirsin.

Kadife kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Kadife kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Kadife kahve saç renginin ilk günkü parlaklığı korumak için saç bakımına dikkat etmelisin. Saç bakımı için haftada bir kere boyalı saçlar için saç maskesi yapmayı unutma! Renk koruyucu saç maskesi sayesinde kadife rengindeki kahve saç boyasının parlaklığını uzun süre koruyacaksın.

kahve saç bakımı


Dip boyası yapacak vakit bulamadığında ortaya çıkan beyaz saç tellerin canını sıkmasın. Diplerindeki saçlarını koyu kahve saç rengiyle dengelemek için hemen L’Oréal Paris Magic Retouch Koyu Kahve saç spreyini al ve saç diplerindeki beyazları gizle! Biz saçlarımızı boyatacak vakit bulamadığımızda bu spreyi çantamızdan çıkarmıyoruz.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!