Küllü karamel saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

Küllü karamel saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yeni saç renklerini denemeyi ve incelemeyi çok seviyoruz. Sen de bizim gibi saç renkleri trendlerini denemeyi seviyorsan eminiz küllü karamel saç rengini daha önce duymuşsundur. Küllü karamel saç rengi, son zamanlarda çok sık karşımıza çıkmaya başladı. Karamel saç renginin daha küllü tonlarda olduğu bu saç rengi nasıl elde edilir? En önemlisi ise küllü tonlardaki karamel saç rengi hangi cilt tonuna yakışır? Saçlarında yeni bir renk görmek istiyorsan küllü karamel saç rengini sana detaylıca anlatalım. 

Küllü karamel saç rengi nasıl bir renk?

Küllü karamel saç rengi nasıl bir renk?

Karamel rengini genelde biz sıcak tonlu olarak biliyorduk. Fakat küllü karamel rengi bize ters köşe yaptı! Küllü karamel rengi, soğuk alt tonuyla gerçekten çok havalı görünüyor. Sıcak tonlardaki karamel renginin aksine, küllü karamel renginde sıcak ve kızıl yansımalar bulunmuyor. Onun yerine daha kumral tonlarda ışıltılar içerir. 

Küllü kumral saç boyası, oldukça parlak ve ışıltılara sahip olan bir renk. Bu nedenle saçlarında parlak ve aydınlık bir görünüm elde etmek isteyenler küllü kumral saç rengini tercih edebilirler. Soğuk alt tonlu saç renklerini seviyorsan küllü kumral saç rengini en kısa sürede denemelisin. 

Küllü karamel saç rengi kimlere yakışır?

Küllü karamel saç rengi kimlere yakışır?

Küllü karamel saç rengini biz en çok açık tenlilere yakıştırıyoruz. Soğuk alt tonlu cilt rengine sahip olanlar küllü karamel saç rengiyle çok canlı ve cool görünecekler! Açık ten rengiyle kontrast yaratan küllü karamel saç boyası, saçlarının daha parlak görünmesine de yardımcı olacak. Böylece o solgun ve yorgun görünen imajın değişecek, kendini aynada daha dinç göreceksin.

Küllü saç renklerine giriş yapmak için Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral saç boyasıyla saç rengi değişimine başlayabilirsin. Formülündeki 3 besleyici yağ, saçlarının daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlayacak. 8 haftaya kadar beslenen saçların sayesinde hiç olmadığı kadar parlak küllü saçlara sahip olabileceksin. 

Küllü karamel saç rengi nasıl elde edilir?

Küllü karamel saç rengi nasıl elde edilir?

Küllü karamel saç rengini evde etmek için karamel saç boyaları ile tanışmalısın. Bugüne kadar denediğimiz en iyi doğal kumral saç boyalarının başında Garnier Color Naturals 8N Açık Kumral geliyor. Saçlarında varla yok arası, sanki kendi saç renginmiş gibi görünen bu saç boyası, içindeki ışıltılar sayesinde saçlarında karamel yansımalar yaratacak. 

Küllü karamel saç renginin içinde kumral ve küllü yansımalar seni olduğundan daha enerjik ve naturel gösterir. Saçlarının pürüzsüz görünümü herkes tarafından fark edilecek ama saçlarının boya olduğu kolay kolay anlaşılmayacak. Garnier Color Naturals serisindeki doğal dokunuşlar sayesinde saçlarının doğal ışıltısı ortaya çıkar. 

Küllü karamel saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Küllü karamel saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Küllü karamel saç renginin ilk günkü gibi canlı ve parlak görünmesi için saç bakımına özen göstermelisin. Unutma, saç rengin ne kadar doğal görünürse görünsün, yine de boyalı saçların mutlaka özel bir bakıma ihtiyacı bulunur. 

Garnier saç boyasının içinden çıkan besleyici kremi ilk yıkamada kullanmalısın. Beslenen saçlarda saç rengin daha uzun süre kalıcı olur. Sonrasında ise her yıkamada boyalı saçlara özel şampuan, saç kremi ve maske kullanmalısın. Saçlarını yıkarken aşırı sıcak sudan uzak durmalısın. Sıcak su saç derisini ve saç tellerini kurutabilir. Kuru saçların da eskisi gibi parlak görünmez. Saçlarını ısıyla şekillendirmek yerine saç bakım kremleri veya saç spreylerini tercih edebilirsin. Saçlarının en büyük düşmanının ısı olduğunu aklından çıkarma:)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?