Karamel kumral saç rengi hakkında bilmen gerekenler!


Karamel kumral son zamanların en trend saç renklerinden! Saçlarda sıcak, canlı ve havalı bir görünüm yaratan karamel kumral rengini biz de çok sevdik. Aklımızdan 'acaba saçlarımı kumral karamele boyasak mı?' diye geçmedi değil! 

Kumralın en havalı tonlarından olan karamel kumral saç rengini bugün yakından inceliyoruz. Karamel kumral nasıl bir saç rengi ve kimlere yakışıyor? Saçlarını bu renge boyamadan önce karamel kumral saç rengine dair bütün detayları araştırmalısın. Sana yakışacağından emin olduktan sonra soluğu ayna karşısında alabilirsin! :)

Karamel kumral saç rengi nasıl bir renk?

Karamel kumral saç rengi nasıl bir renk?

Karamel renkleri genelde çok sıcak yansımalı, hatta içinde kestane yansımalar olan bir saç rengi. Fakat karamel kumral soğuk alt tonlu ve daha küllü bir renk. Bu nedenle saçlarını karamel boyamak isteyen fakat saçlarında sıcak yansımalar görmek istemeyenler için karamel kumral ideal olacak. 

Karamel kumralın ne çok sıcak, ne de çok soğuk tonların baskın olduğu bir saç rengi. Karamel ve küllü tonların buluştuğu en güzel saç rengi olan karamel kumral, bu özelliği sayesinde her cilt alt tonuna uyum sağlayabiliyor. Karamel saç rengini denemek isteyenler karamel kumral rengiyle daha doğal ve havalı saçlara ulaşabilirler.

Karamel kumral saç rengi kimlere yakışır?

Karamel kumral saç rengi kimlere yakışır?

Karamel kumral saç renginin içindeki sıcak ve soğuk tonlar her cilt tonuna uyum sağlayabiliyor. Bu nedenle karamel kumral saç rengini denemekten korkma. Karamel kumral saç rengini esmerler, buğday tenliler ve açık tenliler kullanabilirler. Fakat evde boya hazırlarken açık tenliler daha yoğun kumral, daha az karamel saç boyası karıştırarak ten rengine uygun saç rengi hazırlayabilirler. Esmerler için de tam tersi daha fazla karamel, daha az kumral tonları ideal oran olacak. 

Karamel tonlarının içindeki sıcaklık esmer ve bronz tenlerde harika görünüyor. Bu nedenle ten rengi koyu olanlar karamel tonlarını kullanmaktan çekinmemeli. Saç rengi seçerken cilt alt tonunu da göz önünde bulundurmalısın. Sıcak cilt alt tonu olanlar daha yoğun karamel, soğuk alt tonlular ise daha yoğun kumral tonları kullanarak ten rengine uygun saç boyası seçebilir. 

Karamel kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Karamel kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Karamel kumral saç rengini evde elde etmek çok pratik. Bu saç rengi, kumral saç rengi üzerine altın yansımalara sahip bir saç rengi. İşte bu görünüme ulaşmanı ise L'Oréal Paris Excellence Creme 7.3 Altın Kumral saç rengi sağlayacak! :) her cilt rengine yakışan, ikonik kumral saç boyalarının başında geliyor. Excellence saç boyası saçlardaki beyazları %100 kapatarak sana kusursuz bir görünüm yaratır, zengin renk seçeneği ile yoğun, zengin bir saç rengi elde etmeni sağlar. 

Karamel kumral saç boyası arıyorsan aradığını buldun diyebiliriz! :) Saçlarında doğal, zengin, yoğun renk elde etmek ve boya sonrası saçlarının parlak görünmesini istiyorsan Excellence boya kullanmalısın. 

Karamel kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Karamel kumral saç rengini denedikten sonra saçlarındaki ışıltıya hayran kalacaksın. Parlak saçların ışıltısını korumak için saç bakımına dikkat etmelisin. Excellence Creme saç boyasının içinden çıkan PH dengeli şampuan saçlarının kurumasına engel olarak saç renginin parlak görünmesine yardımcı olur. Şampuan sonrasında ağırlaştırmayan besleyici maskeyi saç boylarına ve uçlarına sür. Excellence Creme saç boyasının içinden çıkan saç maskesi, saçlarının yumuşacık görünmesini sağlarken saçlarının daha parlak görünmesini destekler. 

Boyalı saçlarına uygun saç bakım ürünleri kullanarak saç renginin ilk günkü parlaklığını korumasını sağlayabilirsin. Saçlarını boyadıktan sonra sıcak sudan ve fön çekmekten uzak durmalısın. Fön çekmek istersen mutlaka öncesinde ısı koruyucu sprey uygula. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala