Bronz ten ve kumral saç rengine fark katacak öneriler

Bronz ten ve kumral saç rengine fark katacak öneriler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Güneşle beraber tenimiz yaz boyunca bronzlaştı (tabii ki güneş koruyucularıyla, sağlıklı şekilde!). E bir de saçlarında kumral saç rengi gibi harika bir tonu denediysen tam bir yaz kızı oldun demektir! :) Peki kumral saç renginin biraz daha ön plana çıkmasını, bronz tenin üzerinde ışıldamasını ister misin? 

Biz saçlarına farklılık katmanın yollarını biliyoruz! Haydi, görünümüne farklılık katalım! :)

Saç renginle ışılda!

kumral saç rengi

Bronz ten için saç rengi önerisi yapacak olsak bu kesinlikle kumral saçlar olurdu! Yoksa henüz kumral saç renklerini denemedin ve bir an önce denemek mi istiyorsun? O zaman sana önerimiz Garnier Color Naturals’ın kumral tonları.

Bronz ten renginle mükemmel uyum sağlayacak doğal kumral saç renkleriyle eminiz ki ışıldayacaksın! Garnier Color Naturals 6N Doğal Koyu Kumral, 7N Doğal Kumral, 8N Doğal Açık Kumral saç renkleri hem çok doğal hem de ışıl ışıl parlak.

Tabii bu parlaklığı içerdiği besleyici yağlarla sağlıyor. Boyanın içerisinde bulunan yağlarla saçlar beslenince saç rengi daha da ışıltılı oluyor. Sen de deneyip saçlarınla ışıldayabilirsin.

Hatta zaten kumral saçlara sahipsen de saçlarındaki doğal ışıltıyı ortaya çıkartmak istiyorsan mutlaka denemelisin!

Saç aksesuarları kullan:

Garnier Color Naturals ile saçlarına süper bir ışıltı kattıktan sonra saç aksesurlarıyla da bu görünümünün ön plana çıkmasını sağlayabilirsin. 

1.Saç fularları

saç fuları

Kumral saçlarını saç fularları kullanarak ön plana çıkartabilirsin. İstediğin saç modelini renkli saç fularlarıyla süsleyerek çok hoş bir görünüme imza atabilirsin. Garnier Color Naturals 7N Doğal Kumral saç renginle rengarenk fularların harika görünecek! :)

bandana

Bandanalar da saçlarınla bakışları üzerinde toplamak için ideal yöntemlerden! 

2.Çiçekli saçlar

çiçekli saç

Çiçekli saç takıları da saçlarına değişiklik katmak için ideal! Mesela çiçekli saç takıları doğal dalgalı saçlarınla harika bir ikili oluşturabilir. Garnier Color Naturals 6N Doğal Koyu Kumral saç rengiyle de kusursuz görüneceğinden emin olabilirsin! :)

çiçekli saç aksesuarı

İncili saç aksesuarları da bizim son dönemdeki favorilerimizden. Kumral saçlarına da çok yakışacağından eminiz. Sence de bu görünüm harika değil mi?

3.Taşlı saç aksesuarları

Taşlı saç aksesuarları da bronz tene ve kumral saçlara en çok yakışan saç aksesuarlarından! Özellikle Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral ile elde ettiğin açık kumral saçlarınla muhteşem bir uyum yakalayacaktır. Saçlarını dalgalandırdıktan sonra taşlı saç aksesuarınla açık kumral saçlarına farklılık katabilirsin! :)

Saç modelleri dene

Garnier Color Naturals'ın doğal kumral tonlarıyla renklendirdiğin saçlarınla bakışları üzerinde toplamak için saç modellerinden de yararlanabilirsin.

1.Çift örgü

çift örgü

Saç rengini ön plana çıkartmanın bir yolu da orijinal saç modelleri denemek. Bizim en çok beğendiğimiz saç modellerinden biri de çift örgülü saçlar. Saçlarını ortadan ayırıp balıksırtı örmeye başlıyorsun ve kulak hizandan sonraki kısmı klasik örgü şeklinde örüp lastik tokayla sabitliyorsun. İşte tüm bakışları üzerinde toplamanı sağlayacak saçların hazır!

2.Yan örgü

yan örgü

Aradığın görünümü buldun galiba! Taç örgü, bronz ten, doğal kumral saçlar… Bu muhteşem üçlü sayesinde dikkat çekmemen neredeyse imkânsız!

3.Düz saç modeli

düz saç modeli

Düz saç modeli de kumral saç renginle herkese hava atmanı sağlayacak saç modellerinden! :) Düzleştirici yardımıyla saçlarını düz bir görünüme kolayca kavuşturabilirsin. 

Photo credit: istockphoto.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?