Beyaz tenlilere saç rengi önerileri!

Beyaz tenlilere saç rengi önerileri!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saç renginde yenilik isteyen fakat açık ten rengine uygun saç rengini bulamayanlar için süper bir beyaz tenlilere saç rengi 2019 dosyası hazırladık. 'Beyaz tenlilere hangi renk saç boyası gider?, beyaz tenlilere hangi saç rengi yakışır?' gibi soruların cevaplarını arayanlar bu makalemizden ilham alabilirler. 

Senenin trend saç renklerinden oluşan bu yazımızdaki bütün renkler, açık tenli kadınlara yakışacak! Açık ten renginin güzelliğini ortaya çıkaracak aynı zamanda seni daha canlı ve çekici gösterecek bu renkleri bizce hemen radarına almalısın! :)

Beyaz tenlilere nasıl saç renkleri yakışır?

Beyaz tenlilere nasıl saç renkleri yakışır?

Her kadın zaman zaman doğal saç rengini değiştirmek isteyebilir. Ten rengine yakışan saç rengini bulmak için illa ki deneme-yanılma yapmana gerek yok. Beyaz tenlilere saç rengi önerisi arıyorsan doğal saç renginden ilham alarak araştırmaya başlayabilirsin. Natürel görüntünü bozmamak istiyorsan kendi saç renginin 2-3 ton açık veya koyu renklerini kullanarak da yepyeni bir görünüme sahip olabilirsin.

Beyaz tenlilere saç rengi önerileri

Daha iddialı bir renk istiyorum diyorsan, açık tenliler için platin sarısı, açık küllü sarı, bakır kahve, ateş bakırı, çikolata kahve, canlı kızıl ve patlıcan moru renklerini değerlendirebilirsin. Gördüğün gibi açık tene saç rengi seçenekleri çok fazla! Kendi zevkine uygun bir saç rengini seç ve saçlarında değişimi başlat. :)

Beyaz tene yakışan sarı saç renkleri

Küllü sarı

Beyaz tene yakışan sarı saç renkleri

Beyaz tene en çok yakışan sarı saç renklerinin başında küllü sarı geliyor. Bebeksi ve masum bir ifadeye bürünmek isteyen kadınlar beyaz ten ve açık küllü sarı ikilisinden faydalanabilirler. 

Editör önerisi: Beyazlarını gizlemek ve saçlarında uzun süre kalıcı olarak küllü sarı rengini görmek istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme 9.1 Küllü Sarı rengini denemeni öneririz. Artık Excellence Creme saç boyalarının içerisinde saç bakım maskesinin dışında Ph dengeli şampuan da bulunuyor. Saç boyama sonrasında bu şampuan ile saçlarını yıkadıktan sonra saç maskesiyle saçlarını besliyorsun. Böylece saç rengin ışıltılı görünüyor! 

Altın sarı saç rengi

beyaz tenliler için altın sarısı

Saçlarında daha parlak ve canlı bir görünüm istiyorsan senin rengin kesinlikle altın sarısı! Altın sarısı saç rengi, beyaz tenlilere daha canlı ve dinamik bir ifade katar. Eğer çevrendekilerden de sürekli "solgun görünüyorsun, hasta mısın?" sorusu geliyorsa altın sarısı saç rengini denemelisin.

Platin sarı saç rengi

beyaz tenliler için platin sarısı

Sarı saç renginin çekiciliğinden yararlanmak istiyorsan senin saç rengin platin sarısı olmalı! Platin sarısı saçlarını gece davetlerine gideceğin zaman iddialı bir göz makyajıyla birleştirerek gözleri üzerine çevirebilirsin. 

Editör önerisi: Eğer son dakikada çıkan bir davet için saç diplerini boyayacak zamanın yoksa ve koyu diplerin de uzamaya başladıysa L'Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey Açık Sarı rengini kullanarak 3 saniyede koyu diplerini gizleyebilirsin. Harika değil mi? :)

Beyaz tene yakışan karamel saç renkleri

Beyaz tene yakışan karamel saç renkleri

Açık tene saç rengi arıyorum’ diyorsan ve daha sıcak, daha ışıltılı tonlara yönelmek istiyorsan karamel saç renklerini değerlendirebilirsin. Karamel saç renginin içindeki ışıltılar saçlarına süper bir ışıltı katacaktır.

Beyaz tene yakışan karamel saç renkleri

Eğer açık ten rengini doğal tonlarla ortaya çıkarmak istiyorsan L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 7304 Bal Karamel saç rengi tam sana göre olacaktır. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı bu yarı kalıcı saç boyası, özellikle saçlarını ilk defa boyayacaklar için ideal bir tercih! :) 

Beyaz tene yakışan kumral saç renkleri

Beyaz tene yakışan kumral saç renkleri

Kumral saç rengi en çok beyaz tenlilere yakışıyor. Genelde beyaz tenlilerin doğal saç renkleri de kumral tonlarında oluyor. Kumral tonlarının doğallığını kullanmak istiyorsan ve daha açık tonlar denemek istiyorsan, açık kumral saç rengini değerlendirebilirsin. 

Küllü kumral saç rengi

Beyaz tene yakışan kumral saç renkleri2

Beyaz teninde doğal, masum ve aynı zamanda çekiciliği de olan bir renk arıyorsan küllü kumral rengini sana önerebiliriz. Küllü kumral, ten rengini ön plana çıkarırken, doğallığını da koruyacaktır.

Beyaz tene yakışan kızıl saç renkleri

Beyaz tene yakışan kızıl saç renkleri

Çok beyaz tenlilere saç rengi arayışında olanlar kızıl saç rengini değerlendirebilir. Özellikle içinde sıcak yansımalar olan kızıl renkleri beyaz ten rengine canlılık kazandıracaktır. 

Kızıl kahve saç rengi

Beyaz tene yakışan kızıl saç renkleri2

Kızıl saç renginde çekici bir ton arayanlara önerimiz kızıl kahve saç rengi! Kızıl kahve saç rengi seni hem olduğundan daha genç gösterecek hem de göz kamaştıracak! 

Beyaz tene yakışan bakır saç renkleri

Beyaz tene yakışan bakır saç renkleri

Beyaz ten ve bakır saç rengi bizim en sevdiğimiz ikililerden biri! Bakır saç renginin canlı duruşu yüzüne oldukça aydınlık bir hava katacaktır. Bakır kahve saç rengini denemek istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.45 Sıcak Bakır Kahve ile seni tanıştıralım! Uzun süre kalıcı zengin ve yoğun saç renkleri sunan Excellence Creme, beyaz kapama özelliği sayesinde bakır renginin tadını uzun süre yaşayacaksın! 

Tarçın bakırı saç rengi

Beyaz tene yakışan bakır saç renkleri

Tarçın bakırı saç rengi, açık tenli ve renkli gözlü kadınlara çok yakışıyor. Mavi, yeşil, ela göz rengini ortaya çıkarmak için tarçın bakırı saç rengini denemeni tavsiye ediyoruz.

Beyaz tene yakışan siyah saç renkleri

Beyaz tene yakışan siyah saç renkleri

Beyaz ten ve siyah saç uyumuna kim hayır diyebilir? Yoğun siyah saç rengi beyaz tenle birleşince ortaya oldukça iddialı bir görünüm çıkıyor.

Beyaz tene yakışan siyah saç renkleri

Siyah saç rengi, seni olduğundan daha açık tenli göstereceği için daha sıcak tonlarda makyaj yapmanı öneriyoruz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?