Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bronz bir tanrıça gibi görünmek hepimizin hayali! Yaz ayları geldiğine göre artık bronzlaşma zamanı da geldi demektir. :) Tabii bronz görünümümüzü muhteşem saç rengimizle de tamamlamamak olmaz! Peki bronz tene en çok hangi saç renkleri yakışır? Bronzlaşınca tercih etmen gereken en güzel saç renklerini ve saç boyalarını açıklıyoruz. Merak edenleri yazımızın devamına alalım!

Güneşten açılmış saç rengi

güneşten açılmış saç rengi

Bronz bir ten, güneşten açılmış saç rengi = âşık olduğumuz görünüm! Sanki plajdan az önce dönmüş gibi görünen doğal dalgalarla da tamamlandı mı gelsin Instagram’da like rekorları! :) Amonyak içermeyen hoş kokulu, besleyici Kamelya yağı içeren L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saçlarında doğal ışıltılar elde edip çok havalı  bir görünüm elde edebilirsin.

Güneşe çıkmadan önce saçlarına Sunkiss’i uygula ve saçlarını güneşte kurumaya bırak. Güneşlenecek vaktin yoksa ya da yazı şehirde geçirmek durumundaysan da üzülme, bu görünüme ulaşabilirsin! Sunkiss’i saçına uyguladıktan sonra fön makinesi ile saçlarını güzelce kurut. İşte bu kadar! Saç rengin sen Sunkiss uyguladıkça, günden güne açılacak ve hayalindeki görünüme ulaşabileceksin. :)

Küllü sarı

küllü sarı

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renklerinden biri de küllü sarı! Özellikle de renkli gözlere sahipsen sana muhteşem bir hava vereceğinden emin olabilirsin. L’Oréal Paris Excellence Crème 9.1 Küllü Sarı rengi ise bu güzel renge ulaşırkenki en büyük yardımcın!

Excellence Crème artık daha zengin ve daha yoğun renklere sahip! Boya kutusunun içerisinde buluna n pH dengeli bakım şampuanı ve ağırlaştırmayan besleyici maskesiyle beraber saç rengin ışıl ışıl görünecek. Küllü sarı saç renginin bronz ten renginle uyumuna bayılacaksın!

Altın kahve

altın kahve

Kahve saç rengi üzerine altın renginde yansımalar geliyor; ortaya altın kahve saç rengi çıkıyor! Saçların kahve tonlarındaysa, bronz teninin altın ışıltısına uyum sağlayacak altın yansımalı kahve saç rengi tam sana göre! L’Oréal Paris Excellence Crème 5.32 Altın Kahve saç rengi ile uzun süre kalıcı, zengin bir altın kahve rengine kavuşabilirsin.

Altın açık kahve

Bronz ten üzerine altın yansımalı saç rengi fikri çok hoşuna gittiyse ama saç rengin biraz daha açık kahve tonlarında olsun istiyorsan L’Oréal Paris Excellence Crème 6.32 Altın Açık Kahve rengini denemelisin! Yaz boyunca ve yazdan sonra da favori saç rengin olacağına iddiaya girebiliriz! :)

Küllü açık kahve

küllü açık kahve

Yaz davetlerinde yepyeni saç rengin ve bronz teninle göz kamaştırmak istemez misin? Peki küllü açık kahve saç rengine ne dersin? Küllü yansımalar bronz ten rengine çok yakışıyor, kahve rengiyle de birleşince çok havalı bir görünüm ortaya çıkıyor. L’Oréal Paris Excellence Crème 6.1 Küllü Açık Kahve saç renginle yaz davetlerine damga vuracağına emin olabilirsin!

Bal köpüğü

balköpüğü saç

Kahveler yerine daha çok sarı tonlarına mı yönelmek istiyorsun? Belki de senin saç rengin bal köpüğüdür! Bu saç rengin hem çok doğal hem de süper parlak görünsün istiyorsan da sana önerimiz L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü saç rengi!

Amonyak içermeyen hoş kokulu formülü ve boya kutusunda bulunan bal özlü saç bakım kremiyle saçlar süper parlak görünürken süper yumuşak oluyor! Yani bir taşla iki kuş diyebiliriz! :)

Bal karamel

bal karamel

Bal karamel rengi de bronz tene en çok yakışan saç renklerinden! Bal karamelin süper parlak halini elde etmek isteyenlere özel L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 7304 rengini öneriyoruz. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı Casting Crème Gloss’un bal karamel rengiyle çok havalı görüneceğinden eminiz.

İnci kumralı

Açık kumral tonlarında bir saç rengi istiyorsan sana ilk olarak inci kumral saç boyasını öneririz. Küllü ve irize yansımalara sahip olan bu saç rengi, bronz tenini daha aydınlık ve ışıltılı gösterecek. Doğal ve çarpıcı saç renklerini sevenler Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumral rengini mutlaka denemeli. 

İnci kumral saç renginin bronz tenle yarattığı kontrast seni bir anda yenileyecek ve çok daha enerjik gösterecek. Henüz bronzlaşamadıysan üzülme, inci kumralı saç rengi esmerlere ve buğday tenlilere de çok yakışıyor. Garnier saç boyasının besleyici özelliğini keşfettikten sonra başka saç boyası kullanmak istemeyeceksin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?