Beyaz tene uygun sarı saç renkleri!

Beyaz tene uygun sarı saç renkleri!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eğer sen de beyaz tenliysen saçlarını sarı saç rengine boyayarak havalı bir görüntü elde edebilirsin. Tabii her sarı saç rengi, açık tenlilere yakışacak diye bir şey yok. Sana uygun sarı saç rengini bulmak için aşağıdaki sarı saç rehberini hazırladık! Böylece, ‘Saçlarımı sarıya boyadım, çok soluk görünüyorum’ sorununu bir daha yaşamayacaksın! :)

Ten rengin sıcak mı soğuk mu?

Ten rengine yakışan sarı saç rengini bulmak için öncelikle cilt alt tonunu bulman gerekiyor. Cilt alt tonunu nasıl bulabilirsin? Cilt alt tonunu bulmak özellikle açık tenliler için çok kolay. Çünkü bileğindeki damarların rengi eminiz ki çok net bir şekilde görünüyordur. Şimdi gün ışığında bileğindeki damarlara bak.

Eğer damarlarının rengi mavi görünüyorsa sana soğuk tonlu sarı tonları yakışır demektir. Eğer damarların yeşil görünüyorsa sana sıcak sarı saç renkleri yakışıyor demektir. Şöyle bir 2. test de yapabilirsin; altın renginde takıları kendine daha çok yakıştırıyorsan sıcak alt tona, gümüş renginde takıları yakıştırıyorsan da soğuk alt tona sahip olabilirsin. Sana uygun sarı saç rengini bulmak için okumaya devam et! :)

Soğuk cilt alt tonuna sahip açık tenliler için sarı saç renkleri:

Küllü sarı

Soğuk tenli kadınlara en çok küllü yansımalara sahip saç renkleri yakışıyor. Küllü sarı saç rengi ile bu sezon oldukça havalı görünebilirsin. Saçlarını küllü sarıya boyamaya karar verdiysen sana hemen en güzel küllü sarı saç boyasını tanıtalım: L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı! Bu saç rengi ile evde saçlarını kolayca sarıya boyayabilirsin.

28 şampuanlamaya kadar kalıcı Casting Créme Gloss’un bu renginde, kutunun içerisinden bal özlü bakım kremi çıkıyor. Bu bakım kremi ile beraber saçların besleniyor, süper parlak, süper yumuşak oluyor! :)

Açık Bej

Soğuk tenli kadınlar açık bej saç rengi ile çok çekici görünüyorlar. Açık bej saç rengi özellikle açık tenli kadınlara modern bir hava veriyor. Sen de saç renginde değişiklik yapmak ve klasik renkler yerine daha modern renklere yönelmek istiyorsan açık bej rengi seni bekliyor!

İnci Sarısı

İnci sarısı içinde hafif ışıltılar bulunan, canlı bir sarı saç rengidir. Saçların mat görünüyorsa inci sarısı saç rengi ile saçlarını canlandırabilirsin. İnci tonlarındaki saçlarını ister dalgalı istersen de dümdüz stilde kullanabilirsin. Özellikle saçları ile seksi görünmek isteyen kadınlar inci sarısı saçlar ile çok mutlu olacaklar! :)

Platin Sarısı

Soğuk alt tonlu kadınlara en çok yakışan saç renklerinden biri de platin sarısı. Platin sarısı hafif gri alt tonlu bir renk bu nedenle saçlara soğuk ve küllü bir görüntü veriyor. Çarpıcı bir saç rengi isteyenler platin sarısını deneyebilir!

Mesela L'Oréal Paris Excellence Creme 01 Ultra Açık Doğal Sarı saç rengine bir şans vermeye var mısın? Zengin, ışıltılı ve yoğun görünümüyle eminiz ki Excellence Creme saç boyası senin de favorin olacak!

Ekstra küllü sarı

Ekstra küllü sarı

Saçlarında ekstra küllü sarı renk elde etmek istersen, L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı rengini deneyebilirsin. Soğuk cilt alt tonuyla uyacak ve solgun görünmene neden olmayacak bu küllü sarı saç boyası, turunculaşma karşıtı mor teknoloji ile zenginleştirilmiş 3’lü bakım sunuyor. L’Oréal Paris Excellence Cool Creme, içeriğindeki koruyucu krem boya, pH Dengeli Mor Şampuan ve Turunculaşma Karşıtı Mor Maske ile saçlar küllü renk verirken, turunculaşmadan uzun süre rengi korumasını sağlıyor.

Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı rengi, açık tenliler için en iyi soğuk sarı tonlarından biri.

Sıcak cilt alt tonuna sahip açık tenliler için sarı saç renkleri:

Bal sarısı

Sıcak ışıltılar isteyenler için bal sarısı harika bir seçenek! Saçlarında bakır ve bal tonlarında ışıltılar yaratmana yardımcı olacak. L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 832 Bal Köpüğü rengi ile hem çok doğal, hem de ışıltılı görünen bal rengi saçlara ulaşabilirsin.

Saçlarında bal rengi ışıltılar yarattıktan sonra da yeni saç renginin belirgin olmasını sağlamak için saçlarını dalgalı stilde şekillendirebilirsin!

Koyu sarı

Sıcak yansımalara sahip renklerden biri de koyu sarı. Açık ten rengine çok yakışacak koyu sarı rengi ile dinamik ve doğal bir görüntü yakalayacaksın. Saçlarını sarıya boyamak, aynı zamanda doğal bir görüntü yakalamak için koyu sarı saç rengi senin için doğru tercih olacak. Koyu sarı saç rengi için L’Oréal Paris Excellence Creme 8 Koyu Sarı ile tanışmaya hazır mısın? %100 beyaz kapama özelliği ile beyazların kapanır, zengin ve yoğun rengiyle saçların kusursuz görünür! :)

Altın sarısı

Altın sarısının ışıltıları, eminiz ki ten rengine çok yakışacak! Özellikle bronzlaştığında mutlaka altın sarısı saç rengini deneyerek yaz bronzluğunu ışıltılı saçlarınla birleştirebilirsin. :)

Kum sarısı         

Kum sarısı saç rengi hem sıcak hem de soğuk tenli kadınlara en çok yakışan renklerden biridir. Eğer risk almadan saçlarında kusursuz görünecek bir sarı rengi arıyorsan kum sarısı ile harika görüneceğine eminiz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?