L'Oréal Paris Casting Créme Gloss: Amonyaksız Saç Boyası

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss: Amonyaksız Saç Boyası

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarında farklılıklar olmasını istiyor ama bir türlü cesaret edemiyor musun? Saç rengini değiştirirsen saçlarının boyarken sertleşeceğinden endişelenip, kurumasından, doğal bir görünüm elde edememekten, hatta sürekli boyamak zorunda kalmaktan mı çekiniyorsun?

Peki, artık tüm bu sorunların geride kaldığını söylesek! Evet, yanlış duymadın! Şimdi, amonyaksız ve yarı kalıcı saç boyası L'Oréal Paris Casting Crème Gloss'u bizimle keşfetmeye ne dersin?

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss'un özellikleri

Casting Créme Gloss

Hem ışıltılı, parlak bir saç rengine, hem de yumuşacık saçlara sahip olmak artık çok kolay! L'Oréal Paris Casting Créme Gloss renkleri, amonyaksız hoş kokulu formülü ile saçlara doğal tonlarda süper parlak renkler verirken, boya sonrası saç bakım kremi ile saçı aynı zamanda besliyor.

Peki amonyaksız saç boyası nedir? Özellikle kokuya karşı duyarlı olanlar için amonyaksız saç boyası zararlı mıdır diye araştırdığımızda kullandıkları saç boyasının amonyaksız hoş kokulu olmasının çok önemli olduğunu öğrendik. Eğer sen de bu kokuya karşı duyarlıysan L'Oréal Paris Casting Creme Gloss renkleri tam sana göre! Yani saçlarını ilk defa boyayacaksan ya da minik değişimler olmasını istiyorsan, bu saç boyası senin için harika bir tercih!

casting creme gloss

Sen de her genç kız gibi sık sık farklılık arayanlardansan, L'Oréal Paris Casting Créme Gloss'un sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğunu söylemeden geçmeyelim! Diğer boyalardan tamamen farklı olarak, hem saçta daha az kalıyor, hem de dip boya derdini ortadan kaldırarak saçtan azalarak gidiyor.

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Renkleri

L'Oréal Casting Créme Gloss Renkleri

L'Oréal Casting Créme Gloss’un 21 farklı rengi bulunuyor. Daha önce saçlarını boyamamış olanlar, doğal saç renkleri isteyenler, dip boyası sorununu dert etmek istemeyenler ve saçlarının boyadan dolayı yıpranacağını düşünenler için ideal bir saç boyası.

casting creme gloss

Artık L'Oréal amonyaksız saç boyası renkleri içerisinde bulunan fındık, goji, Hindistan cevizi yağı veya özü içeren boya sonrası saç bakım kremleri ile boyama işlemi sonrasında da saçlarını beslemeyi ihmal etmiyor. Saçlarını boyadıktan sonra durularken boya kutusunun içerisinde bulunan bu saç bakım kremlerini kullanıyorsun ve saç rengin süper parlak, süper yumuşak oluyor! :)

Şimdi de L'Oréal Paris Casting Créme Gloss renk kataloğuna beraber göz atalım!

L'Oréal Casting Créme Gloss Böğürtlen Kızılı Tonu

L'Oréal Casting Créme Gloss Böğürtlen Kızılı Tonu

Kestane saç rengi üzerine akaju denilen kızıl yansımaların yer aldığı L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı rengi tüm bakışları üzerinde toplamak için ideal renklerden biri! :) Sana uygun kızıl saç tonunu bulmak için buraya tıklayabilirsin!

Esmer ten rengine çok yakıştırdığımız L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Böğürtlen Kızılı saç renginin boya kutusunun içerisinde goji meyvesi özü içeren saç bakım kremi bulunuyor. Böylece süper parlak kızıl saç renginle göz kamaştırabiliyorsun!

L'Oréal Casting Créme Gloss Kahve Tonları

L'Oréal Casting Créme Gloss saç boyasının kahve tonlarıyla süper parlak ve süper doğal kahve tonları seninle!

L'Oréal Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve

bronz kahve

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Bronz Kahve, bizim de favorilerimiz arasında! Buğday ve esmer ten rengine çok yakışan L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 680 bronz kahve saç rengi bir sonraki saç rengin olmaya aday!

L'Oréal Casting Créme Gloss 532 Çikolatalı Kahve

L'Oréal Casting Créme Gloss 532 Çikolatalı Kahve

Fındık özlü bakım kremiyle saçları yumuşacık yapan L'Oréal Casting Creme Gloss Çikolata Kahve rengi, açık kahve saç rengi üzerine altın ve irize yansımalara sahip bir saç rengi. Bizce bu saç rengi en çok buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor.

L'Oréal Casting Créme Gloss 503 Altın Çikolata

L'Oréal Casting Créme Gloss 503 Altın Çikolata

Altın yansımalarıyla çikolata kahve saç rengine bambaşka bir hava katan L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 503 Altın Çikolata rengi esmer ten rengine sahipsen bizce tam senlik!

L'Oréal Casting Créme Gloss 613 Sütlü Kahve

L'Oréal Casting Créme Gloss 613 Sütlü Kahve

Koyu kumral saç rengi üzerine soğuk ve altın yansımaların yer aldığı sütlü kahve saç rengi, senin de favorin olacak renklerden!

L'Oréal Casting Créme Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve

L'Oréal Casting Créme Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve

Eğer açık ten rengine sahipsen denemen gereken tonu buldun demektir! L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Buzlu Sütlü Kahve parıldayan yansımalarıyla tam sana göre!

L'Oréal Casting Créme Gloss 603 Altın Karamel

L'Oréal Casting Créme Gloss 603 Altın Karamel

Karamel saç renkleri favorinse ama saçların koyu tonlardaysa L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 603 Altın Karamel senin rengin! Çok doğal görünen bir renk olduğu için eminiz ki süper görünecek! :)

L'Oréal Casting Créme Gloss 400 Kestane

L'Oréal Casting Créme Gloss 400 Kestane

Kestane tonlarından vazgeçemeyenler burada mı? Eğe öyleyse tam sizin için bir önerimiz var: L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 400 Kestane rengi. L'Oréal Casting Creme Gloss Kestane'nin Hindistan cevizi yağı içeren saç bakım kremiyle saçlarına verdiği parlak yansımalara bayılacağından eminzi!

L'Oréal Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata

L'Oréal Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata

Bitter çikolatanın o mükemmel rengini denemek hiç fena olmazdı değil mi? L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Bitter Çikolata rengi açık tenli ve renkli gözlü olanlara çok yakışıyor. Bizce bir denemende fayda var!

L'Oréal Casting Créme Gloss 515 Buzlu Çikolata

L'Oréal Casting Créme Gloss 515 Buzlu Çikolata

Buzlu çikolata saç rengi adından da anlaşılacağı gibi soğuk yansımalara sahip bir saç rengi. Eğer ten rengin açık tondaysa sen de L'Oréal Casting Creme Gloss Buzlu Çikolata saç rengini deneyip ten renginle uyumlu bir görünüm elde edebilirsin.

L'Oréal Casting Créme Gloss 535 Sıcak Çikolata

L'Oréal Casting Créme Gloss 535 Sıcak Çikolata

Kış aylarını ısıtan sıcak çikolata saç rengini saçlarına taşımaya ne dersin? L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 535 Sıcak Çikolata rengi bizce en çok esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor.

L'Oréal Casting Créme Gloss 4102 Cool Kestane

Kestane saç renginin harika görünümü, sezon trendlerinden küllü yansımalarla birleşiyor ve ortaya çok havalı görünümler çıkıyor! Sen de bu trendi bir an önce denemek istersen Cool Kestane saç rengine mutlaka şans vermelisin!

L'Oréal Casting Créme Gloss 5102 Cool Mocha

Mocha kahvenin küllü yansıması sence de çok havalı görünmüyor mu? Süper parlak Cool Mocha kahve saç rengi, özellikle açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Belki de bir sonraki saç rengin cool mocha olur! :)

L'Oréal Casting Créme Gloss Sarı Tonları

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss’un sarı saç renkleri süper parlak görünümleriyle büyülüyor!

L'Oréal Casting Créme Gloss 832 Bal Köpüğü

L'Oréal Casting Créme Gloss 832 Bal Köpüğü

Bal köpüğü saçlar denilince bizim aklımıza capcanlı sarı saç rengi geliyor. Sen de bal köpüğünün o güzel görünümünü denemek istersen L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 832 Bal Köpüğü rengini deneyebilirsin.

L'Oréal Casting Créme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı

L'Oréal Casting Créme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı

Sarı saç renginin en parlak halini denemeye hazır mısın? L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor ve gerçekten süper parlak görünüyor!

L'Oréal Casting Créme Gloss Kumral Tonları

Kumral renklerinden vazgeçemeyenler olarak bizim favorilerimize geldi sıra!

L'Oréal Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral

L'Oréal Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral

Koyu saç renklerine sahipsen ama açık tonlara geçiş yapmak istiyorsan tam senlik bir saç rengi bulduk: L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral! Her ten rengine yakışan bu parlak saç rengi bizce sana da çok yakışacak. :)

L'Oréal Casting Créme Gloss 7304 Bal Karamel

L'Oréal Casting Créme Gloss 7304 Bal Karamel

Hem bal, hem karamel olunca saç renginin inanılmaz tatlı görünmemesi imkânsız! :) Açık ten rengine çok yakışan bal karamel rengi, karamel saç renklerinin sahip olduğu tatlı büyüsüyle bakışları üzerinde toplamanı sağlayacak!

L'Oréal Casting Créme Gloss 732 Krem Karamel

L'Oréal Casting Créme Gloss 732 Krem Karamel

En sevdiğimiz tatlılardan krem karamel, saç renginle buluşuyor! Açık ten rengine çok yakışan krem karamel, senin de en sevdiğin saç renklerinden olacak!

L'Oréal Casting Créme Gloss Siyah Tonu

“Ne olursa olsun ben saç rengimden vazgeçmem, koyu saç renkleri benim bebeklerim! :)” diyenlerdensen senin için önerimiz aşağıda!

L'Oréal Casting Créme Gloss 200 Karadut Siyahı

L'Oréal Casting Créme Gloss 200 Karadut Siyahı

En gizemli, en derin saç renklerinden karadut siyahı koyu tonlardan vazgeçemeyenlere göre! Her ten rengine çok yakışan L'Oréal Casting Créme Gloss Karadut Siyahı saç rengi Hindistan cevizi yağı içeren bakım kremi sayesinde de süper parlak görünüyor!

L’Oréal Casting Créme Gloss Kullananların Yorumları

En sevdiğimiz vlogger’lardan Tuğçe Durak, Saç Sırları.com okurları için L'Oréal Paris Casting Créme Gloss’u denemişti ve yorumlarını bizlerle paylaşmıştı. Onun yorumlarını merak ediyorsan buraya tıklamalısın!

L’Oréal Casting Créme Gloss Nasıl Kullanılır?

28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için tekrar tekrar boyamayı bir zorunluluk haline getirmeyen, dip boyası sorununu ortadan kaldıran L'Oréal Paris Casting Créme Gloss pratik saç boyama rehberi ile çok kolay! Aşağıda, adım adım L'Oréal Paris Casting Créme Gloss’u kullanma rehberini bulabilirsin.

Saç boyamaya başlamadan önce ihtiyacın olanlar:

-Havlu
-Eldiven
-Fön makinesi
-Tabii ki L'Oréal Paris Casting Créme Gloss :)

İlk adım:

İlk önce omuzlarına havlunu örtüp, eldivenleri takmalısın. 
İkinci adım:

Sonrasında boyayı iyice karıştırıp, bolca çalkala!
Üçüncü adım:

Saç diplerine boyayı uygula. 
Dördüncü adım:

Saç diplerine masaj yapmayı ise sakın unutma! 
Beşinci adım:

Saçlarının uçlarına ve boylarında boyayı uygula.
Altıncı adım:

Sonrasında da uygulama bitince 20 dakika bekle. 20 dakikalık süre dolunca saçlarını banyoda iyice durula.
Ve sonuç:

Şimdi saçlarını güzelce kurut ve şekillendir. Hazırsın! 

Editör önerisi: Eğer saç renginde güneşten açılmış gibi yansımalar olsun istersen Sunkiss Renk Açıcı Jel'i kullanmanı öneririz. Amonyaksız hoş kokulu Sunkiss, bizim de yaz-kış kullandığımız ürünlerden.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?