Saç boyamadan beyazları kapatmak mümkün mü?

Saç boyamadan beyazları kapatmak mümkün mü?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bazen hayatımızdaki bitmeyen koşuşturmaların içerisinde dip boyası yapmak için bir türlü vakit bulamıyoruz… Kendimize bile vakit ayıramadığımız bu yoğun dönemlerde saçlarımıza sihirli bir dokunuş hiç de fena olmazdı! 

Beyaz saç diplerini saniyeler içerisinde kapatabilen, beyaz kapatıcı spreyler ile dip boyası yapana kadar kusursuz görünmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım! :)

Saçı boyamadan beyazlar nasıl kapanır?

Tabii ki zengin ve yoğun bir saç rengine sahip olmak, beyazlarının kalıcı olarak tamamen kapanmasını sağlamak sadece saç boyamakla mümkün. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bazen saç boyamaya ayıracak vakit bulamıyoruz. Durum böyle olunca da beyaz saçlarımızı geçici olarak kapatmak için çareler arıyoruz.

İşte bizim bulduğumuz çözüm ise beyaz kapatıcı spreyler! Sprey formda olduğu için saça kolayca uygulanan ve beyazları kapatan bu spreyler renk pigmentleri içeriyor. Bu pigmentler saç diplerindeki beyazlara ulaşıyor ve saçının sanki az önce dip boyası yapmışsın gibi görünmesini sağlıyor.

Hayatımızı kurtaran beyaz kapatan spreyler!

Kısacası iki saç boyama işlemi arasında saç boyası yapacak vakti olmayan kadınlar için beyaz kapatma spreyi ideal çözüm! Bizim favorimiz ise L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey! Saç dipleri ve şakaklardaki beyazları kolayca ve saniyeler içerisinde kapatan bu spreyn 8 rengi bulunuyor.

Siyah, kahverengi, koyu kahverengi, kumral, sarı, altın kahverengi ve kızıl kahverengi renklerinden birisi, eminiz ki senin saç renginle de uyum sağlayacaktır! Hatta artık sarı saç renklerine özel, koyu dipleri kapatıcı spreyi de bulunuyor.  L'Oréal Paris Magic Retouch Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey ile koyu saç diplerin görünmeye başladığında ortaya çıkan kontrast görünüme engel olabiliyorsun! Süper değil mi? :)

Aslında öncesinde, acaba kolayca saçımızdan temizleyebilir miyiz, beyazlarımız gerçekten kapanır mı, doğal görünür mü gibi düşünceler taşıyorduk. Ancak Magic Retouch’ı denedikten sonra endişelerimiz geride kaldı!

Tabii ki dip beyazlarını çok güzel şekilde kapatıyor. Ayrıca ilk şampuanlamada saçtan hemen temizlenebiliyor, saç renginle uyumlu rengini seçtiğinde saçlarında oldukça doğal görünüyor. Hatta öyle bir uyum sağlıyor ki sprey uyguladığını kimse anlayamıyor! :)

Beyaz kapatıcı spreyi nasıl kullanabilirsin?

Magic Retouch’ı iyice çalkalayıp yaklaşık 15 cm uzaklıktan beyaz saç diplerinin üzerine uyguluyorsun. Ayrıca şakaklarındaki beyaz saçlara da uygulayabiliyor ve kusursuz bir görünüm sağlayabiliyorsun.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?