Daha açık tonda saç rengi isteyenler buraya!

Daha açık tonda saç rengi isteyenler buraya!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

‘Saç rengimde artık değişiklik yapmanın zamanı geldi’ diyorsan bu yazımız tam sana göre! Saç renginden sıkıldıysan ve daha açık tondaki renklere şans vermek istiyorsan bizce şimdi tam zamanı. Yeni mevsimde (saçlarımızı boyamak için de her zaman bahanemiz hazır:)) daha açık tonlu saçların olsun istiyor ama doğallığından da vazgeçmek istemiyor olabilirsin. 

Peki, doğal görünümlü, açık tonda bir saç rengine nasıl ulaşabilirsin? Daha açık bir saç tonu nasıl yakalanır? İşte tüm bu soruların cevabı yazımızda gizli!

Doğal ama daha açık tonda saç rengine nasıl ulaşılır?

Doğal görünen ama açık tonda bir saç rengine ulaşmak istiyorsan kendi saç renginden birkaç ton açık bir saç rengiyle bu görünüme kavuşabilirsin. Hatta bu görünüme evde de ulaşabilirsin. Evde kullanılabilen uygulamalarla hem saç renginin açılmasına yardımcı olur, hem de pratik bir uygulama sayesinde zamandan da tasarruf etmeni sağlar. Şimdi, doğal görünümlü, açık saç renklerine ulaşabileceğin yöntemlere geçelim!

Güneşten açılmış saç rengi istiyorsan:

Saçlarında güneşten açılmış görünüm istiyorsan renk açıcı jellerden yardım almanı öneriyoruz. Saç rengini kademeli olarak açan L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel bugüne kadar karşılaştığımız en pratik ve en etkili uygulamalardan birini sağlıyor! Saçlarda güneşten açılmış etkisi yaratan bu renk açıcı jel ile kısa sürede göz alıcı ve doğal sonuçlar elde edebilirsin. :)

Nasıl kullanılır: İster güneşin altında, istersen de evde nemli saçlarına L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’i, saçlarının açılmasını istediğin bölgelere uygula. Eğer uygulamayı evde yapıyorsan saç kurutma makinesiyle saçlarını kurutman yeterli olacak. Güneşin altında uygulamayı düşünüyorsan da, saçlarına uygulayıp güneşle beraber saçlarının kurumasını beklemen yeterli olacaktır.

Saçlarını geçici olarak boyamak istiyorsan:

Saçlarını boyamak istiyor ama doğal görünümünden de uzaklaşmak istemiyorsan yarı kalıcı saç boyalarını deneyebilirsin. L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 28 şampuanlamaya kadar kalıcı, dip boyası derdi yok ve ultra parlak, doğal bir görünüm sunuyor. Saçlarda doğal bir etki bırakan bu boya sayesinde sezon trendlerini kolaylıkla deneyebilirsin. 

Saçlarında parlak ve canlı bir renk görmek istiyorsan L'Oréal Paris Casting Crème Gloss serisinden 7304 Bal Karamel rengini denemeni şiddetle öneriyoruz.

Uzun süre kalıcı bir saç rengi istiyorsan:

Saçlarını kendi saç renginden daha açık bir saç rengine kalıcı olarak boyamaya karar verdiysen L'Oréal Paris Excellence Creme ile tanışmanı öneriyoruz. Saç renginin zengin, yoğun ve uzun süre kalıcı olmasını sağlayan bu saç boyası, 3'lü bakımıyla saça bakım yaparak göz alıcı bir görünüm sağlıyor. 

L'Oréal Paris Excellence Creme saç renkleri o kadar zengin ve yoğun görünüyor ki boyadıktan sonra herkes saç boyanın hangisi olduğunu soracak! :) Saçlarında açık bir ton arıyorsan sana önerimiz L'Oréal Paris Excellence Creme 7.31 Bal Köpüğü rengi olacak.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?