Bakır kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!


Kahve saç renginin doğallığı, bakır saç renginin cazibesi tam anlamıyla tek bir renkte birleşmiş ve ortaya bakır kahve saç rengi çıkmış. Çekici bir görünüm sağlayan bu saç rengini sıcak mevsimlere geçiş yaparken denemek hiç fena olmazdı! O zaman bakır kahve saç rengini merak edenleri yazımızın devamına alalım. :)

Sana yakışacak saç rengini hemen denemek ister misin? Buraya tıkla ve keşfet!

Bakır kahve saç rengi nasıl bir renk?

Kahve saç rengi üzerine bakır ve akaju dediğimiz kızıl yansımalara sahip bakır kahve saç rengi her yönüyle göz alıcı! Bakır kahvenin baş döndürücü duruşu girdiğin ortamda fark edilmeni sağlar. Saç renginle ön plana çıkmak, bakışları üzerinde toplamak istiyorsan bu yoğun ve zengin saç rengi tam sana göre!

Bakır kahve saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Hayallerindeki saç rengini buldun ve şimdi nasıl bu saç rengini elde edebileceğini mi merak ediyorsun? Sana önerimiz L’Oréal Paris Excellence Crème 6.45 Sıcak Bakır Kahve rengi! Sıcacık yansımalarıyla çok havalı bir renk sonucuna ulaşabilirsin.

Özellikle saçlarında beyazlar varsa ve bu beyazların kapanmasını, yoğun ve göz alıcı parlak görünen saç rengine ulaşmayı istiyorsan Excellence Crème senin için ideal! Pro-Keratin, Seramid, Ionene-G içeriyor ve bu 3’lü bakımı sayesinde saç rengi uzun süre kalıcı parlaklığa ulaşıyor. Tabii evde kolayca uygulamak da cabası! Excellence Crème’i saçlarına nasıl uygulayacağını merak ediyorsan hemen buraya tıklayabilirsin.

Bakır kahve saç rengi kimlere yakışır?

Bakır kahve saç rengi açık tenlilere çok yakışıyor! Bakır ve akaju yansımalar açık ten rengine sıcaklık veriyor ve çok daha enerjik, aydınlık bir görünüm sunuyor.

Ancak buğday ya da koyu ten rengine sahipsen de üzülme, sana uygun bir bakır kahve rengi de var: L’Oréal Paris Excellence Intense 5.45 Bakır Kahve! Açık kahve saç renginin bakır yansımalarla karışımından oluşan bu renk sana eminiz ki bambaşka bir hava verecektir. Çevrendekiler saç rengini nasıl ede ettiğini sorup duracaklar. Bizden söylemesi! :)

Bakır kahve tonlarına uygun bakım önerisi:

Saç renginin günden güne daha parlak olması için besleyici özelliğe sahip Excellence Crème saç boyasını kullanmanın yanı sıra, boyalı saçlara yönelik bakım şampuanlarını kullanmanı öneririz. Özellikle boya sonrasında saçlarının pH dengesini korumaya destek olacak şampuanlarla bu bakımı desteklemeni öneriyoruz.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala