Hollywood’u ele geçiren Instagram trendi: ‘’Camdan saç’’ trendi nedir?

Hollywood’u ele geçiren Instagram trendi: ‘’Camdan saç’’ trendi nedir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sosyal medyayı sallayan yeni saç trendiyle acilen tanışmalısın! Ünlülerin de yakından ilgilendiği, blogger'ların kuaföre koşup anında denediği saç trendinin adı: Cam saç modası"Glass Hair" trend olarak da geçen bu trendin en sevdiğimiz yanı her yüz tipine ayak uydurulabilir olması. 

Sen de yeni sezonda denemek için farklı ve modern bir saç trendi arıyorsan camdan saç kesimi ile hemen tanışmalısın! Ayrıca bu parıl parıl parlayan cam saç trendini denemen için sana harika bir bakım önerimiz de olacak! :)

Glass Hair / Cam saç trendi nedir?

Cam saç trendi nedir?

Cam saç trendi, adından da anlaşılabileceği gibi saçların pürüzsüz, parlak ve yumuşak olması anlamına geliyor. Genellikle uzun saçlarda karşımıza çıkan bu trend, tabii ki kısa ve küt saçlarda da dikkat çekiyor. Eğer sen de parlak ve pürüzsüz saçlara sahip olmak istiyorsan, bir an önce cam saç trendine kulak vermelisin.

Cam saç trendi kimler için uygun?

Cam saç trendi kimler için uygun?

Camdan saç trendi, saçının daha parlak, daha yumuşak, daha canlı ve pürüzsüz görünmesini isteyen kadınlar için ideal! Saçların ister uzun olsun istersen kısa, saç bakım ürünleri ve doğru tekniklerle saçlarının böyle pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlayabilirsin.

glass hair nasıl yapılır

Cam saç modası aslında birazcık emek istiyor! Saçlarına düzenli bakım yapmak ve şekillendirmek ve bunu korumak gerekiyor. Fakat son zamanlarda keşfettiğimiz bir saç bakım ürünü ile glass hair görünümünü elde etmek sadece saniyeler sürüyor. Merak ettin, değil mi? O zaman seni hiç bekletmeden, cam saç adımlarına geçelim...

Cam saç / Glass hair nasıl yapılır?

1. Glass hair etkili saç bakım ürünü kullan

1. Glass hair etkili saç bakım ürünü kullan

Cam saç görünümünü elde etmek, yani kısacası saçlarının 10 kat daha pürüzsüz, nemlendirilmiş, parlak ve yumuşak olmasını sağlamak için yeni bir ürün keşfimiz var: Elseve Dream Long Wonder Water! Sadece 8 saniyede, Lamellar teknolojisi sayesinde saçlarda bir dönüşüm yaratıyor.

Bu mucizevi bakım suyunu saçlarına banyoda uyguladıktan sonra, saçlarının anında 10 kata kadar daha pürüzsüz ve parlak olduğunu göreceksin. Tek yapman gereken saçlarını şampuanladıktan sonra Wonder Water'ı saç boylarına ve uçlarına uygulamak, 8 saniye beklemek ve durulamak. Silikon içermeyen formülü sayesinde saçları ağırlaştırmıyor ve anında kolay tarama da sağlıyor. Wonder Water'ın etkisini ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için bu makalemize göz atabilirsin.

2. Saçlarını ince tutamlara ayırarak şekillendir

2. Saçlarını ince tutamlara ayırarak şekillendir

Cam saç trendinin diğer bir adımı ise saçları düzleştirmek. Bunun için öncelikle saçlarını ince parçalar halinde düzleştirmen gerektiğini bilmelisin. Bunu yaparken aynı zamanda bir taraktan da yardım alabilirsin. Aynı şey saçına maşa ile dalgalı bir görünüm vereceksen de geçerli. Böylece daha kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm elde etmiş olacaksın.

İşte cam gibi parlayan, pürüzsüz görünen glass hair'in sırları... Bu iki adımı uyguladıktan sonra, herkesin saçlarının pürüzsüzlüğüne hayran kalacağına emin olabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?