Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bol köpüklü bir Türk kahvesi içmek gibisi yok! Kahveyi bu kadar çok severken, o güzel rengini saçlarımıza neden taşımayalım? Kahve saç renklerinin son zamanlarda en çok ön plana çıkan tonlarından biri olan kahve köpüğü saç rengi, denemek için sabırsızlandığımız renklerden!

Eğer sen de bu havalı saç rengini denemek istiyorsan, denemeden önce sana özel yazdığımız bu rehberimize mutlaka göz atmalısın!

Kahve köpüğü saç rengi nasıl bir renk?

Kahve köpüğü saç rengi nasıl bir renk?

Kahve köpüğü saç rengi, kahve saç üzerine hafif soğuk ve akaju yansımaların olduğu bir renk. İçerisindeki bu yansımalar sayesinde de diğer kahve tonlarından daha farklı görünüyor. Yani kahve saç rengine ışıltılı bir dokunuş yapmak isteyenler için ideal. Özellikle de görünümünde doğal bir ışıltı arayanların çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Kahve saç renkleri arasında yükselişe geçen bu güzel rengin en büyük avantajı natürel olduğu kadar havalı bir görünüm vermesi. Doğal ışıltılarla saçlarına verdiği parlaklık emin ol ki hemen dikkat çekecek!

Kahve köpüğü saç rengi kimlere yakışır?

Kahve köpüğü saç rengi kimlere yakışır?

Cesur saç renkleri yerine, doğal görünümleri tercih edenler bu rengi çok sevecektir. Esmer ve buğday ten renklerine çok yakışan kahve köpüğü saç rengi, ten rengine çok daha aydınlık ve enerjik bir hava verir.

Aslında her mevsime de yakışan bir renktir. Soğuk yansımalarıyla kış, akaju yansımasıyla da yaz mevsimine uygun bir renk.

Kahve köpüğü saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Kahve köpüğü saç rengini nasıl elde edebilirsin?

İçerisinde akaju ve soğuk yansımalara sahip kahve saç rengini bulmak bizim için çok kolay oldu çünkü en sevdiğimiz saç boyalarından L’Oréal Paris Excellence Creme’in harika bir tonu bulunuyor! Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi saç rengi bizce tam aradığın saç rengi!

Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi

Excellence Creme, 3’lü bakımıyla saçına bakım yaparken, zengin, parlak, uzun süre kalıcı renk sonucu sağlıyor. 100 beyaz kapama sağladığı için hem tüm beyazlarına veda edeceğine, hem de çok zengin ve yoğun bir saç rengi elde edeceğine emin olabilirsin!

Peki bu zengin görünümü nasıl elde edebilirsin? Kahve köpüğü saç rengini elde etmek için tek yapman gereken Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi ile saçlarını boyamak.

Aslı Kızmaz’ın da favorisi olan bu saç rengini, onun nasıl denediğini öğrenmek istiyorsan yukarıdaki videomuzu izlemelisin!

Kahve köpüğü saç modelleri

Kahve köpüğü saç rengini denedikten sonra bu görünümünü saç kesiminle tamamlamaya ne dersin?

Kahve köpüğü kısa saç modeli

Kahve köpüğü saç modelleri

Görünümünde bambaşka bir dönüşüm isteyenlere önerimiz kısa saç modeli! Kahve köpüğü saç renginle kısa saçların çok havalı görünecektir.

Kahve köpüğü kâküllü saç modeli

Kahve köpüğü kâküllü saç modeli

Farklı bir görünüm yerine, görünümünde daha minik bir değişim olmasını istiyorsan kâkül kestirmeyi de deneyebilirsin.

Kahve köpüğü küt saç modeli

Kahve köpüğü küt saç modeli

Kahve köpüğü saçlarında trendy bir görünüm denemeye var mısın? Son dönemin en çok öne çıkan saç trendlerinden küt saç kesim modeli de bizce hiç fena fikir değil! :)

Kahve köpüğü saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Kahve köpüğü saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Kahve köpüğü saç rengini elde ettikten sonra mutlaka bakımına da özen göstermeli, boyalı saçlara özel bakımlar kullanmalısın. Bunun dışında 2 boya uygulaması arasında beyaz diplerin çıktığında hızlı şekilde kapatmak için sana önerimiz L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey ve Magic Retouch Saç Maskarası!

magic retouch

Eğer tek tük ya da düzensiz beyazların varsa bu beyazları kapatmak için L'Oréal Paris Magic Retouc Saç Maskarası kullanmanı, dip beyazların çok fazlaysa da önce L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey'i ardından da düzensiz beyazlarını kapamak için Magic Retouch Saç Maskarası'nı kullanmanı öneririz. Böylece beyazlarına anında ve hızlıca çözüm bulabilirsin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?