Doğal tonların hâkimi sütlü kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Doğal tonların hâkimi sütlü kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kahvesini sütlü tercih edenlerden misin? Peki, sütlü kahvenin o güzel rengini saçlarına da yansıtmaya ne dersin? İlhamını sütlü kahveden alan bu saç renginin doğallığı gerçekten de büyüleyici! Sen de sütlü kahve saç renginin büyüsüne kendini kaptırmak istersen işte bu renk hakkında bilmen gerekenler!

Sütlü kahve saç rengi nasıl bir renk?

Açık ve koyu renklerin birleşiminden ortaya çıkan sütlü kahve saç rengi, aslında kumral saç rengiyle aynı tonda. Oldukça doğal görünen bu saç rengi, saçlarda parıldayan bir etkiye de sahip.

Özellikle saçlarındaki cansızlıktan, matlıktan şikâyetçiysen ve saç renginde daha çok doğal görünümler arayışındaysan tam sana göre diyebiliriz! Hayalindeki o parlak ve doğal saç rengine sütlü kahve saç rengiyle ulaşabilirsin. Aynı zamanda saçları kahve, koyu kahve tonlarında olup daha açık tonlar denemek isteyenlerin de sütlü kahveyi denemesini öneririz.

Sütlü kahve saç rengi kimlere yakışır?

Sütlü kahve saç rengi de diğer saç renklerinde olduğu gibi ten renklerine göre farklılıklar gösterebiliyor. Biz bu rengi daha çok buğday ten renklerine yakıştırıyoruz. Buğday ten rengine sahip olanlar tüm sütlü kahve saç renklerini deneyebilirler. Ten renklerine çok yakışacaktır. Açık tenliler de küllü yansımaların yoğunlukta olduğu bir sütlü kahve saç rengini tercih edebilirler.

Esmer ten rengine sahip olanlar, özellikle de ten renginin solgun göründüğünü düşünen esmerler için ise altın renginde yansımaların bir arada yer aldığı yer aldığı sütlü kahve saç rengini öneririz. Altın renginde, sıcak yansımalara sahip doğal bir saç rengi için L’Oréal Paris Excellence Creme 6.03 Doğal Işıltılı Açık Kahve rengine bir şans verebilirsin. Bu zengin ve yoğun saç rengiyle beraber eminiz ki çevrendekiler saç boyanın numarasını sorup duracaklar! Bizden söylemesi. :)

Sütlü kahve saç rengine nasıl ulaşabilirsin?

Sütlü kahve saç rengini elde etmek istiyorsan L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 613 Sütlü Kahve rengini denemeni öneririz. Casting Creme Gloss, 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için özellikle saç boyamaya yeni başladıysan senin için ideal tercihlerden olduğunu söyleyebiliriz.

Sütlü kahve saç renkleri

Küllü sütlü kahve saç rengi

İşte açık ten rengine sahip olanların sütlü kahve tonu: Küllü sütlü kahve! Küllü yansımalarıyla çok sevdiğimiz küllü kumral saç renginin benzeri olan bu rengin saçlarında ışıl ışıl görünebilmesi için kullandığın saç boyasının da önemi büyük. L’Oréal Paris Excellence Creme’in 6.1 Küllü Açık Kahve rengiyle bu görünümü elde edebilirsin.

Açık sütlü kahve saç rengi

Sanki güneşten açılmış gibi doğal görünen açık sütlü kahve saç rengi, yaz-kış fark etmeksizin deneyebileceğin renklerden. Latte saç rengi olarak da bilinen açık sütlü kahvenin farklı havası özellikle buğday ten rengine sahip olanlara çok yakışacaktır.

Koyu sütlü kahve saç rengi

Ne olursa olsun koyu tonlardan vazgeçemiyor musun? Ya da saç rengin açık tonları denemek için fazla mı koyu? O zaman senin için önerimiz koyu sütlü kahve. Bu saç rengi, bir sonraki saç rengin olmaya aday. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?