Sıcak çikolata saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Sıcak çikolata saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sıcacık görünümü, tatlı yansımalarıyla sıcak çikolata saç rengi en sevdiğimiz saç renklerinden! Doğal olduğu kadar ışıl ışıl görünümüyle de gerçekten büyüleyici görünüyor. Bir sonraki saç rengin sıcak çikolata olsun istersen sana ilham vermek için buradayız!

Sıcak çikolata saç rengi nasıl bir renktir?

Açık kahve saç rengi üzerine altın ve akaju rengi yansımalara sahip olan sıcak çikolata rengi, son dönemin de en çok tercih edilen renklerinden. Bunda tabii ki çok doğal bir görünüm sağlamasının da etkisi büyük! Doğal saç rengi âşıkları olarak hepimiz bu renge bayılıyoruz!

Özellikle saç rengin kahve tonlarındaysa ve biraz daha ışıltılı bir saç rengi istiyorsan sıcak çikolata tam sana göre diyebiliriz. İçerisindeki altın rengi yansımalar görünüme sıcaklık katarken, akaju yansımalar da çok hafif kızıl yansımalar verir. Bu ışıltılar saçlarımıza olduğundan daha parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlarken, cansız görünen saçları bile süper parlak gösterir.

Sıcak çikolata saçlara nasıl ulaşabilirsin?

Sıcak çikolatanın en parlak hali bizce Casting Crème Gloss 535 Sıcak Çikolata! Bu havalı saç renginin fındık özlü saç bakım kremi, saç renginin süper parlak görünmesini, saçların yumuşacık olmasını sağlıyor. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu, sürekli dip boyası yapmamıza gerek kalmadığı için de kalbimizi fethediyor!

Sıcak çikolata saç rengi hangi ten rengine uygundur?

Bizce sıcak çikolata saç rengi buğday ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor! 2019 yılının saç rengi trendlerinde içerisinde sıcacık yansımalar bulunan sıcak renkler çok moda. Sen de buğday ten rengine çok yakışacak olan bu rengi deneyerek, natürel bir güzellik yakalayabilirsin.

Eğer açık ten rengine sahipsen de bir başka tatlı renk olan Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata saç rengini denemeni öneririz. Bu saç rengindeki soğuk yansımalar ten renginle uyum sağlar ve sana canlı bir görünüm verir.

Sıcak çikolata saç rengini hangi saç kesimiyle tamamlayabilirsin?

Saç rengin çok havalı oldu! Şimdi de sıra görünümünü trendy saç modeliyle tamamlamakta! Sıcak çikolata saç rengini, son günlerin popüler trendlerinden orta uzunluktaki küt saç kesimiyle tamamlayabilirsin.

Düz stilde şekillendireceğin saçların güneşin altında ışıl ışıl parlayacak ve saçlarına herkes hayran kalacak. Bizden söylemesi! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?