Soğuk kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Soğuk kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kahve saç renkleri arasında son dönemde parlayan bir yıldız var: Soğuk kahve saç renkleri! Farklı tonları ve çok özel yansımalarıyla çok cool bir görünüm vadeden bu çarpıcı saç rengi hakkında biz de tüm bildiklerimizi seninle paylaşmak istedik. Özellikle saç renginde hep aynı sıcak tonlardan sıkılanlar eminiz ki soğuk kahve saç renklerini çok sevecekler! :)

Soğuk kahve saç rengi nasıl bir renk?

Adı üstünde, soğuk yansımalara sahip, koyu bazlı kahve tonlarına soğuk kahve tonları deniyor. Hepimizin favorisi olan küllü, doğal ve irize dediğimiz yansımalara sahip soğuk kahveler yaz-kış demeden kullanılabiliyor. Yani soğuk kahve saçları hazır yükselişe geçmişken herkesten önce sen deneyip, bu trendin öncülerinden olabilirsin. :)

Soğuk kahve saç renkleri nasıl elde edilir?

Bu dönemin en trend görünümleri olan süper cool ve göz alıcı soğuk kahve tonlarıyla saçlarına farklı bir hava katmaya ne dersin? Yoksa daha önce hiç saçlarını boyamadın mı? Saçlarını boyadıktan sonra kendi saçın gibi doğal görünmeyeceğini, saçlarının zarar göreceğini düşünüyorsan tam sana göre bir önerimiz var: bizim favorilerimizden biri olan L’Oréal Paris Casting Créme Gloss!

Casting Créme Gloss, amonyak içermeyen hoş kokusuyla saça zarar vermiyor, saçı sertleştirmiyor. Saç boyası kutusunun içerisinden çıkan Hindistan cevizi yağı içeren sça bakım kremi de mis kokusuyla saçları boya sonrasında yumuşacık yapıyor, besliyor. Ayrıca Casting Créme Gloss 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için dip boyası derdi de yok!

Hatta şimdi Casting Créme Gloss’un yeni Cool Brunette koleksiyonunu var. Bu koleksiyonda sezon trendi olan soğuk kahve saç renkleri yer alıyor ve biz hepsine bayıldık! :) Sen de soğuk kahve trendini denemek istiyorsan bizce Casting Créme Gloss Cool Brunette renklerine bir şans vermelisin!

Soğuk kahve saç renkleri kimlere yakışır?

Her ne kadar kahve saç renklerinin daha çok esmer ten renklerine yakıştığı düşünülse de, bu durum her tonda farklılık gösterir. Daha doğrusu kahve baz rengin üzerindeki yansımalara göre değişir. Soğuk kahve saç rengi de, farklı alt tonlarına göre değişiklik gösteriyor. Bazı tonları açık ten renklerine yakışırken, bazı tonları buğday, esmer ten renklerine yakışıyor. Hangi soğuk kahve tonunun, hangi ten rengine yakıştığını öğrenebilmek için aşağıdaki tonlara göz atmanı öneririz.

Soğuk kahve saç rengi tonları

Buzlu çikolata kahve saç rengi

Buzlu çikolata kahve saç rengi saça ışıltılı bir parlaklık kazandırıyor. Aslında saç renginin parlak olmasında, kullanılan saç boyası da oldukça önemli. Havalı ve yoğun bir buzlu kahve tonu için bizim önerimiz Casting Créme Gloss 515 Buzlu Çikolata saç rengi. Bu cool ve trendy saç rengiyle saçların ışıl ışıl parlak görünür, sana da bu güzel rengin tadını çıkartmak kalır!

Hangi ten rengine yakışıyor: Buzlu çikolata kahve saç rengini özellikle esmer ten renklerine çok yakıştırıyoruz.

Cool mocha kahve saç rengi

Büyüleyici bir kahve tonu arayanlar burada mı? O zaman onlara önerimiz cool mocha kahve saç rengi! Saç rengi seçimini mocha kahveden yana yapacakların alacakları iltifatları şimdiden duyabiliyoruz. :) Tabii ki soğuk mocha kahve saç rengine ulaşabilmen için sana bir önerimiz de var: Casting Créme Gloss 5102 Cool Mocha Kahve saç rengi!

Hangi ten rengine yakışıyor: Yoğun bir saç rengi olduğu için esmer ve buğday ten renklerine bu saç rengi çok yakışıyor. Ten rengin bu tonlardaysa mutlaka denemeni öneririz.

Cool kestane saç rengi

Soğuk kahve tonlarının küllü ve irize yansımalara sahip rengi buzlu kestane çarpıcı tonuyla ön plana çıkıyor. Saç rengiyle dikkat çekmek isteyenler için en doğru kahve tonlarından olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Kestane saç renklerinin en cool’u Casting Créme Gloss 4102 Cool Kestane saç rengi bizce bir deneyince vazgeçilemeyecek renklerden!

Hangi ten rengine yakışıyor: Açık ve buğday ten renklerine buzlu kestane saç rengini çok yakıştırıyoruz! İrize yansımalar bu ten renkleriyle beraber harika bir uyum yakalıyor!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?