Dore kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!


Dore kahve saç rengi, son yılların en çok konuşulan saç renklerinin başında geliyor. Saçlarında dore ışıltılar isteyenlerin bayıldığı bu saç rengini bilen birinden öğrenmek istersen doğru yerdesin!

Saç trendlerini bu kadar yakından takip eden biri olarak şunu söyleyebiliriz ki bu sene dore kahve saçların senesi olacak. Saçlarında altın ışıldamalara sahip olmak isteyenler, kahvenin en parlak tonunu denemek isteyenler için dore kahverengi saçlar ideal bir renk olacak. Peki, evde dore kahve saçları nasıl elde edebilirsin? Dore kahve saç rengi kimlere yakışır? En çok merak ettiğin soruları senin için cevaplıyoruz.

Dore kahve saç rengi nasıl bir renk?

Dore kahve saç rengi nasıl bir renk?

Dore kahve saç rengi, içinde altın yansımalar olan sıcak bir kahve tonu. Açık kahve saç renginin içinde altın yansımalar olan saç rengini dore kahve olarak hayal edebilirsin. Dore kahve saç rengi, sıcak alt tonlu bir renk olduğu için çok parlak göründüğünü söylememize gerek yok değil mi?

Dore kahve saç rengine güneş yansıdığında içindeki altın tonları daha çok belli olacaktır. Bu nedenle dore kahve saçlara örgü ve topuz gibi saç modelleri çok yakışıyor. Örgünün yüksek kısımlarına güneş vurduğunda sanki saçların altın rengi gibi görünecek.

Dore kahve saç rengi kimlere yakışır?

Dore kahve saç rengi kimlere yakışır?

Dore kahve saç rengini biz en çok buğday tenlilere yakıştırıyoruz. Buğday ten rengini olduğundan daha canlı, sağlıklı ve parlak gösterecek bir renk arıyorsan dore kahve saç boyasını hiç düşünmeden değerlendirebilirsin.

Dore kahve saç rengi kimlere yakışır?

Dore kahve saç rengini açık ten rengine uyarlamak istersen dore kumral saçları sana öneririz. Daha açık tonlara sahip olan bu saç rengi, açık ten renginde ışıl ışıl görünecektir.

Dore kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Dore kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Dore kahve saç rengine evde ulaşmak için ihtiyacın olan tek şey: L’Oréal Paris Excellence Cream 6.03 Doğal Işıltlı Açık Kahve saç boyası. Zenginleştirilmiş içeriği sayesinde saçlarını besleyen ve beyazlarını tamamen kapatan bu saç boyasını biz çok seviyoruz.

dore kahve

Dore kahve saç rengini denedikten sonra arkadaşlarından gelecek iltifat yağmuruna karşı kendini hazırlamalısın. Işıltılı kahve saçların sayesinde herkesin dikkatini çekeceksin.

Dore kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Dore kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Saçlarını dore kahve saç rengine boyattın ve ışıl ışıl parıldıyor. Bu etkinin uzun süreli devam etmesi için saç bakımına özen göstermelisin. Saçlarını saç boyasının içinden çıkan Ph dengeli şampuanla yıkayarak saçlarına boya sonrası bakım yapabilirsin. Sonrasında da boyalı saçlara özel şampuanlar sayesinde saç rengin ilk günkü gibi parlak görünecektir.

Saçlarına dip boyası yapacak zamanı bir türlü bulamıyorsan senin için sprey boya önerimiz olacak. L’Oréal Paris Magic Retouch Altın Kahve saç spreyi sayesinde saç diplerindeki beyazları saniyeler içinde gizleyebilirsin. Saçlarını boyayamadığın için bir türlü evden çıkamıyorsan Magic Reotuch spreyler ile hayatını kolaylaştırabilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!