Küllü saç renkleri hakkında bilinmesi gereken her şey!

Küllü saç renkleri hakkında bilinmesi gereken her şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bu sezonun en havalı ve en dikkat çeken trendlerinden birinin, küllü saç renkleri olduğunu biliyor muydun? Küllü saç renklerinin cool havasını bir deneyen, gerçekten de bir daha bırakamıyor. Yoksa sen de küllü saç renklerini mi denemek istiyordun? O zaman doğru yerdesin! Sana özel, en beğenilen ve en popüler küllü saç renklerini derledik. Hemen incelemeye ne dersin? :)

Küllü saç renkleri nedir?

Küllü saç renkleri nedir?

Küllü saç renkleri, kumral, kahve, sarı gibi saç renkleri üzerine, soğuk ve küllü dediğimiz, daha grimsi tonlarda yansımaların eklenmesiyle oluşuyor. Bu soğuk yansımalar, saça çok daha ışıltılı ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda yüzümüze daha aydınlık bir görümüm sağlıyor.

Küllü kumral, küllü kahve, küllü sarı gibi saç renkleri, küllü saç renklerini oluşturuyor. Her bir saç rengi ise deneyene bambaşka bir hava veriyor. Ünlü yıldızların da sıklıkla tercih ettiği küllü saç renkleri, saç rengini yenilemek, daha göz alıcı bir görünüme ulaşmak isteyenler için ideal saç renklerinden. :)

Küllü saç renkleri kimlere yakışır?

Küllü saç renkleri kimlere yakışır?

Her ten rengine uygun bir küllü saç rengi arayışındaysan küllü koyu kumral saç rengini denemeni öneririz. Küllü saç renklerinin, tabii ki farklı ten renkleriyle yakaladığı uyumlar da var. Bizce, esmer ten rengine sahipsen küllü açık kahve saç rengini, buğday ten rengine sahipsen küllü kumral saç rengini, açık ten rengine sahipsen de küllü sarı saç rengini denemeni tavsiye ederiz.

Küllü saç renkleri nasıl elde edilir?

Küllü saç renkleri nasıl elde edilir?

Gelelim bu havalı, göz alıcı küllü saç renklerini nasıl elde edebileceğine! Son dönemde yeni çıkan ve bizi çok heyecanlandıran, süper bir seri var: L’Oréal Paris Excellence Cool Créme! Ekstra küllü saç renklerine ulaşmamızı sağlayan bu saç rengi serisi, radarımıza yeni girdi ve denemek için sabırsızlanıyoruz! :)

L’Oréal Paris Excellence Créme’den alışık olduğumuz zenginleştirilmiş 3’lü bakımda bu kez, ekstra küllü yansımalara sahip koruyucu krem boya, boya sonrası uygulanan pH dengeli mor şampuan ve turunculaşma karşıtı mor maske bulunuyor. Özellikle bu mor maske, küllü saç rengindeki istenmeyen turuncu ya da sarı yansımaları nötralize ediyor. Böylece her zaman hayalini kurduğumuz o küllü saç renklerine kolayca ulaşabiliyoruz! :)

excellence cool creme saç boyası

L’Oréal Paris Excellence Cool Créme serisinde 2 de favori rengimiz var: 6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral ve 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç renkleri! Her 2 saç rengi de hem çok trend hem de çok havalı. Bizce bir sonraki saç rengin olmaya da adaylar! :)

Küllü saç renklerinin bakımı nasıl olmalı?

Küllü saç renklerinin bakımı nasıl olmalı?

Küllü saç renginin ilk boyadığın günkü gibi parlak, uzun süre kalıcı olmasını istiyorsan düzenli bakıma da özen göstermelisin. Özellikle boya kutusunun içerisinde yer alan mor maskeyi haftada 1 kez uygulayarak bir sonraki boya uygulamasına kadar saç renginin küllü yansımalara sahip olmasını sağlayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?