​Esmerlere özel: Uzun siyah saç modelleri

​Esmerlere özel: Uzun siyah saç modelleri

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Uzun siyah saçlara sahip olanlar çok şanslılar! Hele gür ve parlak saçlara sahipsen saçlarından asla şikayet etmemelisin. Uzun siyah saçlarını nasıl şekillendireceğini bilmiyorsan sacsirlari.com imdadına yetişiyor. Şimdi senin için en pratik ve şık görünen siyah saç modellerini belirledik. Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Islak görünümlü saçlar

Moda haftalarında en sık gördüğümüz saç trendlerinden biri ıslak görünümlü saçlar oldu. Oldukça maskülen ve iddialı olan bu saç modelini jöle ile kolaylıkla yapabilirsin. Saçlarını ister yandan, istersen de ortadan ayır. Daha sonra jöle ile saçlarını sabitle, işte bu kadar!

Doğal dalgalar


Saçlarını ısı ile şekillendirmek yerine köpük ile daha doğal ve pratik bir şekilde şekillendirebilirsin. Avucuna aldığın köpüğü saçlarının boylarına ve uçlarına baş aşağı uygula! Isı ile şekillendirmiş kadar belirgin olmasa da doğal dalgaların senin gün boyu havalı görünmene yetecektir.

Bukleler

Uzun siyah saçlarını bukle bukle yapmak için saç maşasına ihtiyacın olacak. Saçlarına ısı uygulamadan önce ısı koruyucu spreyini sıkmayını unutmamalısın. Daha sonra saçlarını dipten başlayarak uca kadar saç maşasına sar ve 10 saniye beklet. Bütün saçına aynı işlemi uygula ve saç spreyini sık.

Düz saçlar

Moda haftalarında en çok karşımıza çıkan başka bir trend ise dümdüz, pürüzsüz görünen saçlar oldu. Eğer doğal düz saçlara sahipsen çok şanlısın! Eğer değilsen, saçlarını kuruturken saç kurutma makinanın yukardan tutarak daha düz saçlara kavuşabilirsin. Saç uçlarına saç bakım yağı sürerek saçlarının hem elektriklenmesini önleyebilir, hem de ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsin.

Photo Credit: Pinterest.com, istockphoto.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?