Küllü kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Küllü kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bu yılın saç trendlerinin başında küllü kumral saç rengi geliyor. Doğal saç renklerine olan ilgi günden güne artmaya devam ediyor. Sen de saçlarında yokmuş gibi görünen bir renk istiyorsan küllü kumral saç rengine bakabilirsin. Peki, küllü kumral saç rengi nasıl bir renk? Kimlere yakışır? Bakımı nasıl olmalıdır? Küllü kumral saç renginin çeşitleri nelerdir? Merak ettiğin tüm soruları cevaplıyoruz! :)

Küllü kumral saç rengi nasıl bir renk?

Küllü kumral saç rengi oldukça doğal görünen bir renk. Koyu sarı ile açık kahverengi arasında yer alan bu renk, saçlarda ışıl ışıl bir etki yaratıyor. Grimsi tonda, soğuk yansımaları olan küllü kumral saç rengiyle bütün ilgiyi saçlarında toplayacağın kesin! 

Küllü kumral saç rengi hangi ten renklerine yakışır?

Küllü kumral saç rengi aslında herkese yakışıyor. Ancak eğer açık tenliysen açık küllü kumral tonlarını tercih edebilirsin. Bu saç rengi sayesinde kimse saçlarının boya olduğunu anlamayacak, kendi saç rengin olduğuna inanacaktır. Esmer tenliysen de koyu küllü kumral tonlarını tercih etmeni tavsiye ederiz. Hatta küllü kumral ombreyi de tercih edebilirsin.

Editör önerisi: Koyu küllü kumral saç rengini denemeye karar verdiysen sana önerimiz, içerdiği mor teknolojisi ile uzun süre kalıcı ekstra küllü saç rengine ulaşmayı sağlayan L'Oréal Paris Excellence Cool Créme 6.11 Küllü Koyu Kumral! İçerisindeki küllü yansımalarıyla koyu kumral saç rengine bambaşka bir görünüm kazandıran bu rengi eminiz ki sen de çok seveceksin! :)

Buğday tenliler ise küllü kumralın her tonunu gönül rahatlığıyla deneyebilirler. Özellikle bu tonlar bronz tenlere de çok yakışıyor. Mesela yazın tatile gitmeden önce saçlarını küllü kumral rengine boyatarak yepyeni bir görünüm elde edebilirsin. 

Küllü kumral saç rengi modelleri

$1$1

Küllü kumral saç renginin en büyük özelliği saçta doğal bir görünüm bırakması. Eğer saçlarının boyalı olduğunun anlaşılmadığı renkleri tercih etmek istiyorsan küllü kumral tam sana göre.

Küllü kumral saç renginin en sevilen yanlarından biri de saçlarda ışıltılı bir görünüm yaratması. Yıpranmış saçlarının daha sağlıklı ve parlak görünmesini istiyorsan küllü kumral saç rengini mutlaka denemelisin. 

$1

Küllü kumral saç rengine daha orijinal bir hava katmak istiyorsan biraz daha griliği arttırarak küllü yansımanın baskın olduğu bir tarz tercih edebilirsin. 

$1

Küllü kumral saç renkleri her boy saça çok yakışıyor. Ancak saçlarında daha genç ve dinamik bir etki yaratmak istiyorsan saçlarını uzun bob tarzda kestirebilirsin.

$1

Eğer küllü kumral saç renginin içindeki ışıltıları ön plana çıkarmak istersen saçlarını dalgalı stilde şekillendirmeni öneriyoruz.

Küllü kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Küllü kumral tonunu evde küllü kumral saç boyası ile elde edebilirsin. Eğer saç renginden beklentin zengin, yoğun bir küllü kumral ise L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral rengini deneyebilirsin. Zenginleştirilmiş 3'lü bakım ve turunculaşma karşıtı mor teknolojisi sayesinde uzun süre kalıcı ekstra küllü renkler sağlayan bu krem boya, %100 beyaz kapama sağlıyor. Pro-Keratin ile zenginleştirildiği için de uzun süre kalıcı, canlı bir saç rengi sağlıyor. Aynı zamanda kutunun içerisinde bakım yapan mor şampuan ve turunculaşma karşıtı mor maskenin yer aldığını söylemeden geçmeyelim. :)

Doğal bir küllü kumral tonu için de Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral tonunu deneyebilirsin. Color Naturals serisi,  içeriğindeki besleyici yağlar sayesinde saçlarını yumuşacık yapıyor. Uzun süre kalıcılığı olan ve %100 beyaz kapama özelliği de olan Garnier Color Naturals serisi, saçlarda ipeksi bir his bırakıyor.

Küllü kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Saç boyası kutusundan çıkan saç bakım kremi sayesinde saçların boyandıktan sonra çok parlak görünecek, zengin bir renge kavuşacaktır. Ancak yine de saç bakımına özen göstermeye devam etmeni öneririz. Öncelikle saçlarını yıkadığın şampuanın ve saç kreminin boyalı saçlara özel olmasına dikkat etmelisin.

Haftada bir veya iki kere kullanacağın boyalı saçlara özel saç maskesi saç renginin kalıcılığını arttırmasına yardımcı olacak. Saçlarını yıkarken ılık su kullanmaya özen göstermelisin. Çok sıcak su, saçlarının kurumasına ve solgun görünmesine neden olabilir. Bakımına da özen gösterdikten sonra küllü kumral saçlarınla büyüleyici görüneceksin!

Küllü kumral saç rengi akar mı?

Küllü kumral saç rengi içerisinde kırmızı tonda yansımalar bulunmaz, aksine soğuk, küllü yansımalar bulunur. Bu sayede de akma gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Ancak saçlarını küllü kumral renklerine boyadıktan sonra mutlaka özenli bakım yapmanı öneririz çünkü her boyalı saçta olduğu gibi küllü kumral saçlarda da zamanla solma gibi sorunlar oluşabilir. Bu nedenle boyalı saçlara özel bakımı ihmal etmemelisin.

Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

Bazı saç renkleri vardır ki modası asla geçmez, aklımızın köşesinde sürekli "Boyasam mı?" diye durur. İşte bizim için bu renk kuşkusuz koyu küllü kumral saç rengi! Küllü saçlara olan ilgimiz bu kadar artmışken koyu küllü kumral saç rengini de incelemezsek olmazdı! Yeni bir saç rengiyle yepyeni bir görünüm ve stil arıyorsan küllü kumral saç renklerine bir şans verebilirsin. 

Küllü saç renkleri arasında en sevdiğimiz tonlardan olan koyu küllü kumral rengi nedir, kimlere yakışır, bakımı nasıl olmalıdır gibi soruların cevapları için okumaya devam et!

Koyu küllü kumral saç rengi nasıl bir renk?

$1

Doğal saç rengi denildiğinde bizim aklımıza ilk gelen renk koyu küllü kumral saç rengi geliyor. İçinde soğuk yansımalar bulunan koyu küllü kumral saç rengi oldukça natürel bir sonuç veriyor. Saçlarını bu renge boyadıktan kimse saçlarında boya olduğuna inanamayacaktır. 

Koyu küllü kumral saç renginin en sevdiğimiz yanlarından biri, oldukça ışıltılı ve parlak görünmesidir. Yani saçlarının cansız görünümünden şikayetçiysen koyu küllü kumral saç rengi sana çok yakışacaktır. Küllü kumral saç boyasıyla istediğin gibi doğal ve parlak görünüme anında kavuşabilirsin. Esmerlere yakışan saç renkleri arasında yer alan kumral rengini denemeye ne dersin?

Koyu küllü kumral saç rengi kimlere yakışır?

$1

Eğer açık tenliysen koyu küllü kumral yerine açık küllü renkleri tercih etmeni öneririz çünkü bu renkler teninin daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.  

Buğday ten veya esmer tenliysen koyu küllü kumral saç rengi sana çok yakışacaktır. Özellikle renkli gözlüysen açık küllü kumral saç rengiyle göz kamaştıracağına eminiz! 

Editör önerisi: Açık tenliysen Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral rengine bir şans vermeni öneririz!

Koyu küllü kumral saç modelleri

$1

Saçlarını koyu küllü kumral saç rengine boyayanlar çok şanslı! Çünkü bu renk sayesinde saçların kendiliğinden ışıl ışıl görünecek. Koyu küllü kumral saçlarının ön plana çıkabilmesi için doğal dalgalı saç modelini tercih edebilirsin. Şekillendirici saç köpüğüyle saç uçlarını dalgalandırarak doğal görünümünü destekleyebilirsin.

$1

Saçlarında açık tonlar görmek istiyorsan ama boyamaya bir türlü cesaretin yoksa ombre veya gölge tekniğinden de yardım alabilirsin. Koyu küllü kumral saç uçlarını açık küllü tonlarına boyatarak saçlarını daha dolgun ve havalı gösterebilirsin.

$1

Koyu küllü kumral saç renginin bir başka avantajı ise saçları yıpratmadan uygulanabilir olmasıdır. Saç rengini açmaya gerek kalmadan koyu küllü kumral saç rengini evde pratik bir şekilde elde edebilirsin. Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'nda bulunan 8N Doğal Açık Kumral saç rengiyle istediğin o doğal tonu yakalayabilirsin!

$1

Saçlarını küllü bir tona boyadıktan sonra gözlerini kimse saçlarından alamayacak :) Bu nedenle saçlarının uçlarından kestirerek daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin. Saç uçlarındaki kırıklar, saç renginin güzelliğine gölge düşürebilir. 

Koyu küllü kumral saç renginin aralarına açık sarı gölgeler ekleyerek de doğal görünümü destekleyebilirsin.

$1

Koyu küllü kumral saç rengi hem uzun, hem de kısa saçlara çok yakışıyor. Uzun saçlarını düzleştirmek yerine doğal ve salaş dalgalarla daha da çekici hale getirebilirsin. 

Koyu küllü kumral saç bakımı

$1

Saçlarını koyu küllü kumral rengine boyadın, saçlarınla aşk yaşıyorsun. Peki, yeni boyadığın saçların için nasıl bakım yapacağını biliyor musun? Boyalı saçlarına doğru bakım ürünleri kullanarak saç renginin daha uzun süre parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsin. 

Her yıkamada boyalı saçlara uygun şampuan ve saç kremi kullanmanı öneriyoruz. Haftada bir veya iki kere yapacağın saç maskesi saç renginin ömrünü uzatacaktır. Saçlarını yıkarken sıcak su yerine ılık veya soğuk su kullanmak saç renginin parlaklığını ön plana çıkaracaktır. 

Açık Küllü Kumral Saç Renkleri

Saç renkleri radarımıza yeni bir renk takıldı: açık küllü kumral! Bu saç rengi bir kaç sezondur trend listelerinden düşmüyor. Kumral saç renkleri arasında gittikçe popülerleşen açık küllü kumral saç rengi de beğendiğimiz saç renklerinden.

Eğer sen de saçlarında bu rengi denemek istersen, açık kumral saç rengi ve saç boyası numaralarını bu yazımızda bulabilirsin.

Açık küllü kumral saç rengi nasıl bir renk?

$1

Küllü kumral ne demek? Soğuk yansımalara sahip olan açık küllü kumral saç rengi son dönemde ünlü yıldızlar tarafından da çok sık tercih edilen bir renk. Küllü yansımalar saça hoş bir ışıltı katıyor ve bu ışıltılarla saç olduğundan daha parlak bir görünüme kavuşuyor. 

Editör önerisi: Açık küllü kumral saç rengi kaç numara? Küllü kumral saç rengi için 7.1 veya 7.11 saç boyası kullanmalısın. Eğer ekstra küllü yansımalara sahip bir kumral saç rengi istersen sana önerimiz L'Oréal Paris Excellence Cool Créme 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç rengi. Küllü yansımalarıyla, adından da anlaşıldığı gibi çok cool bir renk! Özellikle buğday ten rengine çok yakıştırdığımız bu saç rengi bizce senin de favorin olacak. :) 

Açık küllü kumral saç rengi kimlere yakışır?

$1

Açık küllü kumral hangi ten rengine gider? Açık küllü kumral saç rengi buğday ten rengine de, esmer tenlere de, beyaz tenlilere de çok yakışıyor. Ancak ten rengin çok koyuysa ya da pembe tonlarındaysa tercih etmemeni öneririz. Çünkü küllü yansımalar solgun görünmene neden olabilir.

Tabii her açık saç renginde olduğu açık küllü kumral saçlar da en çok renkli gözlere yakışıyor. Mavi, yeşil ya da ela gözlerin varsa mutlaka bu saç rengine bir şans vermelisin! Bizden söylemesi :)

Açık küllü kumral saç rengi modelleri

$1

Açık küllü kumral saç rengi gerçekten de bir kez denendi mi, bir daha vazgeçilemeyecek saç renklerinden. Özellikle hem çok doğal görünen, hem de ışıldayan bir saç rengi istiyorsan Garnier Çarpıcı Renkler koleksiyonunda bulunan 7.12 İnci Kumral saç rengini denemeni öneririz. İçerisindeki küllü ve irize denilen soğuk yansımalarla kumral saç rengine bambaşka bir dokunuş katıyor.

Özellikle açık tonlarda, göz alıcı görünen bir saç rengi denemek isteyenler için ideal renklerden! :) Bu güzel saç rengiyle hem saçların besleniyor, hem de harika, göz kamaştıran bir renge kavuşuyorsun! :)

$1

Tüm saça uygulandığında hem genç, hem de dinamik bir görünüm veriyor. Parlak, canlı ve açık bir kumral rengi denemek istersen, L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 700 Parlak Kumral Saç Boyası'nı da deneyebilirsin.

$1

Ayrıca ombre olarak da kullanabilirsin. Kumral saçlarının uçlarına doğru açılan açık küllü kumral tonları sana hoş bir hava verecektir.

$1

Eğer esmer ten rengine sahipsen küllü yansımanın ağır bastığı bir kumral saç rengi de farklı bir tercih olabilir. Bu saç rengine kolayca ulaşmak istersen Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral saç rengini deneyebilirsin. Saç yüzeyini pürüzsüzleştriren ve saçı derinlemesine besleyen Garnier Color Naturals ile parlak ve ipek gibi yumuşak saçlara ulaşabilirsin.

Hangi saç modelleri açık küllü kumral saç rengine yakışır?

Açık küllü kumral saç rengini elde ettikten sonra yeni saç renginle hava atmak için aşağıdaki saç modellerini deneyebilirsin! :)

1. Gizli örgülü topuz

$1

Gizli örgülü çift topuz saç modeli açık küllü kumral saç rengine en çok yakışan saç modellerinden. Bu saç modelinde saçlarını ense kısmından başlayarak ördükten sonra topuz şekli verip topluyorsun ve işte hazırsın!

2.Yarım topuz

$1

Saç modellerinin en salaş ama en havalı olanlarından yarım topuz saçlar da açık küllü sarı saçlara çok yakışıyor.

3. Atkuyruğu

Pratik ama modern atkuyruğunun hacimli versiyonu açık küllü kumral saçlara göre!

4. Balıksırtı örgü

$1

Balıksırtı örgü saç modeli açık küllü kumral saç rengini belirginleştiren saç modellerinden. Balıksırtı örgünün nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsin.

Açık küllü kumral saçın bakımı nasıl olmalı?

Her boyalı saçta olduğu gibi açık küllü kumral saç renginde de boyalı saçlara özel bir bakım rutini edinmelisin. Saç renginin canlı kalmasını sağlayacak şampuan ve saç kreminin yanında saç maskesini saç bakım rutinine eklemeni öneririz.

Küllü saç renginin soğuk tonlarını korumak için L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve saç kremini kullanabilirsin. Saçlara ekstra küllü görünüm sağlayan mor şampuan, saçlarındaki istenmeyen yansımaları nötrlüyor ve turuncu tonlarını küllüye çeviriyor. Daha küllü saç tonuna ulaşmak için haftada bir kere mor şampuan ve mor kremi saçlarına uygula. 

Açık küllü kumral rengi ve modelleri

$1
$1
$1
$1
$1
$1
$1
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?