En Güzel Kumral Saç Renkleri ve Tonları

En Güzel Kumral Saç Renkleri ve Tonları

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kumral saç renkleri en beğendiğimiz saç renklerinden ve herkese bu saç rengi çok yakışıyor! Yoksa sen de saçlarını boyamayı mı düşünüyordun? O zaman sana önereceğimiz harika kumral saç rengi tonları var!

Kumral saç rengiyle bir anda daha aydınlık ve fresh görünmeye hazırsan kumral saç rengi rehberine başlıyoruz!

Seninle tanıştıracağımız doğal kumral tonlarla, sezona damga vuracak nude saç rengi trendine de uyup, trendlerden geri kalmamış olursun! 

Kumral saç rengini hemen denemek ister misin? Buraya tıkla ve keşfet!

Kumral saç rengi kime yakışır?

Kumral saç rengi, sarının koyu, kahverenginin açık tonudur. Kısacası kumral tonları için sarı ile kahverengi arasında olduklarını söyleyebiliriz. Bu yüzden kumral saç rengi herkese yakışır. Açık kumral, küllü kumral ve koyu kumral tonları arasından cilt tonuna uygun bir kumral tonu seçebilirsin. Önemli olan cilt tonuna uygun bir renk seçmek. Eğer soğuk cilt alt tonuna sahipsen küllü kumral tonlarını, sıcak cilt alt tonuna sahipsen de sıcak kumral tonlarını tercih edebilirsin.

Kumral saç renkleri

1. Doğal kumral saç rengi

Doğal kumral saç rengi
Doğal kumral saç rengi 2
Doğal kumral saç rengi 3

Ne açık, ne koyu… Doğal kumral saç rengi tam da açık ve koyu tonlar arasında dengede olan bir ton. Özellikle saçlarına hoş bir ışıltı ve aydınlık katmak istiyorsan, hatta biraz daha genç ve dinamik bir görünüm elde etmek istiyorsan doğal kumral saç rengi tam sana göre diyebiliriz!

Doğal kumral saç boyası önerisi: Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndan 7N Doğal Kumral saç boyasına mutlaka bir şans vermelisin!

2. Koyu kumral saç rengi

Koyu kumral saç rengi
Koyu kumral saç rengi 2
Koyu kumral saç rengi 3

Saçların koyu tondaysa ve biraz daha parlak, canlı görünmesini istiyorsan, koyu kumral saç rengini sana önerebiliriz. Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndan 6N Doğal Koyu Kumral tonu o kadar doğal görünüyor ki saç rengin doğal mı, yoksa boya mı sen bile ayırt edemeyebilirsin!

3. Açık kumral saç rengi

Açık kumral saç rengi
Açık kumral saç rengi 2
Açık kumral saç rengi 3

Sanki güneşten açılmış gibi bir saç rengi hayal ediyorsan, açık kumral saç rengi tam senlik! Kusursuz canlılıkta, güneş ışığı saçına değdikçe parlayacak bu saç rengi sence de harika değil mi? Açık kumral saç renginin aralarındaki sarı alt tonlu yansımalar senin daha fresh ve çekici görünmene yardımcı olur. Açık kumral saç renginin doğal görünmesi için saçlarının aralarında beliren bu farklı tonlara izin vermelisin.

4. Küllü kumral saç rengi

Küllü kumral saç rengi
Küllü kumral saç rengi 2
Küllü kumral saç rengi 3

Küllü kumral saç rengi son yılların en çok tercih edilen saç renklerinden! Soğuk alt tonlu, saçlarında turuncu yansımalara yer bırakmayacak bir saç rengi arıyorsan küllü kumral tam sana göre bir tercih olacaktır.

Küllü kumral saç rengini evde denemek için sana oldukça etkili saç boyası önerimiz olacak. L'Oréal Paris Excellence Cool Créme saç boyasıyla saçlarında doğal küllü kumral ışıltıları görebilirsin. Özellikle turunculaşma karşıtı Mor Teknolojisi ve zenginleştirilmiş 3’lü bakımı ile uzun süre kalıcı, soğuk yansımalı saç renkleri sağlıyor.

5. Bakır kumral saç rengi

Bakır kumral saç rengi

Bakır kumral saç rengi 2
Bakır kumral saç rengi 3

Kumral saç renginin daha sıcak tonlarda olmasını istiyorsan, bakır kumral saç rengini deneyebilirsin. İçerisinde kızıl yansımalar barındıran bu renk sana enerjik bir hava katacak.

6. Bebek kumralı saç rengi

Bebek kumralı saç rengi

Bebek kumralı saç rengi 2
Bebek kumralı saç rengi 3

Son derece doğal, açık bir ton olan bebek kumralı saç rengi, doğallığı sevenler için en iyi seçeneklerden biri. Sarıya daha yakın olan bu ton, kumral saça ışıltı attırılarak da elde edilebilir.

7. Dore kumral saç rengi

Dore kumral saç rengi

Dore kumral saç rengi 2

Dore kumral saç rengi 3

Saçlarında sarı rengi yansımaları sevenlerin deneyebileceği dore kumral saç rengi, hem çok doğal hem de çok sıcak bir alt tona sahip.

8. Işıltılı kumral saç rengi

Işıltılı kumral saç rengi

Işıltılı kumral saç rengi 2

Işıltılı kumral saç rengi 3

Kumral saça ışıltı ve kumral saça ombre renklerini beğeniyorsan, ışıltılı kumral saç rengi tam sana göre olabilir. Saçlarının olduğundan daha açık bir tonda görünmesini sağlayacak.

9. Altın kumral saç rengi

Altın kumral saç rengi
Altın kumral saç rengi 2

Altın kumral saç rengi 3

Ne tam sarışın ne de tam kumral diyebileceğimiz altın kumral saç rengi, saçlarında sarı rengin daha baskın olmasını isteyenler için ideal. Bizce bu renk inanılmaz doğal ve insanın içini ısıtıyor!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?