Dore Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gerekenler

Dore Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gerekenler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarda dore yansımalara kim hayır diyebilir ki? Dore saç renkleri arasında öne çıkan dore karamel rengine bugün yakından bakıyoruz. Dore karamel saç rengi, son zamanların en çok öne çıkan tonlarından biri! Saçları oldukça parlak ve canlı gösteren bu saç rengi günden güne daha popüler olmaya devam ediyor. Bakalım sen dore karamel saç rengine daha ne kadar karşı koyabileceksin?

Yeni saç rengi arayışında olanlar ve dore karamel trend akımına katılmak isteyenler makalenin devamına davetliler. Dore karamel nasıl bir saç rengidir ve kimlere yakışır? Dore karamel rengine dair merak ettiklerini anlatıyoruz.

Dore karamel nasıl bir renk?

Dore karamel nasıl bir renk?

Dore karamel rengi, içinde altın yansımalar olan karamel tonlarından biridir. Sıcak alt tonlu bu saç rengi, ışıkta daha parlak ve sarı tonlarında görülebiliyor. Dore karamel rengi, saçlara parlaklık ve daha canlı bir görünüm kazandıran en güzel saç renklerinden!

Altın karamel rengi, saçlarının arasından parlak yansımalar yaratacak ve bütün gözleri senin saçlarında toplayacak.Karamel saç renginin içindeki dore yansımalar, saç rengini daha çok ortaya çıkarıyor. Sıcak alt tona sahip olan dore karamel rengi, kızıl ile kahve tonları arasında yer alır. Bu nedenle saçlarında kızıl veya kahve renklerini denemeyi düşünüyorsan dore karamel ile saç boyamaya başlayabilirsin. 

Dore karamel kimlere yakışır?

Dore karamel kimlere yakışır?

Dore karamel saç rengini en çok sıcak alt tonlu kişilere yakıştırıyoruz. Sıcak alt tonlu buğday ve esmer tenlere dore karamel rengi çok yakışır. Ten rengini ortaya çıkaran ve yüzüne ekstra aydınlık bir ifade kazandıran dore karamel rengini esmer ve buğday tenlilerin denemesini öneririz.

Daha açık tenliysen senin için altın çikolata rengini tavsiye ediyoruz. L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 503 Altın Çikolata rengi, açık ve sıcak alt tonlularda oldukça karizmatik görünüyor. Saçlarının arasından ortaya çıkan altın tonu, çikolata saç rengine ekstra parlaklık kazandıracak. Özellikle doğal görünen, canlı ve genç bir saç rengi arıyorsan altın çikolata saç boyasını evde denemelisin! 28 yıkamaya kadar kalıcı olan Altın Çikolata saç rengi sayesinde bütün gözlerin üzerinde toplanacağına eminiz.

Dore karamel saç rengi nasıl elde edilir?

Dore karamel saç rengi nasıl elde edilir?

Dore karamel saç rengini gördün ve beğendin... Şimdi sıra denemek var! Dore karamel saç rengi sana ilk bakışta zor gelebilir ama doğru saç boyasını bulduktan sonra kolay olduğunu anlayacaksın. Dore tonlarında kahve saç görünümü elde etmek için Excellence Creme Saç Boyası 5.03 İkonik Dore Kahve saç boyasını denemelisin. İlk uygulamada beyazları tamamen gizleyen ve saçlara ekstra parlak bir bitiş sağlayan dore karamel saç boyası özellikle açık ve buğday tenlilere çok yakışacak. 

Dore karamel tonlarını denemek isteyen ve saçlarında sıcak yansımalar yaratmak isteyenler L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel saç boyasını kullanmalı. Yarı kalıcı saç boyası, saçlarına pratik bir şekilde uygulanıyor ve 28 yıkamaya kadar rengini koruyor. Besleyici yağlar içeren Casting Creme Gloss saç boyası, saçları kurutmuyor ve aksine saçları besleyici yağlarla besleyerek dore yansımaları ortaya çıkarıyor. Saçlarını evde boyadıktan sonra boyanın içinden çıkan şampuan ve saç kremini uygulayabilirsin. 

Dore karamel hangi saç modellerine yakışır?

Kızıl karamel hangi saç modellerine yakışır?

Dore karamel saç rengini en çok kırık fön veya su dalgası saç modeline yakıştırıyoruz. Açık saçlara çok yakışan bu renk, saçlara parlaklık kazandırıyor. Sen de saçlarını dore karamele boyadıktan sonra başka bir renge boyamak istemeyecek ve bu parlak görünümü hep korumak isteyeceksin. Dore karamel saç rengi kullananlar, XXL örgüler, sepet örgü ve ensede topuz saç modellerini de mutlaka denemeli.

Dore karamel saç modelleriÜye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?