​En beğenilen ve en havalı ombre: Gri ombre'ye en çok yakışan saç modelleri

​En beğenilen ve en havalı ombre: Gri ombre'ye en çok yakışan saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Uzun süredir beklediğimiz yaz sonunda geldi! Deniz tatilleri, uzayan günler bir yana; yeni sezon, yeni bir biz demek. Heyecanımızın bir sebebi de stilimizde yapacağımız değişiklikler! Değişimi önce saçlarına taşımaya var mısın?

Bu yaz denenebilecek tonlarca güzel saç rengi var ama bizim favorimiz küllü gri ombreler! Aynı anda hem ombre hem gri trendini denemek için harika bir tercih olan gri ombre, Instagram'ın popüler kızlarının da gözdeleri arasında. Bu sezon gri ombreleri denemeye cesaret edebilmek için birbirinden havalı örneklere göz atmaya ne dersin?

Dalgalı

Ombre saçlarda, renk geçişlerini belli etmenin en güzel yolu dalgalı saç modelleri tercih etmektir. Bu gri ombrelerin için de geçerli. Dalgalı şekillendirdiğin gri ombrelerin, tüm bakışları üzerine toplayacak.

Yarım topuz

Gri ombrelerin için günlük kullanıma uygun havalı ve spor bir saç modeli ararsan “half bun" olarak da bilinen yarım topuz saç modellerini tercih edebilirsin. Bu saç rengi ve modeliyle girdiğin her ortamın en havalı kızı olacağını garanti ediyoruz.

Düz

Düz şekillendirilen gri ombreler kusursuz bir saç görünümü için harika bir tercih. Ombrelerinin göz alıcı görünmesi için fön işleminden sonra saç bakım yağından yardım almayı da unutma.

Örgü


Örgü severler müjde! Örgülü modeller gri ombrelere o kadar çok yakışıyor ki! Özellikle kılçık örgü saç modeli saç renginin ön plana çıkmasını sağlaması için favorilerinden olabilir. Kılçık örgüyü nasıl yapacağım diyorsan bu makalemizden öğrenebilirsin.

Hacimli 

hacimli

Bu yılın en yeni ve modern trendlerinin başında gri ombreler geliyor. Moda haftalarında ve sokak stilinde bol bol karşımıza çıkan bu trend, sarışın esmer herkese o kadar çok yakışıyor ki denememek için kendimizi zor tutuyoruz.

Atkuyruğu

atkuyruğu

Bu yıla damgasını vuran gri ombre trendi kısa sürede çok sevildi. Bu trendin çok sevilmesinin nedir öncelikle herkese yakışması! Bütün ten renklerine uyum sağlayan gri ombreler, hem uzun hem de kısa saça kolaylıkla uygulanabiliyor. Bunların yanı sıra oldukça modern ve stylish görünen bu saç trendi, seni bir anda çok daha 'cool' gösterecektir.

Bu havalı saç modellerine sahip olmak için kullanabileceğin gri saç boyaları ve saç boyama yöntemleri hakkında bilgi almak için bu içeriğimiziokuyabilirsin.

Photo credit: Pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?